Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hyunlix Mafya Sevgilim - 1

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
@Sweet Mimosa'nın isteği üzerine ben de bu hikayeyi yazmaya karar verdim. Umarım beğenirsiniz.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Merhaba ben Felix, 22 yaşında, kendi halinde takılan bir öğrenciyim. Ayıptır söylemesi çok da yakışıklıyımdır. Bir gün okulda, derste en yakın arkadaşım Jisung ile dedikodu yapıyorduk.
J: Kız Felix! Duydun mu Fatma teyzenin kızı kocaya kaçmış ya!
F: Hadi canım cidden mi? Yazık olmuş Fatma teyzeye.
Sonra aniden kapı kırıldı ve içeri 1.80 boylarında, acayip kaslı, çok yakışıklı, silahlı bir adam daldı. Sonra bana doğru gelmeye başladı ve kolumdan tuttuğu gibi beni sürüklemeye başladı.
F: B-bıraksana yaaağğ! K-kolum a-acıyor. Hem kimsin sen ki beni böyle sürükleyecek hakkı kendinde buluyorsun?
Sonra beni duvara yapıştırdı ve yüzüme yaklaştı. Aman Allah'ım o kadar yakışıklıydı ki! Nefesim kesilmek üzereydi.
H: Ben dünyanın en büyük mafya babası Hyunjin! Seni kaçırmaya geldim.
F: Ne? Beni kaçırmaya mı geldin? Ama benim gibi birisini kim, ne yapar ki?
H: Seni kaçırıp seninle evleneceğim.
Bir dakika benimle evlenecek miydi? Hah, şaka yapıyordu herhalde. Sonra Minho'nun sesini duydum.
M: Hey! Hyunjin! Bana söz vermiştin, benimle evlenecektin hani?
H: Artık o söz geçerli değil. Felix gibi birini bulmuşum, sana mı kaldım? Hadi yürü gidiyoruz!
F: Sen beni nereden tanıyorsun? Ben seninle falan evlenmeyeceğim!
H: Bal gibi de evleneceksin. Ailenin bana bir sürü borcu vardı. Ben de seninle evlenmek karşılığında tüm borçlarını silmek üzere bir anlaşma sundum. Onlar da kabul ettiler.
Bu duyduğumla şok olmuştum. Ailem beni bu pislik adam için satmıştı ha!
F: Gay misin sen?
H: Evet, has gay hem de.
Sonra beni çok lüks arabasının içine itti ve evine gitmeye başladık. Kaderime boyun eğmek zorundaydım.

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Kız noldu çok hızlı başladı olaylar KSKDKXKLXKCKXKXKDKDKD.

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Forumu Wattpad e çeviren ilk adımı ben attığım için kendimle gurur duyuyorum😥😥💪💪💪