Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Gerek Yoktu Ki

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Evet sizin hakkınız da bunu bilmemize gerek yoktu diyebileceğiniz bir bilgi paylaşın, ben başlıyorum aşklarım. Sağ göz kapağımda ancak yakından görebileceğiniz bir dikiş izi var. Sol elimin orta parmağında çocukluğumdan kalan yuvarlak şekilde yara izi var ve son olarak yemekleri ve özellikle çorbaları aşırı sıcak içmeyi severim soğumasından hiç hoşlanmam

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Sağ elimin orta parmaginin en son boğumunu 2016'da oyun oynarken catlatmistim(Lanet olası Caner bebesi yüzünden) o yüzden şimdi bir tık şişko görünüyor ve bu beni çok üzüyor
Hiç üzülme bitanem bu sana farklılık ve tatlılık kattı öyle düşün💛

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,897
Göz kapaklarım düşük ve bu makyaj yapmamı çok zorlaştırıyor. Yaş aldıkça daha da düşmeye başladı. Bir de biri diğerine göre daha düşük. Aylaynır çekerken zorlanıyorum bu yüzden (zaten çektiğim pek de belli olmuyor da işte 😅)

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Gözlerim kahverengi
Benim ölümüm kahve içerken olacak. Beş kere mi ne kahve içerken neredeyse boğuluyordum.
Bir keresinde, 8 yaşındayken mi ne, arkadaşımın evindeyken gülmekten altıma işemiştim ve her yer batmıştı.

opia

Trainee
Tepki
122
büyüdükçe göz rengim değişmiş. doğduğum ilk zamanlar maviymiş ve zaman ilerledikçe yeşil olmaya başlamış. şu anda da hafif mavilikle beraber gözlerimin rengi yeşil.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Göz kapaklarım düşük ve bu makyaj yapmamı çok zorlaştırıyor. Yaş aldıkça daha da düşmeye başladı. Bir de biri diğerine göre daha düşük. Aylaynır çekerken zorlanıyorum bu yüzden (zaten çektiğim pek de belli olmuyor da işte 😅)
Göz kapağı için yoga görmüştüm isyersen yapabilirsin tabi istersen öneri sadece 🩷
Gözlerim kahverengi
Benim ölümüm kahve içerken olacak. Beş kere mi ne kahve içerken neredeyse boğuluyordum.
Bir keresinde, 8 yaşındayken mi ne, arkadaşımın evindeyken gülmekten altıma işemiştim ve her yer batmıştı.
Ayy umarım unutulmuştur o anı
küçükken su çiçeği geçirmiştim aklınıza gelebilecek her bölgemde çıkmıştı buna göz bebeklerim de dahildi sol gözümde yuvarlak şekilde küçük siyah leke bıraktı ama hoş duruyo seviyorum ben
Farklı ve hoş bir özellik olmuş 🖤
5 yıl EXO, 4 yıl BTS hayranlığı yaptım. İkisinde de de çok bağımlıydım
Bağımlılıktan nasıl kurtuldun?
büyüdükçe göz rengim değişmiş. doğduğum ilk zamanlar maviymiş ve zaman ilerledikçe yeşil olmaya başlamış. şu anda da hafif mavilikle beraber gözlerimin rengi yeşil.
Yaaa çok güzel gözlerinin rengi o zaman 😍😍
Herkes leke,ben falan bahsetmiş benim de üst çenemin sol kısmında küçük bir ben var. Ama küçük böyle leke gibi bir şey tam yuvarlak bir de 😁 ha hemen tam altında silik küçük ama küçücük bir ben daha var. Tatlışlar yaa 😍 umarım anlatabilmişimdir.🥲
Hayal ettim de benim de çok tatlış bir şey canlandı gözümde ☺️
Bir şeye sarılmadam uyuyamam yurda bile peluş tavşanımı getirdim sarılmak için 😭
Yaa bu çok tatlı amaa yicem seni
Bel kısmımda tam olarak kalp şeklinde bir doğum lekesi var. Annem küçükken "seni çok sevdiğim için oluşmuş" derdi 💦
Ehehehe çok ama çok tatlı bu
burnumdan nefes alamıyorum
Nasıl yani ? Burun spreyi?
Benim de sağ elimin serçe parmağında (küçükken kestiğim için) bir şişkoluk var mdkemememmwlw ama ben seviyorum,karakteristik geliyor bana
Evet ikinize de farklılık ve tatlılık katmış 🍥

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Sağ elimin işaret parmağımın altında 3 tane yan yana ben var.

Flâner

Trainee
Tepki
100
Evet sizin hakkınız da bunu bilmemize gerek yoktu diyebileceğiniz bir bilgi paylaşın, ben başlıyorum aşklarım. Sağ göz kapağımda ancak yakından görebileceğiniz bir dikiş izi var. Sol elimin orta parmağında çocukluğumdan kalan yuvarlak şekilde yara izi var ve son olarak yemekleri ve özellikle çorbaları aşırı sıcak içmeyi severim soğumasından hiç hoşlanmam
Sevdiğim insanlara gereğinden fazla değer veriyorum, hep verici taraf ben oluyorum ama karşılığını alamıyorum🙃