Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Gercek Oldugunu Düşündüğünüz 4.Jen Shipleri

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
376
Ya o kafa karışıklığının nedeni benim de karıştı çünkü de KDMDMKDKDKD HARRY STYLES konserine gittiler o görüntüleri görmüşsündür eminim bence V aracılığıyla dikkat çekmemek amacıyla kaçamak date yaptılar ya 🙁
Bilemiyorum ama romantik olmasa bile bi iletişimleri var bence

Tepki
79
Bende soylemeye cekiniyorum biraz ama winter ve jk benimde kafami karistirmisti bira,(winteri shiplemedigim kimse kalmadi)
Ve yüzde yüz eminim aespa nct arasından illa bi cift vardir
ay benim de bu arada herkesi shipledim kızla fark etmeden ashduyaghsuyfgasf
jk ile winto mevzusuna girmeye ben de çekiniyorum ya malum sdhshfygasf ama cidden başta dedim ki saçmalamayın her önünüze geleni sevgili ilan ediyorsunuz sonra yeni şeyler çıktı sürekli kafam karman çorman oldu

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
376
Bu çocukla ive yujin de shipliyorlar. Şanslı çocuk shiplendiği kişilere bak ya dfnhlasıdjhkfaskdf
Cocuk da maşallah yani
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben o haberi ilk gördüğümde şok olmuştum çünkü bir an aralarında çok yaş farkı var diye düşünmüştüm. Jk'a bildiğin p*do demek gibi oluyordu sonra bir baktım 4 yaş var dshfaksdjfhlkasdjf
Evet jen farkindan dolayi çok uyumsuz duruyorlar

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
376
ay benim de bu arada herkesi shipledim kızla fark etmeden ashduyaghsuyfgasf
jk ile winto mevzusuna girmeye ben de çekiniyorum ya malum sdhshfygasf ama cidden başta dedim ki saçmalamayın her önünüze geleni sevgili ilan ediyorsunuz sonra yeni şeyler çıktı sürekli kafam karman çorman oldu
Jk yayında spicyde wintonun partini söyledi arkadaşlar saçmalamayin tabiki reeller

Tepki
79
Ya o kafa karışıklığının nedeni benim de karıştı çünkü de KDMDMKDKDKD HARRY STYLES konserine gittiler o görüntüleri görmüşsündür eminim bence V aracılığıyla dikkat çekmemek amacıyla kaçamak date yaptılar ya 🙁
ay magazinde yazmıştım buraya da kopyala yapıştır yapayım
evet harry styles konserinde aralarında nicole oturuyordu önlerinde de park hyung *** ile tae, hatta tae’nin yanı boş olduğu halde jungkook niye oraya değil de arkaya oturdu diye meraklanmıştı insanlar konserden de winter da bts üyeleri, nicole ve phs ile beraber çıkmış ancak jungkook diğerleriyle arabaya binerken görülmemişti oradan işkillendi insanlar
çift eşyası olarak da bir tek telefon kabını gördüm ben sadece jk’nin sık sık (ben bu sene böyle bir şey dediğini gördüm ilk kez ama daha önce de söylediyse belirtin lütfen) kışı ve ocak ayını sevdiğini dile getirmesi dikkat çekti bir de winter’ın tehdit aldığı dönem jk’nin korumalığını yapmış bir abimiz pat diye korumalık yapmaya başladı winter’a

Tepki
79
Ben diyeyim mi kesssin 2. erkek konumunda KFKDMSMMSMSMSKDKS Allah'ım böyle konuları hep hortlatın lütfen

Kız p*do değil ya Winto 22 zaten
ay evet bence de maalesef 2.erkek :(((
male leadimiz içinse aklımda üç isim var bir likea salarım isimleri
edit: ben beğenecektim ama yapamıyormuşuz kalbim kırıldı :')

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
376
ay magazinde yazmıştım buraya da kopyala yapıştır yapayım
evet harry styles konserinde aralarında nicole oturuyordu önlerinde de park hyung *** ile tae, hatta tae’nin yanı boş olduğu halde jungkook niye oraya değil de arkaya oturdu diye meraklanmıştı insanlar konserden de winter da bts üyeleri, nicole ve phs ile beraber çıkmış ancak jungkook diğerleriyle arabaya binerken görülmemişti oradan işkillendi insanlar
çift eşyası olarak da bir tek telefon kabını gördüm ben sadece jk’nin sık sık (ben bu sene böyle bir şey dediğini gördüm ilk kez ama daha önce de söylediyse belirtin lütfen) kışı ve ocak ayını sevdiğini dile getirmesi dikkat çekti bir de winter’ın tehdit aldığı dönem jk’nin korumalığını yapmış bir abimiz pat diye korumalık yapmaya başladı winter’a
Ben sahsen ikna oldum☝️

Tepki
79
İşte dedim ya başta öyle sandım sonradan aydınlandım ikisi de reşit diye dshflajksdhfasd Aespa'yı başından takip ettiğimden bazen hala karina 20 yaşındaymış gibi geliyor dhsflkjahdf
ben de bir an çok sanmıştım yaş farkını bu arada uhaıudhsufgaıuf
jk 15 yaşında çıkış yaptı ya onu unutup direkt debut tarihinden yaşlı sanıyoruz sanırım audhsıuf

Ben sahsen ikna oldum☝️
ay valla çok komik winto jk konusu aklıma geldikçe gülüyorum ama inanasım da geliyor mallığımdan

KKFKDKDKDKDKD HYUN *** NİYE BÖYLE OLDU YAAA 😭

Dediklerine katılıyorum kesinlikle bence onlar çıkıyorlar ya şu anı bilmiyorum ama çıktılar bence
ay bilmiyorum sen diyince fark ettim ashdjhagsgfdsaugff ağlıyorum

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
376
evet evet en çok şey kafamı karıştırmıştı rm ile karina çok daha saçmaydı ama pat diye yayıldı bunu ise kesinlikle konuşmuyor kimse
Karina ve rm isim olarak çok uyumsuz geliyor ya

Hmm olabilir ship izlemeye koşuyorum

Ne Jungwoon mu Heesung mu demek istedin kdmdmdmdm yoksa onların arasında da mı moment var 😱
Arkadaslar bu arada ben bir ara karina ve jeno shipinede takmıştım😪

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
Ben niyeyse ive ve treasure arasında bir çift varmış gibi hissediyorum. Bilimsel değil sadece hisler sdhbflaksdf (Treasure üyelerinin sadece isimlerini bilmemi boşveriyoruz sdfhasldjkfasdf)
jihoon ve yujin hariç var mı ki yakın olan ya 🤔 gerçi jihoon da giselle ile sevgili diyenler var hatta birçok sözde kanıt paylaştıklarını gördüm ama bilemedim

Konu Sahibi
Jesé

Jesé

Trainee
Tepki
376
Ay bu arada ben de giselle'in yanında böyle soft birini beklemiyorum açıkçası, halbuki giselle'de yumuşak bir karaktere sahip ama dhfılsajdkhfljsd visual olarak soft biriyle yakıştıramıyorum
Giselle"in predebut fotolarına falan bakınca bana asla soft biriyle sevgili olmazmış gibi geliyor

Tepki
79
Ne Jungwoon mu Heesung mu demek istedin kdmdmdmdm yoksa onların arasında da mı moment var 😱
jungwoo nct'den onların özellikle karina stajyerken bir şeyler yaşadığına çok ikna oldum ben ya (arkadaşın da dediği gibi bilimsel değil hissel sdfhshdghsg)
heeseung da şüpheli ama karina yaşça küçüklerle olmazmış gibi geliyor bana

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
Giselle ve bir treasure uyesinin haberleri çıkmıştı yani bu ship özelinde demiyorum ama treasure ve aespa arasindaa var mıdır biseler
evet jihoon hatta giselle in linç yediği dönem jihoonu da linçlemişti antiler o da "sevgilisi" gibidir diyerek🤡 bunun haricinde aespa ve treasure baya etkileşim veriyor gerçek ship var mıdır bilmiyorum ama iki grup da birbirinin fanı gibi doejdoekd