Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gerçek Hayatta Seninle Arkadaş Olabilir Miyiz?

Karakteriniz çok mu zor?

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .
Ü

Üye silindi 192

Sanal ortamda istediğimiz kişiler ile istediğimiz şekilde konuşarak tanışabiliyoruz lakin gerçek hayatta bu o kadar da kolay olmuyor, merak ettiğim konu ise karakterleriniz. Nasıl bir karaktere sahipsiniz? Sizinle gerçek hayatta tanışsak kanımız kaynar da arkadaş olabilir miyiz sizce?

Öncelikle ben başlayayım. Sosyal medya ucu bucağı olmayan bir yer bu da demek oluyorki burada bulunurken kendi karakteristik özelliklerimi göstermek veya belli etmek zorunda değilim, önceden tam olarak kim olduğumu bilmediğimi söylemiştim, bu benim karakterimi etkilese bile alterlerimin farkında olduğum için en çok etkisinde kaldığım alterin kimliğini genelde kullanırım sosyal medyada ki bu alter benim olmak istediğim birisi aslında. Daha önce forumda "Azınlıkların hakkını savunan, ince düşünen, sorumluluk sahibi, bilgi birikimi olan biri" diye düşünülmüştüm ki bunun sebebi de bu alterdir diye tahmin ediyorum, benim olmak istediğim kişidir bu ama tamamen aynı değiliz pratikte. Ben yani kendi adım ile "ben" biraz daha ürkek bir yapıya sahibim malesef, kişileri savunurum elbette ama dilim pek söz yapmaz çoğu zaman, utangaçlık galip gelir. Evden çıkmadığım zaman çok olur, dışarısı güvenli gelmez bir türlü fakat beni tanımladığınız kişilik çok terstir bu duruma, o zaman transa geçmiş gibiyim evde duramıyorum işte. Genel anlamda bakarsak benimle arkadaş olmak zor gibi duruyor ve yalan yok çok yıpratıcı da.

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Sanal ortamda istediğimiz kişiler ile istediğimiz şekilde konuşarak tanışabiliyoruz lakin gerçek hayatta bu o kadar da kolay olmuyor, merak ettiğim konu ise karakterleriniz. Nasıl bir karaktere sahipsiniz? Sizinle gerçek hayatta tanışsak kanımız kaynar da arkadaş olabilir miyiz sizce?

Öncelikle ben başlayayım. Sosyal medya ucu bucağı olmayan bir yer bu da demek oluyorki burada bulunurken kendi karakteristik özelliklerimi göstermek veya belli etmek zorunda değilim, önceden tam olarak kim olduğumu bilmediğimi söylemiştim, bu benim karakterimi etkilese bile alterlerimin farkında olduğum için en çok etkisinde kaldığım alterin kimliğini genelde kullanırım sosyal medyada ki bu alter benim olmak istediğim birisi aslında. Daha önce forumda "Azınlıkların hakkını savunan, ince düşünen, sorumluluk sahibi, bilgi birikimi olan biri" diye düşünülmüştüm ki bunun sebebi de bu alterdir diye tahmin ediyorum, benim olmak istediğim kişidir bu ama tamamen aynı değiliz pratikte. Ben yani kendi adım ile "ben" biraz daha ürkek bir yapıya sahibim malesef, kişileri savunurum elbette ama dilim pek söz yapmaz çoğu zaman, utangaçlık galip gelir. Evden çıkmadığım zaman çok olur, dışarısı güvenli gelmez bir türlü fakat beni tanımladığınız kişilik çok terstir bu duruma, o zaman transa geçmiş gibiyim evde duramıyorum işte. Genel anlamda bakarsak benimle arkadaş olmak zor gibi duruyor ve yalan yok çok yıpratıcı da.
Ben dominant olma istegi olan biriyim ama genel olarak uyumluyum iyi anlasirdim cogunuzla

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Ben önceden insanlarla daha çabuk konuşup kaynaşabiliyordum ama üniversiteden mezun olduğumdan beri çoğunlukla evde olduğum için olsa gerek farklı bir ortama girdiğimde insanlarla çok fazla iletişim kuramıyorum. Bir sürü kursa gittim. Kurs içinde konuştuğum birçok insan oldu ama şuan hiçbiri ile iletişim halinde değilim. İnsanlarla iletişim kurmaya çekinsem de iletişim kurmakta zorlanmıyorum ama arkadaş olma kısmında çok da iyi değilim artık. Sanalda da çok farklı değil bu durum. İnternetten tanışıp da arkadaş olduğum sadece 2 kişi var. Onlarla da sık iletişim halinde değilim.
Ama geçimi zor biri değilimdir. Yani tanıştığım insanlarla iyi iletişim kurarım. Sadece samimiyeti ilerletmede çekingenim.

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,092
Burada birbirimiz hakkında az çok fikir sahibi olduğumuz için arkadaş olabilirdim. Ama birbirimizi hiçbir şekilde bilmiyor olsaydım arkadaş olabileceğimi sanmıyorum. Ben insanlara çabuk ısınan birisi değilim. Biriyle samimi olmam aylarımı belki de yılları alabilir. Kişiyi tanımadan samimi olamam. Bana da çabuk ısınacağınızı sanmam. Çünkü dışarıdan çok soğuk , sessiz, hiç konuşmayan, hiç gülmeyen , egolu, tepkisiz , sakin ,sinir bozucu biri olarak gözüküyorum. Bu yüzden insanlar başta benden pek hoşlanmıyor. Şuan samimi olduğum arkadaşlarım da başta benden hiç hoşlanmıyorlardı. Zamanla samimi birisi oluyorum. O zaman da bağımlılık yaparım.