Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Gerek Yoktu Ki

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Benim de sağ elimin serçe parmağında (küçükken kestiğim için) bir şişkoluk var mdkemememmwlw ama ben seviyorum,karakteristik geliyor bana
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Çok tatlıı😭😭
Ya benimki orta parmak olduğu için bu kadar sinirimi bozuyor sanırım tsjgsjysjtshsthtwhwthwtjteu

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Sevdiğim insanlara gereğinden fazla değer veriyorum, hep verici taraf ben oluyorum ama karşılığını alamıyorum🙃
Çünkü dengeyi kuramıyorsun insanlara verdiğin değerin birazını kendine verebilsen sen de değer görmeye başlayacaksın bundan eminim
kucukken baya hastalikli zor bi cocuk gecirmisim yani bi nevi baya hastanede kalmisim onun etkisiyle de ilk kelimem doktor olmus (birden doktor iceri gelmis ve doktoy diye bagirmisim)
baya üzücü ama şuan sağlıklı olmana çok sevindim
Burda söylemiştim herhalde ama yine de söyleyeyim, 5-6(?) yaşlarımdayken köyde 1.ve ve 2.katın orta kısmında olan kat diyeyim 1,5.kat işte,at arabalarına hayrandım o sıralar ve o gün de yoldan at arabası geçiyordu ben de camdan bakayım derken yere düşmüştüm ve sol(?)gözüm biraz morarmıştı FGRYEHDFYRUEHDGFRYEUHD ilk kez o zaman ambulansa binmiştim ve şu an çok utanarak hatırladığım bir şey olmuş ambulansın içinde off FHDHGFYEUSJDHFYEU söylemicem FHRUEHDGFRYEHD
Ahahaha Komik bir anı olarak kalmış işte şuan gözün iyi ama demi kalıcı bir hasar olmadı?

lilith_halşii

Rookie Idol
Tepki
965
Çay içmeyi sevmiyorum diye insanlardan ya "hasta mısın?", "tam bir İstanbul kızı" "bizden değilsin" gibi tepkiler alıyorum
Elimin üzerinde dikkatlice bakılınca küçük bir yara izi var ilkokuldayken sıra arkadaşım soru çözerken sinsi bir bakış atıp bir anda pençelemişti

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Çay içmeyi sevmiyorum diye insanlardan ya "hasta mısın?", "tam bir İstanbul kızı" "bizden değilsin" gibi tepkiler alıyorum
Elimin üzerinde dikkatlice bakılınca küçük bir yara izi var ilkokuldayken sıra arkadaşım soru çözerken sinsi bir bakış atıp bir anda pençelemişti
İlkokuldayken bunu yapan arkadaşın hatırladıkça cringe krizine giriyordur kesin 😅

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Bence fark edilmiyordur bile mesela (hep aynı yöne yattığım için) benim bir yanağım diğerinden daha küçük, dışarıdan baya fark ediliyor sanıyordum ama arkadaşlarım hiç öyle durmadığını sadeve iki yanağıma aynı anda dokunduklarına hissettiklerini şöylediler. Gerçekten de artık benim de dikkatimi çekmiyor (Hem sen iconic pp si ve iconic nickname i ile koskoca fosforlu cevriye sin böyle şeyler düşünemezsinn! 😭😭) KSJSKKSKWKLA
Bu gaz bana 1 yıl yeter ksbxjsbxpbsksnxksboxjd çok teşekkür ederim 😭💜

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Bence fark edilmiyordur bile mesela (hep aynı yöne yattığım için) benim bir yanağım diğerinden daha küçük, dışarıdan baya fark ediliyor sanıyordum ama arkadaşlarım hiç öyle durmadığını sadeve iki yanağıma aynı anda dokunduklarına hissettiklerini şöylediler. Gerçekten de artık benim de dikkatimi çekmiyor (Hem sen iconic pp si ve iconic nickname i ile koskoca fosforlu cevriye sin böyle şeyler düşünemezsinn! 😭😭) KSJSKKSKWKLA
Bu arada o bir tarafa yatma olayi çok sıkıntı ama ben de sürekli bir tarafıma yatıyorum masmalesef 😭😭😭

İlayda

Trainee
Tepki
43
Doğuştan sol gözümün biraz altında kalp şeklinde doğum lekesi vardı ve aşırı güzel duruyordu herkes soruyordu gerçek mi diye ama büyüdükçe ve yüzüm genişledikçe zamanla kayboldu ve şimdi hiç kalmadı. Keşke hiç gitmeseydi 😭

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Titizlik ve düzen takıntım var (dikkat, başak burcu alert!!) ve bir işe kalkışmadan önce mutlaka o işi kafamda bir düzene oturtup organize etmem gerek, aksi taktirde yapamam. Bu yüzden her gün için "ofiste yapılacaklar listem" vardır ve bir işi bitirdikten sonra yanına tik atmayı çok severim. İnanılmaz rahatlatıyor. jndsfkljfgl Aynı şekilde düğün organizasyonunu da yapıyorum ve bu daha karışık bir iş olduğundan, büyük listelerim var ama her büyük listemin de bir de alt listesi var. LKJSFGLŞKDFG Şey gibi: Ana listemde "gelinlik satın al" maddesi varsa, onun altında da alt bir liste olarak "gelinlik modeli araştır, 3 model beğen, mağazaları gezip benzer modelleri bul, bütçeyi ayarla, terziyle görüş, satın al" gibi maddeler var. Deliyim ben deliyim deliyim deliyim.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Titizlik ve düzen takıntım var (dikkat, başak burcu alert!!) ve bir işe kalkışmadan önce mutlaka o işi kafamda bir düzene oturtup organize etmem gerek, aksi taktirde yapamam. Bu yüzden her gün için "ofiste yapılacaklar listem" vardır ve bir işi bitirdikten sonra yanına tik atmayı çok severim. İnanılmaz rahatlatıyor. jndsfkljfgl Aynı şekilde düğün organizasyonunu da yapıyorum ve bu daha karışık bir iş olduğundan, büyük listelerim var ama her büyük listemin de bir de alt listesi var. LKJSFGLŞKDFG Şey gibi: Ana listemde "gelinlik satın al" maddesi varsa, onun altında da alt bir liste olarak "gelinlik modeli araştır, 3 model beğen, mağazaları gezip benzer modelleri bul, bütçeyi ayarla, terziyle görüş, satın al" gibi maddeler var. Deliyim ben deliyim deliyim deliyim.
Başak burcu değilim ama yapacağım şeyi önceden kafamda organize etmek ve işler bittikten sonra tik atmayı ben de çok seviyorum bu yüzden seni anlıyorum şekerim ancak ben senin kadar detaylı yapmıyorum o kadar
Ayyy aklıma geldi benim sağ gözümün alt kirpik kısmında beyaz uzun bir kirpiğim vardı baya uzuyordu sonra kendiliğinden kopuyordu daha sonra tekrar çıkıyordu,uzuyordu çok güzeldi şu son zamanlarda yok ama.😭😭 Arkadaşım güzellik nazarı diyordu.🥲🥲
Arkadaşın doğru demiş güzellik nazarı olmalı
4 vesaitle gittigim okula alternatif 2 vesaitli yol buldum diye asırı sevindim dedim neden daha once fark etmedim, bugun denedim. yolda o iki vesait once oldu sana 3 vesait. neyse dedim tamam ona kısacık binip iniyorum zaten. sonuc 1 otobus 3 metro ile 1.30 saatte gittigim yolu 3 otobusle 3 saatte gittim HAHDHAJDJAJDJA ben bu istanbuldan razı falan degilim
Sen böyle anlatınca bile yoruldum

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,091
Çok soru soran bi insanım.
Mesela karşılıklı sözlü sohbet ediyoruz ve bi konu hakkında konuşuyoruz. Eğer karşı tarafın bu konu hakkında bilgisi benimkinden çoksa çok soru soruyorum.
Sohbet sırasında sözlü veya yazılı fark etmeksizin konudan konuya atlıyorum. Bilerek yaptığım bi şey değil ama hoşuma gidiyor. Sohbetin sonunda "nerelere geldik " oluyoruz.
Dış görünüş olarak bana çok tatlısın denilmesinden çok hoşlanıyorum.