Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim Forumdakilere 2024 Için Bir Not Bırakın

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
@Sweet Mimosa, umarım 2024 yılında hep beraber oluruz. İlişkimiz daha da güçleşir ve güzelleşir. Başarılarla, mutlulukla dolu bir yıl diliyorum sana. Umarım akademik şekilde de başarılı olursun. Bil ki, her zaman yanındayım. 2024 hem senin için hem de bizim için mutlu olsun. Seni seviyorum ❤️

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
İyi dileklerin için teşekkürler 🥰 mutluluk hep evinin önünü aşındırsın inşallah. Yeni yıl sana kocaman mutluluk hediyesi ile gelsin. Gerçekleştirmek isteğin ne varsa bir bir olur umarım. Çok tatlısın 😍
Çok teşekkür ederim, sen daha tatlısın 🤭🫶
Çooooooooooook teşekkür ederim mesajına çok çok mutlu oldummm umarım sen de ve forumdaki herkes 2024 sizin için çok güzel bir yıl olur tabii ondan sonraki yıllar da :)
Ben teşekkür ederim umarım forumda uzun süre kalırsın güzel arkadaşlıklar edinirsin 🥰💕💕
Çok teşekkür ederim 🥺💗Aynı şekilde benim de öyle, keşke beraber kış gününde Stardew valley oynayabilme şansımız olsaydı Gus'un mekanında sana bir şeyler ısmarlardım.Sonra da ben Elliot(hiç sorma Sebo'yla arama bozuk kıskandı beni😭) sen de Sebo'yla Zencefil adasına beraber giderdik.Neyse yine bu konulara girmeyelim lol.Umarım yeni yılda kalbinde huzur,yüzünde gülümseme hiç eksik olmaz bu yeni yıl sana sağlık ve başarı da getimesi dileğiyle 💌.Ha bi de Gojo sana hemen nikahı basar ya da Naruto mu demeliyim?(en sevdiğin karakteri bilmiyorum Naruto'da sorry🥺Gai sensei deseydim üzülebilirdin)
Ah ah keşke öyle bir şansımız olsaydı 🤧 Gus'ın birasını içmek içmek, üstüne bir güzel de spesial yemeklerini yemek isterdim seninle 🥹
seboyla zencefil adasına gitmek istemiyorum ya adam orda bile kıyafetiyle güneşleniyor 😂 şaka bir yana çok teşekkür ederim güzel dileklerin için, söylediğin her şey seni bulsun musmutlu bir yıl geçir 😘😘🥰 inan hiç fark etmez hepsi olur benim için 💕 senin tsunade ve orochimaru shipin gibi bende gai'yi seviyorum 🤭😍

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
@@Haney 🍯 @@augustine @@mineonere🎃 @@forchrysalis @@Prenses Ciklet @@CumberLay🔥 başlıklarınız ve fikirleriniz sayesinde çok eğlendiğimiz bir 2023 oldu. 2024te de bizi yalnız bırakmayın.😍 hayatınız da açtığınız başlıklar kadar eğlenceli ve hareketli geçsin
Merak etmeyin hanımefendi. Sevgili Bal Hava Yolları sizleri eğlence diyarına götürmeye devam edecek 😌 lütfen siz de bizi yalnız bırakmayınız 2024'te. Kendinize iyi bakın

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Teşekkür ederim güzel dileklerin için @Prenses Ciklet 🫶 yeni yılda istediğin tüm güzellikler seni bulsun. 🤍

@chewy umarım yeni yıl ikimiz içinde hedeflerimize ulaşabildiğimiz bir yıl olur 🫶 2023'ün bana kattığı @:)... @chewy İki güzel insan 🥰

@:)... Dilerim 2024 senin için öyle hızlı geçer ki bir bakmışsın jk dönmüş, sen de hep istediğin ve planladığın yerde olmuşsun 🤭🥰

@andromeda teşekkür ederim güzel dileklerin için, Gojolu mutlu yıllarımız olsun 😘😄

@ziggystardust sana karşı sevgim ve sempatim her zaman başka bir boyutta. O yüzden yeni yılda tüm güzellikler seni bulsun, Sebastian'la güzel çocuklarınız olsun 😜💕

@Arven umarım yeni yılda naruto'yu bitirip Aot'a başlamış olursun 😂🫶🫶

Bu liste uzayıp gidecek o yüzden kısaca: @CumberLay🔥 @Gülzssx🐢 @Bloom🔥 @Vankedisi🐈☢️ @tesfayesversion @PonyWinx09 @Tubisss @hiçbirfandomamensupdeğilim @Mona Rosa 🥀🖤 @forchrysalis @aslı ve unuttuğum kim varsa herkese güzel bir sene diliyorum. Tüm dertlerinizden arınmış, mutluluk sarhoşu olduğunuz, sağlıklı ve sevdiklerinizin yanında olduğu bir yıl geçirmeniz dileğiyle 🫂🫰
çok teşekkür ederim bebiş

• Kalp
Reactions: Zzz

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
@Vankedisi🐈☢️ real de planın var mı bilmiyorum ama yeni yıl partisi yapar mısın tabi bir çok kişinin planı olabilir ama yine de sorayım dedim güzel bir parti veya etkinlik yapabiliriz beraber eğer uygunsa tabi, değilse sorun yok

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

@@augustine çok bir etkileşimimiz olmadı ama ben sana karşı çok sıcak hissettim nedense ayrıca benim gibi pembeyi çok seviyorsun ve pembe de sana çok yakışıyor yeni yılda da seni bol bol pembe görme niyetiyle
tesekkur ederim askim beni her zaman yorumlarinla cok mutlu ediyorsun, seni de en az beni mutlu ettigin kadar hatta daha fazla mutlu etmek istiyorum hep umarim yeni yilda karsima bol bol firsat cimar bunun icin ve umarim yeni yilinda da cok mutlu olursun 🩷 yeni yilda daha yakin olalim 🩷🩷
aaaaa tesekkur ederim inanilmaz tatlisin yeni yilin da senin kadar tatlı gecer umarim 🩷 forumda gercekten iyi niyetli oldugunu dusundugum kisilerden birisin umarim haytta da hep senin gibi iyi niyetli kisiler cikar karsina
prensesimmmm cumhurbaskani barbiem sana bayiliyorummmmm yeni yilini harika gecirecegini bekliyorum benim gozumde senin basarili olamayacagin tek sey yok o yuzden tek dilegim yeni yilinda basaridan basariya kosarken hayatin sana en huzel yonlerini gostermesi
@@Haney 🍯 @@augustine @@mineonere🎃 @@forchrysalis @@Prenses Ciklet @@CumberLay🔥 başlıklarınız ve fikirleriniz sayesinde çok eğlendiğimiz bir 2023 oldu. 2024te de bizi yalnız bırakmayın.😍 hayatınız da açtığınız başlıklar kadar eğlenceli ve hareketli geçsin
forumda cool buldugum ve yakinlasmak istedigim kullanicilardan birisin ama seni forumda cok sık gormuyorum gibi daha yakin olalim 🩷🩷 yeni yilimda her seyin en iyisiyle karsilas lutfen iyi dileklerim seninle

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
birilerini etiketlemeyi en sevdiğim başlık bu olacak😇 (şimdiden etkileşim verdiğimiz, konuştuğumuz ama yazmayı unuttuğum kim varsa darılmasın.. hepinizi çok seviyorum🥰 )

öncelikle hepinize sağlık, mutluluk, bolca para, huzur, aşk, arkadaş, iş, derslerde başarı... kısacası bu sene sizi ne mutlu edecek, gönlünüzden geçen ne ise o olmasını diliyorum. inşallah sevdiklerinizle çok güzel bir yıl sizi bekliyordur. 😇

ve @canimbanabas @çiçek @Müstesna @Mona Rosa 🥀🖤 @berosu @sesa139solo @Betülliçe✨ @Lili Beth etkileştiğimiz bir yıl oldu. 2024 hedeflerimizi daha da ileri götürürz inş😅 hepinize mutlu seneler😘
Ay çok teşekkür ederim. Umarım 2024 te hedeflerimize ulaşırız. ❤🥰

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

herkesi etiketleyerek tatli notlar dusmek istiyorum ama istemesemde birilerini yanlislikla unutacagimi biliyorum bu yuzden buradan herkese mutlu yillar diliyorum 🩷 umarim yeni yilda karsiniza hep iyisi cikar, hayat sizlere hep en iyi en guzel yonlerini gosterir. tabii bunlar yalnizca dilekler ve hayatin aci kisimlarinin da karsimiza cikagini biliyorum bu yuzden istiyorum ki bu tatli olmayan kisimlarda birbirimizin yaninda olalim. ben her konusmak istediginizde burada olacagim lutfen cekinmeden gelin yanima 🩷🩷🩷

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Herkese toplu bir dilekte bulunacağım.
2024 umarım hepimiz için bu yıldan çok daha güzel bir yıl olur. İnşallah herkes hedeflediği şeylere kolayca ulaşır. Bolca kazandığınız, başardığınız ve hiç kaybetmediğiniz bir yıl olur umarım. Sevdiklerinizle bolca eğlendiğiniz, bolca güldüğünüz, çoğunlukla gülmekten gözlerinizin yaş olduğu bir yıl diliyorum herkese. Zorluklar olsa da güçlü bir şekilde altından kalkıp daha da güçlü ve ayakları yere sağlam basan biri olarak hayatımıza devam edebildiğiniz bir yıl olsun inşallah. Herkese Mutlu yıllar şimdiden. ❤❤❤

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
tesekkur ederim askim beni her zaman yorumlarinla cok mutlu ediyorsun, seni de en az beni mutlu ettigin kadar hatta daha fazla mutlu etmek istiyorum hep umarim yeni yilda karsima bol bol firsat cimar bunun icin ve umarim yeni yilinda da cok mutlu olursun 🩷 yeni yilda daha yakin olalim 🩷🩷
evet daha yakın olalım bebeğim,hatta olduk bile 🌸 yorumlarımla seni mutlu mu ediyorum ne hoşş, buna çok sevindim bitanem sen de beni mutlu edeceksin inanıyorum hatta şuandan itibaren ettin bile ve son olarak yazdıklarının aynısını senin için de diliyor ve çok teşekkür ediyorum sana

Konu Sahibi
A

Anonymous (b9a1)

Yaa uzun uzun buraya yazmayalı çok zaman geçti biraz uzun yazacağım 🤧
@peterpan @Vankedisi🐈☢️ @Arven @hiçbirfandomamensupdeğilim @🐼panda (sorry fln da değil değiştir şu ismini yeto) @Kaudupul_____6.23 @🍒Kerasus🍒 bu yıl iyi ki tanıdım sizleri gerçekten bir yıl önce bir foruma üye olacaksın ve oradaki insanlarla mük bir bağ kuracaksın dersler inanmazdım dkdkdj Herşey yeni yılda gönlünüzce olsun ne duanız varsa gerçek olsun sizleri seviyorum 😍
@JkunTavşanDişleri kız davşan umarım crushın sana yeni yılda körkütük aşık olur ajsjdjs Sınavlarında derslerinde çok başarılı olursun umarım 😘
@callmeswarley ah be aşkilotam seni de iyi ki tanıdım umarım en mutlu yıllarının başlangıcı 2024 olur cnm 💖
@aycik ayıcığım iş hayatın umarım istediğin gibi şekillenir önümüzdeki yıl make your money bol bol 😂
@mineonere🎃 böyle başlıklarda seni asssla es geçmem 😏 umarım yeni yılda da çok güzel başlıklarda buluşuruz ve çok mutlu olursun 🤗
@berosu carat dostum çok tatlı birisin berom yeni yılda umarım SVT konserine 3 biletim olur sen ben hiçbir birlikte gideriz 🤧
@Mona Rosa 🥀🖤 @Hissiz Müziğim @lilith_halşii @:)... @Haney 🍯 @haneull sizlerle de daha yeni yeni tanışırken foruma girmez oldum daha çok konuşmak ve tanışmak isterdim umarım bu yıl tüm dilekleriniz gerçek olur 💖
Last but not least akskdjd @ohrwurm kız orda bir köy var uzakta gibisin seninde esprilerini bol bol okuyacağımız bir yıl olsun balım mutlu yıllar 😘
Son anda yanlışlıkla anonime bastım böyle kalsın bilin bakalım ben kimim sldkdkdkdkdk

Nora

Rookie Idol
Tepki
1,431
@Prenses Ciklet , @andromeda , @peterpan çok teşekkür ederim ♡♡♡ Ben de size musmutlu yıllar diliyorum.

Etiketlemeye kalkarsam unuttuğum birileri olucak kesin 😭

@Bütün forum,
Güzel anılar biriktirdiğiniz, hedeflediklerinizi hatta fazlasını başardığınız, çokça gülümsediğiniz, çok güzel sevildiğiniz, hep iyi hatırladığınız mutlu yıllarınız olsun.
Çokça seviliyorsunuz 🥰

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
@lilith_halşii uzun zamandır seni göremiyorum seni merak ettim mitoloji gibi esrarengiz ve güzel bir yıl diliyorum sana
@aynoluyoo seninle çok bir etkileşimimiz olmadı ama seviyorum seni hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirdiğin bir yıl yaşamana niyet ediyorum ve diğer etiketlemeye emin olamadığım ama yine de sevdiğim kişiler sizin için de en güzellikler diliyorum
Evettt benden bu kadardı... Yazmadığım için kırılan birisi olmaz umarım bunu hiç mi hiç istemem💛