Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Hyunlix Mafya Sevgilim - 3

Haney 🍯

Bal 🌼
Forum Ağası
Tepki
7,463
Önceki bölümler:
@Vankedisi🐈 isteğin üzerine 3. bölüm
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sabah uyandığımda ensemde sıcak bir nefes hissettim. Sonra döndüm baktım Hyunjin bana sarılmış uyuyordu. Üstsüzdü. Sonra ben de ultra mega pro max 3000 ++ imanlı olduğum için onun baklavalarını inceledim. Sert yüz hatlarıyla beraber çok ateşli görünüyordu. Sonra Hyunjin uyanmaya başladı.
H: Günaydın Hwang Felix.
F: Daha evlenmedik Hyunjin hatırlatırım. Hem senin, benim yatağımda ne işin var?
H: Gece gece canım sana sarılmak istedi. Ben de geldim buraya.
F: Her neyse bak ne diyeceğim. Düğün pastamızı çikolatalı yaptıralım. Ayrıca bizim komşu vardı Fatma teyze. Onun kızı kocaya kaçmış. Onları da çağıralım evleniversinler orda.
H: Hani sen evlenmek istemiyordun benimle?
F: Sen bana errrrrrrrrkek olduğunu söyledin ya, o an kalbimi kaptırdım sana. Hem benim big boya ihtiyacım var.
Sonra bana yaklaşmaya başladı. Bana sıcaklık bastı. Biraz daha öyle durursak bayılabilirdim.
F: H-Hyunjin ne y-yapıyorsun? Daha evlenmedik.
H: Evlenmemize gerek mi var bebeğim?
F: Ben daha hazır değilim Hyunjin. Bir evlenelim öyle.
H: Hadi gel damatlık bakalım o zaman sana.
F: Kahvaltı? Ben çok güzel omlet yaparım.
H: İyi yap hadi bakalım.
Mutfağa indik. Sonra bir güzel omlet yaptım kocacığıma. Kahvaltıyı yaptığımızda ise parmaklarını yiyecekti neredeyse.
H: Çok güzel olmuş omlet. Hadi gidelim.
Yaklaşık bir saat sonra çok güzel bir mağazaya geldik. Hyunjin'in dediğine göre şehrin en pahalı mağazasıymış burası. E tabii mafya kocam var benim, beni pahalı yerlere götürecek.
F: Aaa! Bak, şu çok güzelmiş.
H: Onu alalım o zaman.
Sonra tartışan iki tane ses duydum. Bu sesler bana tanıdık geliyordu. Jisung ve Minho değil miydi bunlar? Arkamı dönünce az ileride onları gördüm.
F: Aaa, Jisung! Ne işiniz var burada?
J: Ay hiç sorma Felix. Minho ile evlenmeye karar verdik. Bir görsen ne kadar kaslı, ne kadar karizmatik.
M: Tabii, onun big boyuyum ben.
J: Ben lacivert damatlık istiyorum ama o tutturdu siyah damatlık diye. Bir el atıver be!
F: Minho bırak Jisung ne istiyorsa onu alın.
J: Ay sağ ol Feli- AAAA!
Jisung aniden Minho'nun üstüne düştü. Minho *** smile attı Jisung'uma.
M: Daha fazla bu pozisyonda kalmayalım istersen. Kötü şeyler olabilir çünkü.
J: Olur, ben razıyım.
F: Ay saçmalama Jisung. Düğünümüze siz de gelin. Hem Fatma teyzenin kızıyla kocasını da davet edeceğiz. Üçlü nikah kıyarız. Üçlü olsun güçlü olsun.
J: Ay ciddi misin? Tamam o zaman görüşürüz düğünde. Gel Minho'cuğum.
Onlar gittikten sonra aniden silah sesleri duyuldu. Ben çok korktum ve hemen kaslı mafya kocacığımın kucağına atladım. Sonrasındaysa tek hatırladığım beyaz bir ışık.

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,077
Beyaz ışık?Neler oluyor öldü mü bunlar ne oldu az Spoi versene