Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gercek Oldugunu Düşündüğünüz 4.Jen Shipleri

Jesé

Trainee
Tepki
363
Gercek oldugunu dusunduuunuz 4.jen shipleri??
Bir ara yeonjun ve yunjin haberleri cikmisti sanırım yalandi deliller falan ama ben nedense onların çıktığını dusunuyorum
Enhypen ve aespa arasında bi çift oldugunu dusunuyorm (umarim karina ve heeseung
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Gercek oldugunu dusunduuunuz 4.jen shipleri??
Bir ara yeonjun ve yunjin haberleri cikmisti sanırım yalandi deliller falan ama ben nedense onların çıktığını dusunuyorum
Enhypen ve aespa arasında bi çift oldugunu dusunuyorm (umarim karina ve heeseung
Bir ara yuna ve bi txt uyesinin haberleri cikmisti sanirim bence sevgili olmasa bile txt ve itzy arasinda bu tarz olaylar olmustur

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
363
Ben niyeyse ive ve treasure arasında bir çift varmış gibi hissediyorum. Bilimsel değil sadece hisler sdhbflaksdf (Treasure üyelerinin sadece isimlerini bilmemi boşveriyoruz sdfhasldjkfasdf)
Treasure ve ive hiç aklıma gelmemisti ya wjdbed bi uyumsuz geldiler şuan ama bilemedim

Nct 4.jene girmiyor ama jaehyun ve wintoyu cok yakistiriorum (ama ciktiklarini dusunmuyorum bence jaehyunun ideal tipi daha farkli

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
363
Hepsi aespayla ilgili olacak ama bir haberin altında okumustum biri şey yazmıştı "skz ve aespa aynı gün cb yaptı ama ning ve hyunjin dışında challenge gelmedi (ning ve hyunjininde pr olduğunu dusunuyor) acaba aralarında eski sevgili gibi falan bi olay mı oldu" bana nedense çok mantıklı geldi akdbwnd biraz kafada kuruyor olabilirim ama herkes birbiriyle yüz tane video çekerken bizim bi tane almamiz bi garip yaniu

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
363
Dediğini ben de düşünüyorum özellikle Karina ve Heesung arasında bir şey olduğunu düşünüyorum tahminlerim yazmak istiyorum toksik olarak algılamayın lütfen. TXT ve ITZY'de de üyeler arkadaşlar bence ilk başlarda Yuna ve Kai arasında bir şeyler vardı ama o da şöyle Yuna ondan hoşlanıyordu baya baya ama Kai'de tık yoktu. Yeji ve Yeonjun düşünüyorum ben. Bir de Beomgyu var kddkkdkdk ben ilk yıllarında Beomgyu'nun Ryujin'i baya baya sevdiğini düşünüyordum (2019 zamanları) şu andaysa Winter'dan hoşlandığını düşünüyorum ben ki ikisi de çok yakışırlar valla. Umarım anlatabilmişimdir çok karmaşık anlattım gibi de. Karina Heesung da yani var ya aralarında çekim baya baya da yine de bilemem tabii.
Ay dimi karina ve heesung arasında garip bir çekim var ve cidden winter ve Beomgyu güzel bi ikili olurlar bence verdikleri vibe benzer geliyor bana ama Beomgyu ve Ryujin biraz uyumsuz geldi

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
363
Bence tek video olmasının sebebi zaten ship olayları abartılmasın diye, yani kalkıp tüm skz aespa alsak da beklenmedik olurdu (hoş olurdu aslında sdhflksd)
Yağnii bir sürü shiplenen gruplar falan var ama neredeyse her cbde video cekiyorlar ama bizim şimdiye kadar sadece 1 tane videomuz vae🫠 kaos hayallerimi yikmaz misin ajdbebs

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
363
Bilmem ki Ryujin ve Beomgyu şöyle ödül törenleri üzerinden yorum yapıyorum ben nasıl anlatayım Beomgyu baya baya bakıyor ya oradan yakalamıştım kdmdmdm editlere de baktım ay bir ödül töreninde nasıl bakıyor kıza dönüp dönüp bakıyordu kdmdmdmdm bence bence Beom seviyordu ama Ryujin çok yüz vermek istemedi kdmdmdmsmms. Neyse şu anda ben Beomgyu'nun şu anda Winter'ı seviyor ya. Karina Heesung benim de favorim bu arada hele şu birbirlerine dans öğretirken bakışları 🤭
Videoyu merak ettim şimdi amaa
Bence ryujin haechan olayi gercekti ya koreliler baya her ship olayında falan bu ikiliyi konusuyor doğru olma olasılığı yuksek

Bir tek Yuna Kai wony uclusunu biliyorum ben de onun da binbir turlu editi yapildi ondan 4. Jen e yasli kaldim ya 😭 somi ile de 2gether deki win i shipliyorum 🤭
Keşke şu ucluden bir moment falan daha alsak yaa güzel oluyor edit izlemek

ARKADAŞLAR BANA SHIP ATIN BEN TAHMİN YÜRÜTÜRÜM SİZE BURAYA YAZIN ÇABUK
Giselle ve bir treasure uyesinin haberleri çıkmıştı yani bu ship özelinde demiyorum ama treasure ve aespa arasindaa var mıdır biseler

Tepki
77
winter ve beomgyu'ya ben de katılıyorum ama bu sene beomgyu çocuğum çok efkarlı bakıyordu wintoya üzüldüm öyle görünce
haechan ve ryujin en çok inandığım dedikodulardan birisiydi valla çünkü koreli hayranlardan çıkmıştı dedikodu (koreliler çinliler ve japonlardan çıkıyorsa ben bir şüphelenirim çoğunlukla biliyorlar çünkü)
jaehyun ile winter yakışıyor bence ya bir de onlar da korelilerden çıktı ve başta bir şey olmasa bile son olaylardan sonra şüphelendim ben biraz onlardan, doğruysa çok desteklerim (jk ile winto da şüphelendirmişti beni ama malım ben biraz onun için güvenemiyorum kendime pek)
özellikle dream ile aespa ise çok kafa karıştırıcı nct aespa riize yakın arkadaş zaten biliniyor bu ama bazı shiplerden hiç tiktok videosu bile almamamız veya birbirlerini görmezden gelmeye çalışmaları hmmm dedirtti

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
363
Giselle ve jihoonmus shiplenen üyeler haberide koreboo(?)dan gormustum ama linkini bulamadim suan

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
363
winter ve beomgyu'ya ben de katılıyorum ama bu sene beomgyu çocuğum çok efkarlı bakıyordu wintoya üzüldüm öyle görünce
haechan ve ryujin en çok inandığım dedikodulardan birisiydi valla çünkü koreli hayranlardan çıkmıştı dedikodu (koreliler çinliler ve japonlardan çıkıyorsa ben bir şüphelenirim çoğunlukla biliyorlar çünkü)
jaehyun ile winter yakışıyor bence ya bir de onlar da korelilerden çıktı ve başta bir şey olmasa bile son olaylardan sonra şüphelendim ben biraz onlardan, doğruysa çok desteklerim (jk ile winto da şüphelendirmişti beni ama malım ben biraz onun için güvenemiyorum kendime pek)
özellikle dream ile aespa ise çok kafa karıştırıcı nct aespa riize yakın arkadaş zaten biliniyor bu ama bazı shiplerden hiç tiktok videosu bile almamamız veya birbirlerini görmezden gelmeye çalışmaları hmmm dedirtti
Bende soylemeye cekiniyorum biraz ama winter ve jk benimde kafami karistirmisti bira,(winteri shiplemedigim kimse kalmadi)
Ve yüzde yüz eminim aespa nct arasından illa bi cift vardir

Tepki
77
Bak Jaehyun ve Winter olabilir onlar da böyle sevgili değil ama hoşlantı var KFKDKKDMDKDKDKSKSM BEOMGYU HEP WINTER'A EFKARLI BAKIYOR WINTER YÜZ VERSENE BU ÇOCUĞA YA AŞIK SANA AŞIK AŞIK YOKSA BEN ALACAĞIM O ÇOCUĞU YETOOOO
ay gerçekten çocukcağız ikinci erkek sendromuna girdi üzülüyorum gördükçe
şaştım kaldım çıkamıyorum haberden help