Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Fake Olduğumu Iddia Eden Arkadaş Ve Komedi😭

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Aslında cevap dahi vermeyecektim ama malesef yıllardır boğuştuğum anksiyetem ve insanlara kendimi kanıtlama zorunluluğu travmalarım yüzünden bu açıklamayı yapma gereği duydum. @kimchi adında bir arkadaş sallamasyon bir fake persona olduğumu iddia etmiş😭 Aslında günün birinde böyle bir şeyle karşılaşacağımı biliyordum. Çoğu zaman milli ve dini kimliğim hayatı yaşama şeklim maddi durumum insanlara farklı geldiği için her zaman acaba bana bir şey derlermi diye üzülmemek için kim olduğumu sakladım ve malesef pek türk arkadaşım olmadı ama burada insanlar çok anlayışlı olduğu için hiç çekinmeden hayatımk size açabildim💓 Belki ailemin ve benim maddi durumumuz iyi olduğu için size mükkemel bir hayat yaşayan biri gibi gelmiş olabilirim ama eminimki çoğu kişininkinden zor bir hayatım oldu. Zaten eğer yorumlarımı biraz okumuşsanız fake persona yaratmakla uğraşmayacak olgunlukta olduğumu anlarsınız.Arkadaş hristiyan olmam konusunada laf etmişte malesef biraz araştırsaydı hristiyan yahudilik diye bir şey olduğunu bizimde Rab İsaya inandığımızı bilirdi. Birde sb de ve nyu da okumama rağmen anlatım bozukluğu yaptığımı söylemiş ama sb fransız lisesi ve amerikan ünisi bahsettiği okullar😭 Keşke hepimiz aynı hayatları yaşasaydık ama malesef herkesin hayatı çok farklı. Normalde buraya fake olmadığımı kanıtlamak için galerimdeki tğm fotoğrafları serecektim ama sırf kendisi bu hayatı yaşayamadığı için başkalarını zan altında bırakan biri için değmez diye düşündüm. Bunu yazıyorum çünkü kimsenin bana önyargı ile sahteymişim gibi yaklaşmasını akıllarınızda öyle kalmayı istemem💓 Benim belki forumu kullanmam garip gelebilir size ama aslında yazdığınız başlıklardan hayatlarınızdan o kadar çok ilham oluyorsunuz ki bana. Yazdığım reklamlarda falan yaratıcılığım için çok yararınız oluyor. Hayatın içinden olan gençleri anlama onların ilgisini çekecek kampanyalar düzenlerken sizin hayatlarınızı incelemeyi seviyorum 💓

Son düzenleme:

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
kendini açıklamak zorunda bile değilsiin burada hepimiz farklı kişilikleriz, farklı hayatlar yaşıyoruz belki senin yaşadığın hayat alışılmadık olabilir ama ben kendi adıma sana güveniyorum💜 bir sürü kişi içinde illa farklı anlayan olacaktır bu yüzden kendini kötü hissedip geri çekmezsin umarım içinden geldiği gibi takıl kafana takma 😚

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Başlığınla uyumlu bulduğum icin bu videoyu paylasiyorumm
Saç şeklimiz haricinde bayağı benziyoruz aslında😭 böyle videoları nerden buluyorsunuz ya dndndndn
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bazıları yaşayamadıkları hayatlara çamur atmayı çok seviyor
Aslında ona da kızmıyorum çünkü hayatımın farklı gelmesi normal. Sadece burada bile kendimi anlatma zorunluluğu hissetmek beni üzdü

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Bence çok tatlı ve saygılı birisin farklı farklı insanlarla konuşmak ve fikir alışverişinde bulunmak farklı hayatlar görmek beni mutlu eden bir şey. Mesela din konusunda aynı dini inanca ve anlayışlara sahip değiliz ama birkaç kez her inanca ve saygı duyduğunu anlattığın ve Müslümanlıkla ilgili hassas konulardan bahsettiğin duyarlı yorumlarını gördüm. Seni gerçek hayatta da tanımak isterdim karakteri oturmuş olgun birisin. Saçma insanları takma kafana 💗
Teşekkür ederim🥹 kimse bundan önce sizin gibi sahip çıkmadı bana hepinize çok love

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,568
Aslında cevap dahi vermeyecektim ama malesef yıllardır boğuştuğum anksiyetem ve insanlara kendimi kanıtlama zorunluluğu travmalarım yüzünden bu açıklamayı yapma gereği duydum. @kimchi adında bir arkadaş sallamasyon bir fake persona olduğumu iddia etmiş😭 Aslında günün birinde böyle bir şeyle karşılaşacağımı biliyordum. Çoğu zaman milli ve dini kimliğim hayatı yaşama şeklim maddi durumum insanlara farklı geldiği için her zaman acaba bana bir şey derlermi diye üzülmemek için kim olduğumu sakladım ve malesef pek türk arkadaşım olmadı ama burada insanlar çok anlayışlı olduğu için hiç çekinmeden hayatımk size açabildim💓 Belki ailemin ve benim maddi durumumuz iyi olduğu için size mükkemel bir hayat yaşayan biri gibi gelmiş olabilirim ama eminimki çoğu kişininkinden zor bir hayatım oldu. Zaten eğer yorumlarımı biraz okumuşsanız fake persona yaratmakla uğraşmayacak olgunlukta olduğumu anlarsınız.Arkadaş hristiyan olmam konusunada laf etmişte malesef biraz araştırsaydı hristiyan yahudilik diye bir şey olduğunu bizimde Rab İsaya inandığımızı bilirdi. Birde sb de ve nyu da okumama rağmen anlatım bozukluğu yaptığımı söylemiş ama sb fransız lisesi ve amerikan ünisi bahsettiği okullar😭 Keşke hepimiz aynı hayatları yaşasaydık ama malesef herkesin hayatı çok farklı. Normalde buraya fake olmadığımı kanıtlamak için galerimdeki tğm fotoğrafları serecektim ama sırf kendisi bu hayatı yaşayamadığı için başkalarını zan altında bırakan biri için değmez diye düşündüm. Bunu yazıyorum çünkü kimsenin bana önyargı ile sahteymişim gibi yaklaşmasını akıllarınızda öyle kalmayı istemem💓 Benim belki forumu kullanmam garip gelebilir size ama aslında yazdığınız başlıklardan hayatlarınızdan o kadar çok ilham oluyorsunuz ki bana. Yazdığım reklamlarda falan yaratıcılığım için çok yararınız oluyor. Hayatın içinden olan gençleri anlama onların ilgisini çekecek kampanyalar düzenlerken sizin hayatlarınızı incelemeyi seviyorum 💓
Benden ilham aldigin reklam kampanyanı ayrıntılarıyla acikladigin post gelir mi😙😙💞🙏🏻HDKQBSKA iyiymis bu

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
@Nayna ben şahsen kimseye bir açıklama yapmak durumunda olduğunu düşünmüyorum ayrıca her zaman söylemek istiyordum şimdi söyleyeyim;anlattığın hikayeler,yaşam tarzın,anıların,olgun söylemlerin vs benim çok hoşuma gidiyor hatta bu forumda ilk beğendiğim gönderi senin gönderindi o yüzden bence pek çok kişinin sevdiği kullanıcılardansın💞
Aaa çok tatlı bir yorum bu çok teşekkür ederim💓 Sevilmek ve sevmek çok güzel bir duygu gerçekten bende her kullanıcıyı çok seviyorum ve fikirlerinizi okumayı çok seviyorum 💓🥹

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Aslında hiç bir açıklama yapmak zorunda değilsin ama yine de sanal da bile olsa kimse seni yanlış tanımasın diye olgunluk gösterip açıklamışsın kimin ne hayat yaşadığı bizi ilgilendirmez Fake olsaydın bile kimseye bı zararın olmadığı sürece bu kimseyi ilgilendirmezdi kaldı ki ben Fake olduğunu hiç düşünmüyorum o user kim bilmiyorum ama takmana hiç gerek yok böyle insanların yaptıkları sadece kıskançlık
Bu arada adım Dalia diye yazmıştın bı yerde adını çok beğeniyorum okunuşu benim adıma benziyor diye sanırım sjsjsjsjsj

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Aslında hiç bir açıklama yapmak zorunda değilsin ama yine de sanal da bile olsa kimse seni yanlış tanımasın diye olgunluk gösterip açıklamışsın kimin ne hayat yaşadığı bizi ilgilendirmez Fake olsaydın bile kimseye bı zararın olmadığı sürece bu kimseyi ilgilendirmezdi kaldı ki ben Fake olduğunu hiç düşünmüyorum o user kim bilmiyorum ama takmana hiç gerek yok böyle insanların yaptıkları sadece kıskançlık
Bu arada adım Dalia diye yazmıştın bı yerde adını çok beğeniyorum okunuşu benim adıma benziyor diye sanırım sjsjsjsjsj
Teşekkür ederim 🥹 ismimi çoğu kişi beğenmiyor normalde dalia ne ayla koysalarmış falan diyorlar o yüzden diğer ismimi kullanıyorum genellikle ama çok mutlu etti bu yorum beni. Eminin senin isminde çok güzeldir🥹

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,093
Profiline baktım katılım 11 Mayıs diyor eğer o tarihten beri aktif bir şekilde yaziyorsan ve fake isen anlaşılırdı diye düşünüyorum.Seni suçlayan arkadaşı da suclayamam şimdi netizen turkey olarak kendini Çinli ilan eden,kendine büyücü diyen ünlü bir saseng ve 1.sınıf psikiyatri öğrencisi gördük.

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Profiline baktım katılım 11 Mayıs diyor eğer o tarihten beri aktif bir şekilde yaziyorsan ve fake isen anlaşılırdı diye düşünüyorum.Seni suçlayan arkadaşı da suclayamam şimdi netizen turkey olarak kendini Çinli ilan eden,kendine büyücü diyen ünlü bir saseng ve 1.sınıf psikiyatri öğrencisi gördük.
Ben zaten böyle bir tepki bekliyordum sonuçta diğerlerinden biraz farklı hayatım sadece böyle anlayışlı bir zihniyetin olduğu bir yerde bile birilerine kendimi açıklama kökenimi anlatmak zorunda kalmak beni tedirgin etti

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Teşekkür ederim 🥹 ismimi çoğu kişi beğenmiyor normalde dalia ne ayla koysalarmış falan diyorlar o yüzden diğer ismimi kullanıyorum genellikle ama çok mutlu etti bu yorum beni. Eminin senin isminde çok güzeldir🥹
Çok teşekkür ederim 💜 küçükken bende ismimi pek sevmezdim hatta sevdiğim bı isim vardı sürekli keşke adım o olsaydı derdim ama şimdi seviyorum adımı üstelik eskiden sevdiğim o ismi de ailem beni kırmayarak kardeşime verdiler

flameinmybrain

Trainee
Tepki
33
Yazdıkların fake değildir türkiyede yaşayan yahudiler zaten zengin genelde sizin gibi ama bana biraz bazı şeyleri gözümüze sokuyormuşsun gibime geldi. Bu arada bu tarz yahudi/Arap asıllı yabancıların nasıl zenginleştiğini araştırın arkadaşlar tüyler ürpertici.Malum bir aile var biliyorsunuz. Sakın yanlış anlama sözüm meclisten dışarı. Tanımadığım birini yargılamıyorum öyle bir hakkım da yok zaten

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Yazdıkların fake değildir türkiyede yaşayan yahudiler zaten zengin genelde sizin gibi ama bana biraz bazı şeyleri gözümüze sokuyormuşsun gibime geldi. Bu arada bu tarz yahudi/Arap asıllı yabancıların nasıl zenginleştiğini araştırın arkadaşlar tüyler ürpertici.Malum bir aile var biliyorsunuz. Sakın yanlış anlama sözüm meclisten dışarı. Tanımadığım birini yargılamıyorum öyle bir hakkım da yok zaten
Ben kimin gözüne bir şey soktumki? Aylardır tanışıyoruz burda insanlarla. Bir şarkıcı postuna hayat hikayemi anlatmışım gibi yazmışsın. Herkesin hayatından bahsettiği şeylerde bende yazıyorum sadece size farklı geldiği için algıda seçicilik yapıyorsunuz. Zenginleşme konusunda benim dedem Osmanlı zamanında buraya gelmiş bir aileden. Yani kimseyi asıp kesmedik yıllar yılı çalıştı. Sadece arap yahudi aileler değil çoğu zengin ailenin kökeni temiz değil zaten. Bu şekilde lanse etmeniz hoş değil
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

francisco da bizi görecek mi bir taşla iki kuş güzel olurdu🥹 Ekli dosyayı görüntüle 8741
Belki başak dizer falan görür ama pek sanmıyorum francisconun göreceğini nfndmdkdk

Son düzenleme: