Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Fake Olduğumu Iddia Eden Arkadaş Ve Komedi😭

haneull

Rookie Idol
Tepki
617
Aslında cevap dahi vermeyecektim ama malesef yıllardır boğuştuğum anksiyetem ve insanlara kendimi kanıtlama zorunluluğu travmalarım yüzünden bu açıklamayı yapma gereği duydum. @kimchi adında bir arkadaş sallamasyon bir fake persona olduğumu iddia etmiş😭 Aslında günün birinde böyle bir şeyle karşılaşacağımı biliyordum. Çoğu zaman milli ve dini kimliğim hayatı yaşama şeklim maddi durumum insanlara farklı geldiği için her zaman acaba bana bir şey derlermi diye üzülmemek için kim olduğumu sakladım ve malesef pek türk arkadaşım olmadı ama burada insanlar çok anlayışlı olduğu için hiç çekinmeden hayatımk size açabildim💓 Belki ailemin ve benim maddi durumumuz iyi olduğu için size mükkemel bir hayat yaşayan biri gibi gelmiş olabilirim ama eminimki çoğu kişininkinden zor bir hayatım oldu. Zaten eğer yorumlarımı biraz okumuşsanız fake persona yaratmakla uğraşmayacak olgunlukta olduğumu anlarsınız.Arkadaş hristiyan olmam konusunada laf etmişte malesef biraz araştırsaydı hristiyan yahudilik diye bir şey olduğunu bizimde Rab İsaya inandığımızı bilirdi. Birde sb de ve nyu da okumama rağmen anlatım bozukluğu yaptığımı söylemiş ama sb fransız lisesi ve amerikan ünisi bahsettiği okullar😭 Keşke hepimiz aynı hayatları yaşasaydık ama malesef herkesin hayatı çok farklı. Normalde buraya fake olmadığımı kanıtlamak için galerimdeki tğm fotoğrafları serecektim ama sırf kendisi bu hayatı yaşayamadığı için başkalarını zan altında bırakan biri için değmez diye düşündüm. Bunu yazıyorum çünkü kimsenin bana önyargı ile sahteymişim gibi yaklaşmasını akıllarınızda öyle kalmayı istemem💓 Benim belki forumu kullanmam garip gelebilir size ama aslında yazdığınız başlıklardan hayatlarınızdan o kadar çok ilham oluyorsunuz ki bana. Yazdığım reklamlarda falan yaratıcılığım için çok yararınız oluyor. Hayatın içinden olan gençleri anlama onların ilgisini çekecek kampanyalar düzenlerken sizin hayatlarınızı incelemeyi seviyorum 💓
Yaa zaten şöyle platformlara olduğundan bambaşka bir kimlikle gelmek insanın kendini sevmediğinin en acı kanıtı bence. Kendini bilen değerleri olan insanların yapacağı iş değil. O yorumları okudum da o kadar kendini açıklamaya uğraşmışsın bir de üzerine konu açmışsın. Kendini yormaya ne gerek var şekerim 😂 sen seni bildikten sonra🌸
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hem imzam hem yorumlarım çok sanatsal dimi😎Âdeta ikisi birleşince sanat fışkırıyor
Kesinlikleee djdjjdjdjd senin gizli bir hayranınım😂😂 (shhhh🤫🤫)

Ben fake olmak istiyorum 😭 Allahım bir yerde amerikalı annem babam varsa derhal çıksınlar dayanacak gücüm kalmadı.
Bu benim çocukken ettiğim duanın farklı bir versiyonu dhdjjdjdjd Allahim ne olur üvey evlat oluyumm ben diye dua ediyordum 😂😂😂😂

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Aşk olsun peki ben
Welsh Corgi Please GIF by Lazy Corgi
Hepiniz benim bebeğimsiniz hepinizi alıcam merak etmeyin💓🫠

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Arkadaşlar bu ne
@Vankedisi🐈
Silinen üye nasıl yorum beğeniyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023_0821_221706.png
    Screenshot_2023_0821_221706.png
    142.4 KB · Görüntüleme: 28

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Bir şey olmaz çalıştırırım hepinizi dkdmndnd
Ay ben yanlış anladım Şerro bizi çalıştıracakmış meğer 😡😡

O üye kim ya ben de merak ettim
Uranyum üye silmenin sitede biryere zarar verdigini söylemişti sanırım bu yüzden artık üye silinmiyordu.Bu başlık yeni açıldı yani o zaman ya artık üyeleri silmeye devam ediyorlar ya da ruhlar forumu bastı

Konu Sahibi
Nayna

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
1,846
Ay ben yanlış anladım Şerro bizi çalıştıracakmış meğer 😡😡

Uranyum üye silmenin sitede biryere zarar verdigini söylemişti sanırım bu yüzden artık üye silinmiyordu.Bu başlık yeni açıldı yani o zaman ya artık üyeleri silmeye devam ediyorlar ya da ruhlar forumu bastı
Jckdjd ay napiyim benim gücüm yetmez size dknd en azından anne babanızdan uzaklaşıcaksınız öyle düşün dmdndm

Ü

Üye silindi 424

Öyle olabiliyor mu? Profiline girmeye çalışınca hata veriyor
O şekilde hesap açabilir büyük ihtimal ama profiline girmeye çalışınca hata veriyorsa hesap harbiden silinmiş olabilir.

eunoia banlanacak ne yaptı ki ya da daha yeni bir konuya yorum yapıyordu niye durduk yere silinmek istesin garip şeyler oluyor 🤔
Belki başka bir hesapla bağlantılı olduğu içindir.