Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

İdollerin Film Zevkleri

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Bir ara Twitter'da idollerin önerdikleri filmleri içeren bir edit akımı vardı, aklıma geldi paylaşmak istedim, bulabildiğim idollerin çoğunu paylaşmaya çalıştım.
( Özellikle 4. jenerasyondaki birçok grubun bu akımdan editleri yoktu ve film önerilerine dair de pek bir şey bulamadım, siz biliyorsanız ekleyebilirsiniz )

1) Jennie:

2) Kyungsoo

3) Taeyong

4) Jungkook

5) Seulgi

6) Jaehyun

7) Nayeon

8) Chanyeol

9) Taehyung

10) Jonghyun

11) Rosé

12) Yeonjun

13) Jisoo

14) Haechan

15) Suho

16) Wonwoo

17) Momo

18) Yuta

19) Lisa

20) Namjoon

21) Jeongyeon

22) Baekhyun

23) Jaebeom

24) Ten Lee

25) Jihyo

26) Vernon

27) Yedam

28) San

29) Yves

30) Felix

31) Ryujin

32) Mark Lee

33) Mina

34) Jihoon ( Treasure )

35) Jongin

36) Miyeon

37) Jimin

38) Taemin

39) Krystal

40) Juyeon

Çok uzun oldu 😭

Liste içerisinde film zevkini en çok beğendiğim idoller benim için Kyungsoo ve Seulgi oldu, zevkleri baya iyi bence 🌸

Sticker GIF by Spotify

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Ay kaydediyorum . Seçer izlerim sjkdl

Ü

Üye silindi 187

Bir ara Twitter'da idollerin önerdikleri filmleri içeren bir edit akımı vardı, aklıma geldi paylaşmak istedim, bulabildiğim idollerin çoğunu paylaşmaya çalıştım.
( Özellikle 4. jenerasyondaki birçok grubun bu akımdan editleri yoktu ve film önerilerine dair de pek bir şey bulamadım, siz biliyorsanız ekleyebilirsiniz )

1) Jennie:

2) Kyungsoo

3) Taeyong

4) Jungkook

5) Seulgi

6) Jaehyun

7) Nayeon

8) Chanyeol

9) Taehyung

10) Jonghyun

11) Rosé

12) Yeonjun

13) Jisoo

14) Haechan

15) Suho

16) Wonwoo

17) Momo

18) Yuta

19) Lisa

20) Namjoon

21) Jeongyeon

22) Baekhyun

23) Jaebeom

24) Ten Lee

25) Jihyo

26) Vernon

27) Yedam

28) San

29) Yves

30) Felix

31) Ryujin

32) Mark Lee

33) Mina

34) Jihoon ( Treasure )

35) Jongin

36) Miyeon

37) Jimin

38) Taemin

39) Krystal

40) Juyeon

Çok uzun oldu 😭

Liste içerisinde film zevkini en çok beğendiğim idoller benim için Kyungsoo ve Seulgi oldu, zevkleri baya iyi bence 🌸

Sticker GIF by Spotify

Lathimoslar felan görünce idoller sanıldığı kadar kültürsüz değilmiş dedim vallahi yalan yok.Seulgi zaten tam bir sinefil letterboxd listesi yapmışlar önerileri için baya festival filmi takip eden birisi.Seulgi hariç kyungsoo'nun listesi çok güzeldi.Genel olarak idoller şaşırttı vallahi baya sinefil çıkanlar var.Çoğunlukla romantik film ve anime önermişler baekhyun full aksiyondu çok komiğime gitti herkes yumuş yumuş aşk filmi önermiş baek ajanlı aksiyon filmleri önermiş hep adamın film zevki bile ben burdayım diyor.Rm'in listesi onun için biraz kısa olmuş yoksa film ve kitap kültürü geniş birisi.

Uaua

Trainee
Tepki
218
Aklıma staylerin bangchana film seçme işini staylere bırakmasını söylemesi geldi dmkfflkgöghp.
Liste için teşekkürler baya uğraşmışsın.