Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Fake Olduğumu Iddia Eden Arkadaş Ve Komedi😭

Ü

Üye silindi 192

Profiline baktım katılım 11 Mayıs diyor eğer o tarihten beri aktif bir şekilde yaziyorsan ve fake isen anlaşılırdı diye düşünüyorum.Seni suçlayan arkadaşı da suclayamam şimdi netizen turkey olarak kendini Çinli ilan eden,kendine büyücü diyen ünlü bir saseng ve 1.sınıf psikiyatri öğrencisi gördük.
Büyücü ve psikolojici kim bir tek onları bilmiyorum 🙇🏼‍♀️🙇🏼‍♀️

kimchi

Trainee
Tepki
100
Aslında cevap dahi vermeyecektim ama malesef yıllardır boğuştuğum anksiyetem ve insanlara kendimi kanıtlama zorunluluğu travmalarım yüzünden bu açıklamayı yapma gereği duydum. @kimchi adında bir arkadaş sallamasyon bir fake persona olduğumu iddia etmiş😭 Aslında günün birinde böyle bir şeyle karşılaşacağımı biliyordum. Çoğu zaman milli ve dini kimliğim hayatı yaşama şeklim maddi durumum insanlara farklı geldiği için her zaman acaba bana bir şey derlermi diye üzülmemek için kim olduğumu sakladım ve malesef pek türk arkadaşım olmadı ama burada insanlar çok anlayışlı olduğu için hiç çekinmeden hayatımk size açabildim💓 Belki ailemin ve benim maddi durumumuz iyi olduğu için size mükkemel bir hayat yaşayan biri gibi gelmiş olabilirim ama eminimki çoğu kişininkinden zor bir hayatım oldu. Zaten eğer yorumlarımı biraz okumuşsanız fake persona yaratmakla uğraşmayacak olgunlukta olduğumu anlarsınız.Arkadaş hristiyan olmam konusunada laf etmişte malesef biraz araştırsaydı hristiyan yahudilik diye bir şey olduğunu bizimde Rab İsaya inandığımızı bilirdi. Birde sb de ve nyu da okumama rağmen anlatım bozukluğu yaptığımı söylemiş ama sb fransız lisesi ve amerikan ünisi bahsettiği okullar😭 Keşke hepimiz aynı hayatları yaşasaydık ama malesef herkesin hayatı çok farklı. Normalde buraya fake olmadığımı kanıtlamak için galerimdeki tğm fotoğrafları serecektim ama sırf kendisi bu hayatı yaşayamadığı için başkalarını zan altında bırakan biri için değmez diye düşündüm. Bunu yazıyorum çünkü kimsenin bana önyargı ile sahteymişim gibi yaklaşmasını akıllarınızda öyle kalmayı istemem💓 Benim belki forumu kullanmam garip gelebilir size ama aslında yazdığınız başlıklardan hayatlarınızdan o kadar çok ilham oluyorsunuz ki bana. Yazdığım reklamlarda falan yaratıcılığım için çok yararınız oluyor. Hayatın içinden olan gençleri anlama onların ilgisini çekecek kampanyalar düzenlerken sizin hayatlarınızı incelemeyi seviyorum 💓

Aslında cevap dahi vermeyecektim ama malesef yıllardır boğuştuğum anksiyetem ve insanlara kendimi kanıtlama zorunluluğu travmalarım yüzünden bu açıklamayı yapma gereği duydum. @kimchi adında bir arkadaş sallamasyon bir fake persona olduğumu iddia etmiş😭 Aslında günün birinde böyle bir şeyle karşılaşacağımı biliyordum. Çoğu zaman milli ve dini kimliğim hayatı yaşama şeklim maddi durumum insanlara farklı geldiği için her zaman acaba bana bir şey derlermi diye üzülmemek için kim olduğumu sakladım ve malesef pek türk arkadaşım olmadı ama burada insanlar çok anlayışlı olduğu için hiç çekinmeden hayatımk size açabildim💓 Belki ailemin ve benim maddi durumumuz iyi olduğu için size mükkemel bir hayat yaşayan biri gibi gelmiş olabilirim ama eminimki çoğu kişininkinden zor bir hayatım oldu. Zaten eğer yorumlarımı biraz okumuşsanız fake persona yaratmakla uğraşmayacak olgunlukta olduğumu anlarsınız.Arkadaş hristiyan olmam konusunada laf etmişte malesef biraz araştırsaydı hristiyan yahudilik diye bir şey olduğunu bizimde Rab İsaya inandığımızı bilirdi. Birde sb de ve nyu da okumama rağmen anlatım bozukluğu yaptığımı söylemiş ama sb fransız lisesi ve amerikan ünisi bahsettiği okullar😭 Keşke hepimiz aynı hayatları yaşasaydık ama malesef herkesin hayatı çok farklı. Normalde buraya fake olmadığımı kanıtlamak için galerimdeki tğm fotoğrafları serecektim ama sırf kendisi bu hayatı yaşayamadığı için başkalarını zan altında bırakan biri için değmez diye düşündüm. Bunu yazıyorum çünkü kimsenin bana önyargı ile sahteymişim gibi yaklaşmasını akıllarınızda öyle kalmayı istemem💓 Benim belki forumu kullanmam garip gelebilir size ama aslında yazdığınız başlıklardan hayatlarınızdan o kadar çok ilham oluyorsunuz ki bana. Yazdığım reklamlarda falan yaratıcılığım için çok yararınız oluyor. Hayatın içinden olan gençleri anlama onların ilgisini çekecek kampanyalar düzenlerken sizin hayatlarınızı incelemeyi seviyorum 💓
Arkadasim fake oldugunu dusunuyorum yazdıkların wattpad karakterinden alinti gibi geliyor, gercekten bahsettiğin hayati yasayan bir insanin her yorumunda hayatini bu kadar goze sokmaya çalışacağını ve kpop forum sitesinde de ne kadar zengin oldugunu ispatlamaya calisacagini hicc sanmıyorum ben maalesef :_/ ha bana bir zarari yok tabi istedigin personayi olustur sadece komik geldigi icin yazmak istedim <3

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Arkadasim fake oldugunu dusunuyorum yazdıkların wattpad karakterinden alinti gibi geliyor, gercekten bahsettiğin hayati yasayan bir insanin her yorumunda hayatini bu kadar goze sokmaya çalışacağını ve kpop forum sitesinde de ne kadar zengin oldugunu ispatlamaya calisacagini hicc sanmıyorum ben maalesef :_/ ha bana bir zarari yok tabi istedigin personayi olustur sadece komik geldigi icin yazmak istedim <3
Nerede wow ben çok zenginim dedimki? Genellikle insanlara hayat tecrübelerimi aktarmaya çalışıyorum. Eğer fake olsaydım emin ol kendime çok daha güzel bir hayat yazardım. Wattpad hiç kullanmadım bilmiyorum ama yarı yahudi yarı arap Wattpad karakteri varsa bende okumak isterim. Bana komik gelende asla tanımadığın biri hakkımda sallaman ve zan altında bırakman ben sana istersen hayatımla ilgili fotoğraflarda sunardım. Hiçbir fake fransız lise ortamını nyu da dönen olayları bilip burada anlatmaz bence ya da hristiyan yahudiliği ladinoyu bilmez. Hayat hakkımda biraz bilgin olsaydı Türkiyede yaşayan yahudilerin çoğunun durumunun iyi olduğunu bilirdin.Hayat sizin gördüğünizden çok daha farklı emin ol her türlü hayat var. Sen benim kalbimi düşüncelerimi görmeden benim hakkımda yalan yanlış şeyler söylüyorsun.Sadece üzülebilirim sana. Fake olan hiç kimse sana gel fotoğraf göstereyim demez. Kpop sitesi olayına gelince ben bu siteyi yıllar yılı kullanıyorum. İşim gereği neredeyse tüm forum piyasasına hakimim ve kullanıyorum.Umarım bir gün fake sandığın kadar ulaşılmaz gelen bu hayatı yaşama şansı yakalarsın. Yaptığınız şeyde algıda seçicilik aslında. Herkes hayatını anlatıyor ama beni görüyorsunuz çünkü farklı geliyor. Sanki herhangi bir posta özgeçmişimi anlatıyormuşum gibi bir algı yaratmışsınız ama salladığınız insanları ilk önce biraz gözlemlerseniz insanlara kötü günlerini anlattıklarında kendi hayatımdan örneklendirdiğimi görürdünüz. Umarım kimsenin karşısına sizin gibi birini tanımadan çarmıha geren insanlar çıkmaz en tehlikelileri onlardır zira

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
@Nayna wattpadde erkekler kızı dağa kaçırıyor ne hikmetse kızda bu erkekkk denen varlığa hemen aşık oluyo. Keşke böyr bişey deseydin arkadaş o zaman inanırdı. 😂
Babam mafya annem rus babam annemle zorla evlenmiş benide mafyaya sattı yarı koreli yarı rus yarı Türküm deseydim keşke daha inandırıcı olurdu kendi hayatımdan

NİNE

Trainee
Tepki
87
@Nayna Ben hiç fake olduğunu düşünmedim, anlattıklarında tutarsızlık yok ve olması imkansız şeyler de değil zaten. Forum kullanıcilarına destek olabilmek adına kendi deneyimlerini paylaşman gayet doğal buradaki herkes aynı şeyi yapıyor. Bu yüzden canını sıkma lütfen❤❤
Bu arada pek küçük sayılmam ama beni de kardeşin olarak alabilir misin dnsnssnsn

Elenor

Trainee
Tepki
120
Sırf burya yorum atmak için geldim
Benimde öyle bir durum var çünkü Sıradandan azcık farklı yaşamınız olunca insanlar inanmıyor fakemisin replika mı bu çanta falan diye soruyor
Benim aileminde yabncı kökeni var bir de sürekli dışlanmak yoruyor
Çok iyi arkadaşlarım var ama bir türlü ait olamıyorum bazen
Tek değilsin ❤️❤️❤️

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
sizi gözlemlemekten hoşlanıyorum falan diyo hayvanat bahçesine geziye çıkmış gibi bi tavır sezdim :d
Ben pazarlamacıyım yani reklam filmleri vb. yazıyorum insanların hayatlarını gözlemlemem gerekiyor ya hani ilgilerini çeken reklamlar yazmak için. Fikirler uzaydan gelmiyor malesef.Çok art niyetli yazmışsınız.

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
sürekli bana saldırılan bir ortamda anca bu kadar sakin ve pozitif olabiliyorum.
Eğer insanlara bu kadar agresif ve art niyetli yaklaşırsanız insanlarda size böyle yaklaşır. Bana saldırıyorlar draması yapmanız saçma. Kimse sizi tanımıyor adınızı ilk defa duydum neden size sevmeyelim. Kendinize karşı ön yargılı olmayın.

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Ben reklamcilik dersi aldığımda böyle geziyordum o kadar ii anlıyorum ki...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Boyu mu uzun artık bad blood bizim için var nayna. 155 ben buna çok sinirlendim
Ben küçükken çok kısaydım lisede 160 falandım sonra kemik yaşım bayağı geriymiş sonradan ilaçlarla falan birden uzadımd ssnsnn

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Ya benim direkt oda arkadasimin babasi ateistti hatta bu konuda kavgalarina denk geliyordum telefonda. Kızı da muslumandı ben de olabilir sandım...
Bu tarz ailede dinsel durumlar olabiliyor ve çok yaygın aslında. @kimchi nin inanmama sebebi "biraz" fazla zengin hayatı.

Son düzenleme:
  • Alev
Reactions: ask