Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Bts' Jungkook Ve Cha Eun Woo'nun Busan'da Birlikte Içki Içerken Görüldüğü Tespit Edildi

Uranyum☢️

Üst Yönetici
Tepki
1,369
1692863953-20230824-jungkookchaeunwoo.jpg

BTS' Jungkook ve Cha Eun Woo'nun Busan'da birlikte içki içerken görüldüğü tespit edildi.

24 Ağustos'ta, Jungkook ve Cha Eun Woo'nun birlikte içki içerken görüldüğüne dair haberler, Busan'daki bir restoranın iki yakışıklı idolün ziyaretini sosyal medyada paylaşmasının ardından çevrimiçi olarak büyük bir konu haline geldi. Restoranın bir çalışanı, "Jungkook ve Cha Eun Woo tekila siparişi verirken kimliklerini kontrol ettirmek zorunda kaldılar. Bir imza istemeliydim," dedi.

Netizenler ve hayranlar, bu arkadaşlığın hala devam ettiğini görmekten memnuniyet duyduklarını ifade ederken, diğerleri de kimliklerinin kontrol edildiğini duyduktan sonra idol'lerin genç görünümlerine dikkat çekti. Restoran ayrıca ARMY'nin mekana geldiğini açıkladı ve "Kore ARMY'si 5 dakika sonra geldi," dedi.

Jungkook ve Cha Eun Woo, Seventeen'ın Mingyu ve GOT7'nin Yugyeom gibi diğer "1997 doğumlu" idol arkadaşlarıyla iyi bir dost oldukları biliniyor.

1692863999-20230824-jungkookchaeunwoo2.jpg

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
97 line gizli tarikat gibi ya bnlqaldjqpşd bangchan felan de grupta diyorlar ama idoller hiç bahsetmiyor.Eunwoo ile blackpink de son dönemde baya yakınlaşmıştı allah bilir kim kimlerle arkadaş da habermiz yok.JK ve eunwoo ıtaewon olayından beri hiç etkileşim vermeyince bende küstüler sanmıştım yugyeomdan da ses seda kesildi.

52Hertz

2025'e kadar depresyonda
Trainee
Tepki
993
97 line gizli tarikat gibi ya bnlqaldjqpşd bangchan felan de grupta diyorlar ama idoller hiç bahsetmiyor.Eunwoo ile blackpink de son dönemde baya yakınlaşmıştı allah bilir kim kimlerle arkadaş da habermiz yok.JK ve eunwoo ıtaewon olayından beri hiç etkileşim vermeyince bende küstüler sanmıştım yugyeomdan da ses seda kesildi.
Aslında çok sık etkileşim halindeler doğrudan fotoğraf gelmese bile gittikleri yerlerden restoran sahipleri falan bahsediyor ya da imza bırakıyorlar bir şekilde hayranlar öğreniyor ama kendileri fotoğraf atmıyor itaewon dan öncede çok sık paylaşım yapan bir arkadaş grubu değillerdi zaten ama yugyeomdan bende ses çıkmıyor artık görüşmüyor mı diyordum geçen katıldığı bir programda sanırım görüşüyoruz yakın arkadaşlarım demiş