Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hyunlix Mafya Sevgilim - 2.2

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Geçenki bölüm:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hyunjin'in evine geldik fakat karşılaştığımız şey bir evden çok bir enkaz yığınıydı.
M: Nasıl yani, deprem mi oldu?
H: Deprem olmadı tabii ki. Ben ultra mega pro max 3000 ++ zenginim, herhalde evimi dayanıklı yaptım.
J: Eee, neden böyle bu ev?
F: Kesin Chan denen o adam yapmıştır.
J: Nereye gideceğiz şimdi?
Minho, saatindeki bir düğmeye bastı ve bir anda yer yarıldı. Yer altından koskoca bir villa çıktı.
J: Aaa, Minho'm! Sen bu kadar zengin miydin?
M: Boşuna Iron Man değiliz herhalde. Hadi girin içeri.
İçeri girdik. Bir odadan garip sesler geliyordu. Düşündüğüm malum şeydi.
J: Minho, ne bu sesler?
M: Öğreniriz şimdi.
Minho kapıyı açtıktan sonra Chan ile başka bir erkeği malum şeyi yaparken yakaladık. Sonra diğer erkek şöyle dedi:
X: Minho, aşkım valla açıklayabilirim.
J: Ne, aşkım mı?! Minho, errrrrrrrrrrrrrrrrkeğim, ne diyor bu d@ngalak?
M: Eski sevgilim Seungmin o. Eskiden Yeji ile sevgiliydi ama Yeji, Chan ile sevgili olduktan sonra ondan ayrıldı. Sonra birbirimize aşık olduk uzuuuun bir zaman sevgili kaldık.
J: Ne demek uzun bir zaman?
M: Sevgili olduktan sonra ertesi gün ayrıldık çünkü Seungmin başka birini bulduğunu söylemişti. Demek ki Chan'ı bulmuş.
H: Hak ettiğini bulmuş o zaman. B*k çukurunda eğlenceler Seungmin aşko.
S: Sen kim oluyorsun da benim canım, wolf bakışlım, kocişkolettalişkolettama b*k çukuru diyorsun?
F: Hop sakin ol bakalım. O benim kaslı, erko, dünyanın en büyük mafyası kocişkom Hyunjin.
C: En büyük düşmanım.
M: Konu kaydı iyice, sizin ne işiniz var benim evimde? Hem de yer altında.
Y: Ben verdim Chan'a kumandayı girsin senin evine, soysun diye ama görüyorum ki başka işler peşinde.
Bir anda çıkıp gelen Yeji gitti ve Chan'a Osmanlı tokadı çaktı.
M: Cidden bu p!slik için mi bizi dolandırdın yani inanamıyorum sana.
Y: Minho vallahi çok üzgünüm gel işbirliği yapalım alt edelim bu Chan'ı.
C: Beni nasıl öldürmeyi düşünüyorsunuz affedersiniz?
H: İşte böyle.
Sonra Hyunjin bir anda el bombası çıkardı ve Chan'a attı ama Chan kaçmayı başardı.
H: Sen yıktın evimi demi lan!?
C: Yooo ben yıkmadım.
F: Öf ne konuştunuz be! Susun biraz ana karakterim ben burda! Ben konuşayım! Hyunjin'ciğim sen boşver bu akılsız, mal, aptal, lağım çukuru, p!slik Chan'ı. Gel biz ev alalım kendimize orda yaşayıp gidelim bu olaylardan uzak bir şekilde.
M: Olmaz öyle şey! Hikaye yazılıyor burda! Siz giderseniz ne olacak bu hikaye?
F: Minsung hikayesi olur işte.
H: Hyunlix diye başladık bir kere. Minho şu hebele hübele duanı tekrar okusana gitsin şunlar.
M: Nihat Hatipoğlu olmadan okuyamam.
J: Hey çocuklar şuna bakın!
Arkamızdan pembe bir duman geldi. Baktığımda korkudan yerime çivilendim. Bu, bu...