Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hyunlix Mafya Sevgilim - 2.3

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Önceki bölümler:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bu, bu hiçbir şeyi söyleyemeyen, seçilmiş kişi Zebani Efe idi. Yanında da My Little Pony arkadaşı vardı.
ZE: Sizi p!slikler! Yeji aşkımı verin bana!
Y: Zebanim! Geldim aşkım.
S: My Little Pony abi? Yok artık seni burada beklemiyordum. Ne işi var Zebani'nin seninle? Hani düşmandık onunla?
ZE: Onu söyleyemiyoruz maalesef.
C: Hiçbir şey söyleyeme zaten. Yaptığın anca şeytanı hissetmek. O kadar anlaşma yapmıştık seninle, Felix'i kendime aşık edip Hyunjin'i alt edecektim.
F: Ben ne alaka!
ZE: Onu söyleyemiyoruz maalesef.
X: My Little Pony, aşkım gel bana! Gel!
Arkama bakmamla şok olmam bir oldu. Bu benim kardeşim Chaeryeong idi.
F: Chaeryeong, My Little Pony abi senin sevgilin mi?
Cy: Abi, senin ne işin var burada?
F: Gördüğün gibi borçlarınızı ödemek için beni satmışsınız. Ben halimden gayet memnunum. Asıl senin ne işin var burada?
Cy: Abi valla ikna etmeye çalıştım annemle babamı ama olmadı. My Little Pony beni arayıp "Abinin yanına gidiyorum." deyince ben de onu takip ettim. Hem bu ş€refsiz geri dönmüyor bana. Onun için uğraşıyorum.
MLP: Aaaa! Yeter bu kadar tantana! Görüşmemek üzere.
My Little Pony abi bunu dedikten sonra kendimi My Little Pony temalı bir odada buldum. Benimle birlikte Hyunjin, Minho, Jisung, Chan ve Seungmin de vardı.
S: Harika! Backrooms'a düştük.
C: Nereden biliyorsun? Düştün mü daha önce?
S: Tabii düştüm, hem de bu kata! Burda çok tehlikeli düşmanlar var.
M: Öyle mi? Kim varmış?
S: My Little Pony kostümü giymiş mülteciler.
F: Eyvah, kesin öldük.
Sonra uzaktan yüz bin tane mülteci bize yaklaşmaya başladı.
H: Felix, çekil aşkım! Ben Superman'im. Şimdi tahtalı köye yollarım onları.
Onlar, yanımıza geldikten sonra Hyunjin ve Minho önümüze atladı. Sonra onlarla dövüşmeye başladılar.
M: Ramazan perisi!
Sonra gökten Nihat Hatipoğlu indi. Sonra mülteciler bir anda ona bir sürü soru sormaya başladılar.
M1: Hocam, sakız çiğnemek orucu bozar mı?
M2: Hocam, eğer bir gün insanlık başka bir gezegende yaşamaya başlarsa hac nasıl gerçekleştirilecek?
M3: Hocam, kadının nefes alması günah mı?
M4: Ya ben internetten oyun indirdim de, günah mı?
NH: Aaa, evladım! Bir sakin olun ya. Minho neden çağırdın sen beni?
M: Hebele hübele duasını okuyup şunları Kaf Dağı'na yollayalım be hocam.
Sonra Minho ile Nihat Hatipoğlu hebele hübele duasını tekrar okudular ve tüm mülteciler Kaf Dağı'na gitti. Biz de Minho'nun evine geldik. Diğerleri gitmişti çoktan. Sonra Hyunjin ile Chan birden dövüşmeye başladı.
C: Şimdi bittin sen!
H: Asıl sen bittin!