Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Forumdan Eski Tadı Alıyor Musunuz?

Ü

Üye silindi 189

cok degil bi iki hafta once foruma deli gibi girerdim atilan postlara bakardim, yorum yapardim, gonderi atardim ama artik bunlarin hicbirisini yapasim yok. foruma neredeyse girmiyorum bile.

simdi foruma ne zaman girsem birsuru post atilmis oluyor ve bu biraz overwhelming hicbirisime bakasim gelmiyor boyle olunca. bir de garip kullanicilar geldi. sayelerinde forum hic safe hissettirmiyor

bir de sevdigim kullanicilari da pek gormuyorum artik. bilmiyorum onlar da mi siteye girmeyi birakti yoksa yeni gelen kullanicilar yuzunden goremiuor muyum

her neuse siz ne dusunuyorsunuz

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

augustine geri gel ua arada aklima geliyosun bakiyorum yoksun uzucu 😭
ya oyle deme aglarimmmmm 😭😭😭😭 bak niye boyle dedin simdi senin icin siteye gunde 8272827 defa giricem artik bak 😭😭😭
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bazılarının gereksiz alınganlığı yüzünden benimde giresim gelmiyor tabi bu bahsedilen yeni gelen kişilere bende giriyorum galiba
kizzz sacmalama yeni gelen kisilere girmiyorsun sen. surekli problem cikaran duuarci veletlerden bahsediyordum ben. seviliyorsun sen ask 😭😭

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

cok degil bi iki hafta once foruma deli gibi girerdim atilan postlara bakardim, yorum yapardim, gonderi atardim ama artik bunlarin hicbirisini yapasim yok. foruma neredeyse girmiyorum bile.

simdi foruma ne zaman girsem birsuru post atilmis oluyor ve bu biraz overwhelming hicbirisime bakasim gelmiyor boyle olunca. bir de garip kullanicilar geldi. sayelerinde forum hic safe hissettirmiyor

bir de sevdigim kullanicilari da pek gormuyorum artik. bilmiyorum onlar da mi siteye girmeyi birakti yoksa yeni gelen kullanicilar yuzunden goremiuor muyum

her neuse siz ne dusunuyorsunuz
Ben de zevk alamıyorum

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Gitgide kalabalıklaşacağımızı başından kabullendiğim için olsa gerek ben pek yadırgamadım. İnsanız hepimiz ve bazen anlaşamadığımız, farklı görüşlere sahip olduğumuz noktalar bulunabilir. Ama hepimiz burada iyi vakit geçirmek, kafa dağıtmak için bulunuyoruz sonuçta. Tabi girip girmemek kendi tercihiniz ama ben pek rahatsızlık duymadım yani
rahatsizliktan cok boyle biraz fazla gibi geldi. stan twitterin toksik kismi gelmis gibi de hissettim. bazi abartili nefret yorumlari falan gordum. buranin sakin havasini seviyordum sma bi anda gitti gibi geldi. neyse birkac gune geri gelirim gibi ama

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,628
Sayımız arttıkça böyle olması kaçınılamaz ama hep birlikte forum ortamını iyileştirebilir, geliştirebiliriz diye düşünüyorum.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

İlk zamanlar az kişi olduğu için herkes birbirini tanıyor ve hassasiyetler daha çok önemseniyordu bu tanışıklıktan dolayı. Yeni gelen kullanıcılar bu tanışıklığı başka anlamlandırmış olabilir. Zamanla büyüyecek bir arkadaş grubu gibiyken hoş olmayan olaylar oldu. Sayı arttıkça bunların da olması normal. Yeni bir yapı oluşur belki o daha güzel olur.
Ben senin başlıklarını ve konularını beğeniyorum ama. Görmeyince fark edilenlerdensin.
sayi arttikca bunlarin olmasi normal cidden yalnizca ben biraz fazla fazla ve rahstsiz hissettim ama bugun post attiktsn sonra uzerimden bu his kalkti az da olsa. zamanla alisirim gibi.

ve cok tesekkur ederim bu tur yorumlar cok mutlu etti bugun beni. attigim basliklarla dunyanin en onemli insani gibi hissettim zbnxbxnxnx cok teskkur edrerim 😭😭