Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hiç Kpopla Ilgili Herhangibir Tahmininz Oldu Mu?

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Evet herhangi bir; bilirsiniz kpopta çoğu şey gizli. Her türlü tahmininizi merak ediyorum. Başlıyorum

Şakalaşıyor olarak gördüğümüz bazı idoller aslında birbirini hiç sevmiyor ve kamera da bile kendilerini tutamadıkları için ortaya böyle şaka-kavga tarzı bir görüntü çıkıyor
Bence GD Seungriyi hiç sevmiyor Seungri onun yancısı gibi bir şey olduğunu düşünüyor.
Bangchan ve Hyunjin manipülatif birisi özellikle Bangchan
Hiç öfkeli değil gayet sakin denilen bazı idoller aslında pasif agresif.
Kamera arkasında fanlarını sadece atm olarak gören bazı idoller fanları hakkında konuşuyor fikir yürütüyor dış görünüşüne yorum yapıyor ve dalga geçiyor

Hayır hiç öyle olduğunu sanmıyorum diyenler için bunlar sadece benim tahminlerim aklıma geldikçe de devam edeceğim bununla ilgili tekrardan yeni bir başlık açabilirim daha sonradan

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Herkes yeni nesle samiyetsiz diyor ama bence eski nesil daha samiyetsizdi 3.jen tmm ama 2.jen asla öyle gelmiyor.şimdiki dönemde 1,2 grup popüler olur rekabet onlar arasında dönüyor ama eski Jen de böyle değildi şimdikinden daha çok rekabet vardı ve sosyal medya,internet ve fandom kültürü tam gelişmediği için sektörde hayatta kalmak daha zordu bu yüzden idollerin çok hırslı olduğunu ve sektörde ki çoğu kişiye rakip gözüyle baktıklarını düşünüyorum

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Tahmin değilde bir gerçek var. Uğruna fan hesabı açtığınız, stream yaptığınız, sayfalarca yazı yazdığınız idolleriniz şeyine takmıyor bile. O yüzden değerli vaktinizi size fayda sağlayacak şeylerle geçirin.
bu en gerçeğe yakın tahmin hatta direkt gerçek fanlarını en çok seven idol bile bu yazılanları takmıyordur yapan varsa sorry gerçekler

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,078
Twice chaeyoung un bir olayı çıkacağını tahmin etmiştim ve çıktı.
Onun dışında çoğu idolle gerçek hayatta arkadaş olmayı geç aynı ortamda bile olmak istemezdim bence.Eğlence sektörü çok karanlık ve çoğu idolün bir haltlar yediğini düşünüyorum.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Twice chaeyoung un bir olayı çıkacağını tahmin etmiştim ve çıktı.
Onun dışında çoğu idolle gerçek hayatta arkadaş olmayı geç aynı ortamda bile olmak istemezdim bence.Eğlence sektörü çok karanlık ve çoğu idolün bir haltlar yediğini düşünüyorum.
bende çoğu idolün bir haltlar karıştırdığını düşünüyorum,arka planda kim bilir neler dönüyordur kendini masum tatlı veya da çok iyi kalpli gösteren kişilerden olabilir özellikle bu kişiler hatta

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Ben idollerin line sac makyaj vs gibi seyleri pek taktigini dusunmuyorum fanlar kadar kucuk ve bilinmeyen gruplarda kiskanclik olabilir ama ozellikle buyuk sirketlerde oldugunu sanmiyorum yeri gelince hepsi parliyorlar zaten okuyup guluyorlardir
Ne kadar sevsemde blackpink in 2020 den sonra grup dinamigini kaybettigini dusunuyorum
En az 5 yil daha blackpink seviyesinde bir kiz grubu da olmayacak bence
Bts ve blackpink in tum uyelerine baktigimda solo olarak en cok junkook un basarili olacagini dusunuyorum

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Seungri nin ne kadar bir p*Z*v*n* gibi olduğunu söylüyordum hatta aşırı derecede bir negatif biri olduğunu dışardan herkes canimli cicimli samimi filan gibi davransa da hepsinin sahte olduğunu söylüyordum sosyal medya da sonra skandal olayları oldu ve gerçekten de dediğim gibi biriymiş
Seungrinin skandalı çıkmadan önce kesin bu adamda bir şey var hiç gözüm tutmadı gibisinden bir şeyler demiştim ve hissetmiştim sen ben olabilir misin acaba?

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Bence tahminden çok çoğu kişi seungri nin o havasını alıyordu bence ama bu kadar leş biri olduğunu bilmiyorduk
Evet f*h*ş suçu vardır diye bir tahminim yoktu mesela ama kötü bir hava almıştım dediğin gibi bu kadarını bilmiyorduk ve bilmediğimiz gibi de beklemiyorduk

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,905
Kadın idoller de dahil çoğu idol klasik ataerkil Koreli kafa yapısına sahipler. (Yurt dışında doğup büyümüş olanlar bir tek o kafada değildir ki onlarda bile bu kafada olanlar vardır). Kamera karşısında iyi oynuyor olmaları, onların büyüdükleri toplumun kafa yapısından farklı oldukları ablamına gelmez bence. (Armut dibine düşer sonuçta)
Şuan çok yükseklerde olan idollerin düşüşü de büyük olur. Bir 5 yıl sonra kimlerin zirvede kimlerin dipte olacağını bilemeyiz. Yaşayıp göreceğiz.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,869
Kadın idoller de dahil çoğu idol klasik ataerkil Koreli kafa yapısına sahipler. (Yurt dışında doğup büyümüş olanlar bir tek o kafada değildir ki onlarda bile bu kafada olanlar vardır). Kamera karşısında iyi oynuyor olmaları, onların büyüdükleri toplumun kafa yapısından farklı oldukları ablamına gelmez bence. (Armut dibine düşer sonuçta)
Şuan çok yükseklerde olan idollerin düşüşü de büyük olur. Bir 5 yıl sonra kimlerin zirvede kimlerin dipte olacağını bilemeyiz. Yaşayıp göreceğiz.
Son dediğine gerçekten katılıyorum yıkılmaz dediğin devrilip yıkılabilir Klasik Koreli kafa yapısına da katılıyorum bin de birdir böyle olmayan