Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru İstem Dışı Yaptığınız Hareketler

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Hareketsizlik alsa yapamadığım bi sey ister otur vaziyette ister ayakta ya elimi sallıyorum ya da ayağımı titretiyorum ya da herhangi bi şeyle oynuyorum geçen yıl arkadaşlarım söyleyene kadar fark etmemiştim bazen sohbet ederken öne arkaya sallanıyordum garip ve saçma bı şey

Zzz

Always act like you are wearing an invisible crown
Trainee
Tepki
1,126
Yüz ifadelerimi hiçbir şekilde kontrol edemem lisede bi ara hoca başından geçenleri anlatıyordu artık yüz ifadem nasılsa noldu beğenmedin mi anlattıklarımı dedi bir de bi yere çok dalarım her küçük şeyde hayal gücüm devreye giriyor resmen arkadaşlarımın dediğine göre o sıralarda öldürcek gibi bakıyormuşum valla elimde değil
Aa bu şey değil mi? Ben 😂
+ İstem dışı olarak dudaklarımı büküyorum, dışardan görenler napıyor bu salak diyorlardır 😂

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Ayaklarımı uzatarak oturduğumda ayaklarımı oynatmak. Bilekten hafif oynatıyorum ya da parmaklarımı oynatıyorum falan. Bunu aralıklı olarak devamlı yapıyorum. Ablam söyleyene kadar fark etmemiştim. Hatta bunu yazarken de yapıyordum şimdi fark ettim 😅

Betülliçe✨

Fanbase Starter
Tepki
2,107
otururken sürekli sallanıyorum. bunu da annemin bakışıyla fark ediyorum
ve ayakta dururken ayaklarımın tabanı yere değmiyor. çoğunlukla kenarları üzerinde duruyorum. yani ayaklarımın tabanı birbirlerine bakıyor. anlatamadım ama kjjhguy

Hellobaby

Fanbase Starter
Tepki
838
Üst dudağımı emiyorum çocukluğumdan beri o yüzden incecik kaldı. O yüzden rujda kullanamıyorum. Bu sene dolgu yaptıracağım

Konu Sahibi
Only Once🍭

Only Once🍭

Trainee
Tepki
464
otururken sürekli sallanıyorum. bunu da annemin bakışıyla fark ediyorum
ve ayakta dururken ayaklarımın tabanı yere değmiyor. çoğunlukla kenarları üzerinde duruyorum. yani ayaklarımın tabanı birbirlerine bakıyor. anlatamadım ama kjjhguy
Ben de öyle yapıyordum eskiden annem bana hep deli fln diyodu hâlâ yapıyorum ama o yanımda yokken ehhehe

Son düzenleme: