Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Fandomlar Ama Film Karakteri

Ü

Üye silindi 192

Army: The Godfather Vito Corleone

Ne zaman bir şey görsem bu ağaların parmağı illaki değmiş, bir yardıma mı ihtiyacınız var? En iyi çözümü bu adamlar bulur. Birisi sizi dolandırmaya mı çalışıyor? Armylerden yardım isteyin, özellikle Rm biaslılar 5 dakika içinde o kişinin Tcsini bile bulurlar. Bu sebeple en güçlü fandom da diyebilirim o yüzden mafya dünyasının babası onlara yakışacak en doğru karakter olacaktır.

Screenshot_20230731-214648_Chrome.jpg

Blink: Gossip Girl Blair Waldorf

Görüyorum, marka takıntısı ve kaliteye düşkünlük görüyorum ve havalılar 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

Screenshot_20230731-214906_Chrome.jpg

EXO-L: Batman

Sessiz ve kötülük olmadığı sürece sakin kalan Batman onları tam olarak özetliyor.

Screenshot_20230731-215516_Chrome.jpg

NctZen: Scarface Tony Montana

Diğer gruplara nazaran daha geç çıkış yapan Nct'ye karşın çok çabuk yükselen ve Nct'yi namusuymuşcasına savunan bu fandom tam anlamıyla gururlu adamımız Tony'e benziyor.

Screenshot_20230731-215259_Chrome.jpg

Shawol: Peaky Blinders Thomas Shelby

İşini akıllıca halleden ve sessiz kalan Tommy sinirlenince de tam sinirlenir, onlar da tam olarak böyle bir fandomlar.

Screenshot_20230731-214824_Chrome.jpg

Once: Mean Girls Karen Smith

Mean Girls'ün parçası olmasına rağmen aşırı tatlı ve iyi kalpli olan Karen'ın vibe'ı Onceların vibe'ı ile birebir aynı geliyor bana 🙆🏼‍♀️🙆🏼‍♀️

Screenshot_20230731-215008_Chrome.jpg

Carat: Taxi Driver Travis Bickle

Tanrı'nın yalnız adamları...Hiçbir fandom umurlarında değil, tek istedikleri mutlu ve huzurlu bir Seventeen görmek, aynı barışçıl ve güvenli bir dünya isteyen masum Travis gibi.

Screenshot_20230731-214746_Chrome.jpg

Reveluv: Fight Club Marla Singer

Tyler'ın da anlatıcının da arzuladığı güzel ve havalı Marla Reveluvlar ile aynı vibe'ı veriyor, herkes Marla'yı ve Reveluvları sever 🤭🐈⬛

Screenshot_20230731-215223_Chrome.jpg

Moa: Breaking Bad Jesse Pinkman

Yanlış yaptığı zaman çevrenin etkisiyle yapan Jesse aslında içinde kötülük olmayan arkadaşçıl biri, bir böceği öldürmeyecek kadar yufka yüreklidir. Kendilerine ve Txt'ye karışılmadık müddetçe Moalar da aynen böyle.

Screenshot_20230731-215151_Chrome.jpg

Engene: The Notebook Noah

Bana her zaman romantik bir vibe veren Engene filmin belirli sürelerindeki Noah'a benziyorlar, Enhypen'i tam sevdi mi severler ve üyelere karşı korumacı olurlar, vibelerı resmen aynı ya 🥲

Screenshot_20230731-215355_Chrome.jpg

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Çok iyi konu başlığı 🤩
Thank U GIF

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Army: The Godfather Vito Corleone

Ne zaman bir şey görsem bu ağaların parmağı illaki değmiş, bir yardıma mı ihtiyacınız var? En iyi çözümü bu adamlar bulur. Birisi sizi dolandırmaya mı çalışıyor? Armylerden yardım isteyin, özellikle Rm biaslılar 5 dakika içinde o kişinin Tcsini bile bulurlar. Bu sebeple en güçlü fandom da diyebilirim o yüzden mafya dünyasının babası onlara yakışacak en doğru karakter olacaktır.

Ekli dosyayı görüntüle 5924

Blink: Gossip Girl Blair Waldorf

Görüyorum, marka takıntısı ve kaliteye düşkünlük görüyorum ve havalılar 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

Ekli dosyayı görüntüle 5925

EXO-L: Batman

Sessiz ve kötülük olmadığı sürece sakin kalan Batman onları tam olarak özetliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 5926

NctZen: Scarface Tony Montana

Diğer gruplara nazaran daha geç çıkış yapan Nct'ye karşın çok çabuk yükselen ve Nct'yi namusuymuşcasına savunan bu fandom tam anlamıyla gururlu adamımız Tony'e benziyor.

Ekli dosyayı görüntüle 5927

Shawol: Peaky Blinders Thomas Shelby

İşini akıllıca halleden ve sessiz kalan Tommy sinirlenince de tam sinirlenir, onlar da tam olarak böyle bir fandomlar.

Ekli dosyayı görüntüle 5928

Once: Mean Girls Karen Smith

Mean Girls'ün parçası olmasına rağmen aşırı tatlı ve iyi kalpli olan Karen'ın vibe'ı Onceların vibe'ı ile birebir aynı geliyor bana 🙆🏼‍♀️🙆🏼‍♀️

Ekli dosyayı görüntüle 5929

Carat: Taxi Driver Travis Bickle

Tanrı'nın yalnız adamları...Hiçbir fandom umurlarında değil, tek istedikleri mutlu ve huzurlu bir Seventeen görmek, aynı barışçıl ve güvenli bir dünya isteyen masum Travis gibi.

Ekli dosyayı görüntüle 5931

Reveluv: Fight Club Marla Singer

Tyler'ın da anlatıcının da arzuladığı güzel ve havalı Marla Reveluvlar ile aynı vibe'ı veriyor, herkes Marla'yı ve Reveluvları sever 🤭🐈⬛

Ekli dosyayı görüntüle 5932

Moa: Breaking Bad Jesse Pinkman

Yanlış yaptığı zaman çevrenin etkisiyle yapan Jesse aslında içinde kötülük olmayan arkadaşçıl biri, bir böceği öldürmeyecek kadar yufka yüreklidir. Kendilerine ve Txt'ye karışılmadık müddetçe Moalar da aynen böyle.

Ekli dosyayı görüntüle 5933

Engene: The Notebook Noah

Bana her zaman romantik bir vibe veren Engene filmin belirli sürelerindeki Noah'a benziyorlar, Enhypen'i tam sevdi mi severler ve üyelere karşı korumacı olurlar, vibelerı resmen aynı ya 🥲

Ekli dosyayı görüntüle 5934
Once pek icime sinmedi ya

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Ay cidden armyler teknolojik şeylerde çok iyi. Mesela çoğu fandom şu an btschartdatanın yarattığı uygulamaları kullanıyor ki en son barbie hesabıda aynı uygulamayı kullanmıştı ahsjsjdjd bir şey olunca pat diye ev adresine kadar buluyorlar. Bir tık korkutucu bir tık havalı 🧍🏻‍♀️
Army Core diye gönderi yapacağım, fandom bildiğin Fatih Sultan Mehmet Kpop versiyon npldnqndlqdkbs
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@ledzeppelin Enhypen doğru ve çok hoş bir tespit ayrıca konu çok güzel. 😍😍😍
Happy Love You GIF by LINE FRIENDS