Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hyunlix Mafya Sevgilim - 2.1

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
İkinci sezonla karşınızdayım 🥳🥳
Geçenki sezonun son bölümü:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Chan, ateş ettiği anda Hyunjin bir anda Neo'ya dönüştü ve kurşunu tutup kenara fırlattı. Sonra Chan'ın arkasından yüz bin tane Ajan Smith geldi. Hyunjin on metre yükseğe zıpladı ve Chan'ı yere yatırıp üstüne çıktı.
F: Hop hop Hyunjin, öyle üstüne çıkma mıkma olmaz. İnsan gibi dövüşün ayakta.
Sonra ayağa kalktılar ve dövüşmeye başladılar. O sırada Yeji, Wonder Woman'a dönüştü ve Hyunjin'e saldırdı. Hyunjin de Superman'a dönüştü sonra savaşmaya başladılar. O sırada Jisung da bir kediyi seviyordu. Minho da Iron Man'e dönüşmüş Jisung'u koruyordu. Neye uğradığımı şaşırdım. Hyunjin, Yeji ile uğraşırken aynı zamanda Ajan Smith'leri öldürüyordu. Of çok çekiciydi. Öldürürken hiç acımıyordu ama olsun o kaslıydı ve mafyaydı. Sonra konser vermeleri için düğüne çağırdığımız Ive grubu geldi. Neye uğradıklarını şaşırdılar. Sonra Chan, Ive'a selam verdi ama Ive, onu görmedi.
C: Aaa niye selam vermiyorsunuz? Ayıp.
Sonra Chan'a hayran olan tüm insanlar toplanıp bir anda Ive'a saldırdı. Sonra Ive bir anda ışınlandı. Sonra Chan'ın ultra lüks, pırlantalarla kaplı tankı geldi. Minho'ya ateş etmeye başladı. Sonra Minho, tanka saldırmaya başladı.
Y: Hop, saldırma o tanka! Kocam 8283839494 milyon dolar verip aldı o tankı!
M: Sizin dolarlarınız varsa bizim de Allah'ımız var!
Sonra bir anda gökten Nihat Hatipoğlu indi ve Minho ile beraber hebele hübele duasını okuyup tüm Ajan Smith'leri, orduyu, tankları ve Yeji ile Chan'ı Kaf Dağı'na uçurdular.
M: Senin intikamını alacağım Yeji! Bunlar yanına kalmayacak.
Jisung ile ben küçük dilimizi yutmuştuk. Olanları şaşkınlıkla izliyorduk.
M: Hyunjin gel işbirliği yapalım, günlerini gösterelim onlara!
H: Tamam, evime gidelim o zaman. Orda plan yaparız.
J: M-m-m-m-m-m-m-inho. S-s-s-s-en Iron Man misin?
M: Evet bebeğim. Seni hayatımın sonuna kadar koruyacağım.
F: Kırk yıl düşünsem aklıma senin Superman olduğun gelmezdi.
Sonra Hyunjin, beni ve Minho da Jisung'u kucağına aldı. Sonra uçarak Hyunjin'in evine doğru yola çıktık.

Not: Lütfen Chan'ın selam olayını ciddiye almayın, olayla dalga geçmek istedim.

stormysukuna

Trainee
Tepki
-78
forumda wattpad hikayeleri yazmanın komik olduğuna sizi kim ikna etti:d