Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Exo Üyeleri Arasında En Cok Ağlayan Kisi

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
inbound1091695090848115165.jpg
suho: chanyeol -> hmm belki Chanyeol. onu bircok kez ağlarken gördüm.
sehun: sehun -> gercekten toplum icinde ağlamak istemiyorum cünkü havalı bir adam olmak istiyorum. ama bu benim. ( o kadar sasırmadım ki bu cevabacuzkxjsöx)
xiumin: chanyeol -> chanyeol kolayca duygulanıyor ve sadece ağlarken değil, kendini cok iyi ifade ediyor.
chen: chanyeol -> bu chanyeol, ama son zamanlarda hicbirimizin ağladığını görmedim.
baekhyun: chanyeol -> kesinlikle chanyeol. konserlerde ağladığını gördüm ve menajerimiz her isinden olduğunda ağlıyor.
chanyeol: chanyeol -> benim. üyeler beni bircok kez ağlarken gördü.
kyungsoo: kimse -> bugünlerde hi̇cbi̇ri̇mi̇z ağlamiyoruz ama hi̇c ağlamayan üyeleri̇mi̇z var, chen ve ben.
kai: chanyeol -> her zaman chanyeol hyung. büyük gözleri olduğu icin mi?

exo'nun en ağlak bebesi chanyeolmus evet sonuca hic sasırmadım cünkü her seye ağlıyo cjskxjskx cok cabuk duygulanıyo tam bir koca bebekkk

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Konuyla alakasız ama EXO ile alakalı bir soru sormak istiyorum. Sehun’un Türk EXO-Llere “Sizi seviyorum” demesi üzerine Korelilerin “bizi sevmiyor musun” sorusuna karşılık “Kreş çocuklarına benziyorsunuz” dediği doğru mu?😂
doğruu türkiye hakkında baya bir konusuyo sonra koreliler bizi sevmiyo musun deyince sinirleniyo cjskxjs videosu da var

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Daha önce de en çok ağlayanı seçmişlerdi.
O zaman sanırım Kyungsoo yada suho en çok ağlayan chanyeol deyince yeol bunu kabul etmemişti.
Sonra üyeler "yemek acı diye bile ağladın geçen gün" deyince chanyeol da "ama o gerçekten çok acıydı" demisti😂

Gördüğüm kadarıyla Chanyeol artık bu durumu kabullenmiş 🤣
bunu kabul etmek onu cok zorlamıstır kesin cjskcjsk
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hayret kimse Kai dememiş bdkwlclwşcşs
en az ağlayan kim acaba 🤔
ay evett jongin de cok ağlak ama cyeol daha da duygusal demek ki dklxkskc jdae en az ağlayan kisi bence

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Do: hiç ağlamayan üyelerimiz var Chen ve ben
Kai: gözleri büyük olduğu için mi ?
Bu ikisine çok güldüm yaa sjsjsjsjsj
Bu arada kendi gözlerimden yola çıkarak Kai' nin tespitini doğruluyorum

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Do: hiç ağlamayan üyelerimiz var Chen ve ben
Kai: gözleri büyük olduğu için mi ?
Bu ikisine çok güldüm yaa sjsjsjsjsj
Bu arada kendi gözlerimden yola çıkarak Kai' nin tespitini doğruluyorum
jonginin bu tespiti bana da uyuyo 🥹
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yeol herşeye ağlayabilir, 😂
Kainin ağlamasını hiç sevmiyorum, gidip başını okşayasım geliyor. ☹️🥹
jongin ağlayınca cok üzülüyorum ya hem komik görünüyo hem de kücük cocuklara dönüsüyo kıyamıyorumm

Tepki
1,364
Ekli dosyayı görüntüle 6965
suho: chanyeol -> hmm belki Chanyeol. onu bircok kez ağlarken gördüm.
sehun: sehun -> gercekten toplum icinde ağlamak istemiyorum cünkü havalı bir adam olmak istiyorum. ama bu benim. ( o kadar sasırmadım ki bu cevabacuzkxjsöx)
xiumin: chanyeol -> chanyeol kolayca duygulanıyor ve sadece ağlarken değil, kendini cok iyi ifade ediyor.
chen: chanyeol -> bu chanyeol, ama son zamanlarda hicbirimizin ağladığını görmedim.
baekhyun: chanyeol -> kesinlikle chanyeol. konserlerde ağladığını gördüm ve menajerimiz her isinden olduğunda ağlıyor.
chanyeol: chanyeol -> benim. üyeler beni bircok kez ağlarken gördü.
kyungsoo: kimse -> bugünlerde hi̇cbi̇ri̇mi̇z ağlamiyoruz ama hi̇c ağlamayan üyeleri̇mi̇z var, chen ve ben.
kai: chanyeol -> her zaman chanyeol hyung. büyük gözleri olduğu icin mi?

exo'nun en ağlak bebesi chanyeolmus evet sonuca hic sasırmadım cünkü her seye ağlıyo cjskxjskx cok cabuk duygulanıyo tam bir koca bebekkk
EXO Showtime'da en önce kim ağlayacak yarışı yapmaları geldi nedense. Miracles in Cell No: 7 izleyip ağlayanları tespit etmişlerdi. Sonuç: Hepsi ağladı 🤣🤣 Lay'in herkese "susun, duyamıyorum" deyip uyuması da efsaneydi 😂.

Not: Malum ş.refsizi görmezden gelin 🤢

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
EXO Showtime'da en önce kim ağlayacak yarışı yapmaları geldi nedense. Miracles in Cell No: 7 izleyip ağlayanları tespit etmişlerdi. Sonuç: Hepsi ağladı 🤣🤣 Lay'in herkese "susun, duyamıyorum" deyip uyuması da efsaneydi 😂.

Not: Malum ş.refsizi görmezden gelin 🤢
kyungsoo ağladığı belli olmasın diye peceteyi suratına yapıstırıyo direkt fjskxjskd