Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

En Popüler 4. Jen Kız Grubunun Newjeans Olduğu Gerçeği

amaterasu

Trainee
Tepki
93
Ehem şimdi NewJeans konusunda sohbet etmek istedim çünkü Netizenturkey yorumlarında gördüğüm kadarıyla Türk netizenler olarak abartıldıklarını düşünüyoruz genel olarak(?)

Bence HYBE aşırı iyi bir strateji izledi bu kızlarla, zaten HYBE olmalarıyla ilgi çekiyorlardı ama konseptleri, tarzları, kıyafetleri, üyeleri bence çok iyi düşünülmüş ve çok iyi pazarlandı. Kızlara bakınca öyle aşırı yetenekli değiller Hanni sanki, sadece çok çekici olduklarını düşünüyorum özellikle kediye benzeyen Haerin çok sempatik ve tam bir stan attractor bence.
Attention ve Hype Boy çok beğenmiştim ve ikonik şarkılar o yüzden onlara laf edemeyeceğim ama OMG ve Ditto nasıl bu kadar büyük hit oldu pek anlamadım.
Sonuç olarak kızlar Coca Cola için reklam şarkısı çıkardı o bile listelerde 1 numaraydı. Nefes alsalar hit olacaklar, bir sonraki comeback'leri ile bence bunu tam olarak göreceğiz aşılmaz duvar haline geliyorlar.

Ne düşünüyorsunuz bu konuda? Benim şahsen favori 4. jen grubum tüm şarkılarına bayıldığım IVE, ama NewJeans'in rakipsiz konuma gelmesine tek bir comeback kaldığını düşünüyorum.

Bi de siteyi kullanmayı öğrendiğim için Coca Cola reklamlarından foti koyayım sfdsf

1683749524319.png

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
4,149
Coca Cola şarkısının neden tuttuğunu ben de anlamadım ama Ditto ve OMG güzel şarkılar bence. Aralarında tek dinlemeyeceğim şarkı Hurt. Pek ballad seven biri değilim. Ive, NewJeans ve Le sserafim güzel şarkılara sahip bence.

mineonere

rocket puncher
Moderatör
Tepki
15,981
Ay NewJeans ismini görünce yine bir işbirliği elçilik falan aldılar sandım. Medya Oyunları: New Jeans resmen. Kızlarla hiçbir derdim yok yemin ederim vallahi billahi bakın ama şurama kadar geldi, çok sıkıldım görmekten. Şirket sevdireyim derken ite kaka gözümüze sokar oldu. Pınar Deniz'in bir ünlü hakkında "çok tükettik" diyip sonra kendisi de her reklama yüz olması gibi.

CumberLay🔥

Cumhurbaşkanı
Yönetici
Tepki
20,427
Ay NewJeans ismini görünce yine bir işbirliği elçilik falan aldılar sandım. Medya Oyunları: New Jeans resmen. Kızlarla hiçbir derdim yok yemin ederim vallahi billahi bakın ama şurama kadar geldi, çok sıkıldım görmekten. Şirket sevdireyim derken ite kaka gözümüze sokar oldu. Pınar Deniz'in bir ünlü hakkında "çok tükettik" diyip sonra kendisi de her reklama yüz olması gibi.
Di mi?? Artık her yerde gördükçe soğuyor ve sıkılıyorsun
Şirket çok hızlı ilerledi

mimmos

Trainee
Tepki
88
kızların birbirleriyle uyumlu görünmeleri ve şarkıları iyi. 4th gende dinlenilecek şarkılara sahip iki gruptan birisi diğer grup ise ive. yetenek olarak ortalama olabilirler ama grubun sahne şovlarını vs beğeniyorum ador kızların yeteneklerine fazla gelecek şarkı ve koreografi vermiyor kızlar da yapıyor gayet. ayrıca grupta yetenek ve görsellik açısından bir uçurum yok en zayıf üye minji gibi gözüküyor yetenek açısından ama kızları aşağı çekmiyor sahnede. şimdi gel gelelim korede neden popüler en başta dediğim gibi uyumlu gözükmeleri. 2nd ve 3rd genlerde her grupta baskın bir görsel üye olurdu bir iki tane karizmatik üye diyeceğimiz üyeler olurdu yine geriye kalan üyeler de ayırt edilebilir enerjisi yüksek en azından sahne varlıkları mimikleri sevimlilikleri vs ile görselliklerindeki eksikliği kapatırdı ama şu anki 4th gende bu yok görsel üyeler çok güzel olsa bile ikinci kez bakasın gelmiyor çünkü hepsi oyuncak bebeğe benziyor sahne varlığı desen yok enerjisi baskın dominant görünen üye yok gruplar basbaya karizmatik üye yoksunluğu çekiyor ( idle,ive ve aespa dışında) ador ise kızları tek tip olarak çıkardı en başta hem ses hem görsellik olarak. kızları ayrı ayrı öne çıkarmak yerine tek bir insanmış giibi aynı görünmelerini sağlayarak bir adım öne geçirdi bence korede.

919799

Rising Star
Tepki
4,007
açıkçası bu kızların fazla abartıldığını düşünüyorum ve bu da insanların onlardan soğumasına yol açıyor. hiçbir numaraları yok ama sürekli göz önündeler çıkış yapalı 1 yıl olmuş 774654 tane elçilik olayı hepsi hybe sayesinde. hype boy için 685465 mv çekilirken diğer gruplar için aynı durum yok o zaman bu kızların farkı nedir? ayrıca ne olursa olsun netizenler sürekli savunuyor ve bu çok göze batıyor. kızları "olgun" imaj sergiliyor haberinde bile savunuyor netizenler ve bu iğrenç. çocuk bunlar