Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

K-Popçu Türk Youtuberlar(2018-2019)

robloxpro

Trainee
Tepki
128
hatırlıyor musunuz ya da karşınıza çıkıyor muydu bir ara YouTube 'da her yer ya Kore'de seçmelere katılan ya da Koreli eş bulan Türklerle doluydu çoğu beybi fanın hayalini yaşıyorlardı şu an ne yapıyorlar acaba diye eski hesabımdan bir kaç kişi stalkladım.

Selçuk Hoş: her ne kadar başlarda en sevdiğim youtuberlardan biri olsa da 2020 sonrası baya cringelaşmıştı köstek olmak gibi olmasın ama çıkardığı şarkılar falan 🤢🤡 ayrıntılı bakmadım ama sanırım şu an kpopı bırakmış yt shortsta bir şeyler yapıyor. ve doğru mu bilmiyorum ama hani bu çocuk exo ve twice enayisiydi Momo unnicisi falandı ama sonra bu iki gruba kıyasla Türkiye'de daha popüler olan gruplara kaydı(skz, BP, BTS) ve twice ile exoyu unuttu resmen. ona canlı yayında twice ve exoyu soran birisine "artık sadece kaliteli şarkı yapan grupları takip ediyorum" gibisinden bir şey demiş yani sıkılmış olabilir tamam da bu iki grubun ekmeğini yiyip yiyip böyle bir cümle kurduysa cidden ayıp etmiş artık ilgimi çekmiyor falan de bari kaliteyi araya katma 🤡

ezgi irem: prim olayından sonra kpopı tamamen bırakıp influencer oldu görmeyeniniz yoktur bence. bir ara ev turu vlogu karşıma çıkmıştı ve hâlâ dreamcatcher ve mamamoo albümlerini saklıyordu. dolabı açıp "burada da albümler falan var işte" diyip kapatıverdiği için tam görememiştim ama sanırım dediğim albümler. hâlâ kpopa ilgisi var sanırım ama o olaydan sonra çekingen.

akasiya özberk: meşhur reaction ve eyeliner kız. şu an asmr çekiyor kpoptan tamamen bağımsız. en sevdiğim kpop youtuber falandı çok samimi geliyordu kpop dışı çektiği random içerikler vs olsun. ama eski kanalındaki videoları silmiş üzüldüm biraz 🥲

jeon family: aile arasına karışmak gibi olmasın ama en samimi bulmadığım çiftti ve ayrılmışlar.🥲 her ne kadar içime sinmeyen ve ayrılacaklarını tahmin ettiğim bir çift olsa da çok üzülmüştüm. kızları rose baya büyümüş ve çok tatlı nazar değmesin. 😭 kadın şu an Türkiye'de adam da türk kadınına doyamamış sanırım takip ettikleri sadece Türk kızlarıydı ve hikayesinde Türk yemeği paylaşıp duruyor 🤡

home made idol: tıp öğrencisi kpop şarkılarını Türkçe coverlayan bir ablaydı. en sonki videosunun üzerinden bayağı geçmiş ama sanırım hâlâ yorumlara kalp atıyor. onu seviyordum açıkçası umarım şu an iyidir 🥲

aklımda pınar zorlu ve elçin demirci de vardı ama tarihi eser hesabımdan onları takip etmemişim o yüzden bulamadım. pınar en son koreli birisiyle evliydi elçin de selçuk gibi dansçıydı bunu yayınlandıktan sonra ikisini cevap olarak eklerim belki.

peki siz bu kişilerin şu anki hallerini tahmin eder miydiniz ya da sizce zamanında samimiler miydi? ya da genel olarak eleştirmek istediğiniz (beybi hayranlara umut satma, clickbait vs) bir şey var mı?

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,786
Ya pınar düğün videosunu silmiş ve eşinden de çok bahsetmiyor bu konulardan da hep kaçıyor. Ve hep korede yalnız yaşayan kız Vibe ı taşıyor üstünde. Ayrıca jess ve jihoonun neden ayrıldığını aşırı merak ediyorum kız açıklamadı da. Benim favorim şahsen sevgi choi. Çok havali bir çift eskisi kadar aktif değiller ama seviyorum hala

Konu Sahibi
robloxpro

robloxpro

Trainee
Tepki
128
şipşak bi elçinle pınara da baktım geldim. instalarını bulamadım yt'dan baktım. elçin hâlâ dansla ilgileniyor ama kanalı aktif değil. pınar da hâlâ neyse o. Kore'de yaşıyor, kpopla ilgileniyor. kilo vermeye çalışıyordu vermiş baya sevindim onun için. ve galiba o da eşiyle ayrılmış. 🥲 neyse sağlık olsun

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,786
Ya pınar düğün videosunu silmiş ve eşinden de çok bahsetmiyor bu konulardan da hep kaçıyor. Ve hep korede yalnız yaşayan kız Vibe ı taşıyor üstünde. Ayrıca jess ve jihoonun neden ayrıldığını aşırı merak ediyorum kız açıklamadı da. Benim favorim şahsen sevgi choi. Çok havali bir çift eskisi kadar aktif değiller ama seviyorum hala
İrem diye bir kız vardı o da boşanmış Koreli eşinden. Bu arada jess biraz açık veriyordu ilişkileri hakkında. Kayınpeder sorunları vardı. Bir keresinde yanlış BP albümü almıştı ve kocası öğrenir diye çok korkmuştu. Garip bulmuştum.

dygu

Trainee
Tepki
200
Akasiya özberki takip ettigimi hatirliyorum tatli bi kizdi bence kpop disindaki videolarini cok seviyodum. Selcuk hosu hatirliyorum ama sevmezdim bana hep itici geldi nedense jeon family videolarinu gormustum ama hic izlemedm ilgimi cekmemisti. Irem ciray vardi onu hatirliyorum bide HSVSVSBSVSVSVVSBSNSJSB

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358
Sevgi choi iclerinden koreaboo olmayan tek youtuber sanirim

Konu Sahibi
robloxpro

robloxpro

Trainee
Tepki
128
jessin storysine denk gelmiştim ben ilişkiyi yürütmeye çalıştım ama o uğraşmadı bile yarın bütün mesajlarını paylaşıcam diyordu ama 1 Nisan olduğu için kimse ciddiye almadı ve paylaşmadı da. hâlâ büyük bir gizem ama bence Jess biraz fazla hevesli ve aceleci bir kız rose doğduğunda da daha 18-19 yaşlarında falandı jihoon da klasik Kore erkeğine benziyor. Jesse çok acele etti ve jihoon ilk bir ilgilendi sonra ilgiyi kesti yani bence böyle oldu.

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Selçuk hoş'un tiktok kınadığı seri vardı hani izliyordu eleştiriyordu sonra benzerlerini kendisi çekmeye başlayınca wtf oldum izlemeyi bıraktım.
Akasiya çok samimi ve tatlı biri.Hala igdan takip ediyorum ve dediğin gibi artık no kpop takılıyor.
Mert Gültaş 🤠 içeriklerini sevdiğim sonra bir anda hiçbir şey demeden kpop içeriğini terk eden adam.Sonrasında arkadaşı yt kanalı açıyor ve orada beraber ilk içerikleri kpop oluyor 🤠🤠 orada telif yüzünden atmayı bıraktığını söylüyor ama hiç inandırıcı gelmedi tabi

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,786
Sivas’ta okuyan oradaki avm’de kpop ile ilgili insanlara soru soran kızlar vardı. Onları izliyordum arada. Bahsettiklerinden birisi mi yoksa başka birisi mi hatırlamıyorum hiç. Eğlencelilerdi.
All stations. Harikalardi. Ben de onlara aboneydim. Bir üyeleriyle kustukten sonra isim değiştirip devam ettiler ama bir çoğu üniversiteyi bitirip meslek sahibi oldu Asena evlendi ve böylece hiç biri YouTube a vakit ayiramayip kanalı kapattılar....

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Sivas’ta okuyan oradaki avm’de kpop ile ilgili insanlara soru soran kızlar vardı. Onları izliyordum arada. Bahsettiklerinden birisi mi yoksa başka birisi mi hatırlamıyorum hiç. Eğlencelilerdi.
Orada eski bir arkadaşımı(sınıftan biri) görmüştüm. Sen şimdi söyleyince tekrar bakasım geldi gdem de bulamm

Konu Sahibi
robloxpro

robloxpro

Trainee
Tepki
128
İrem diye bir kız vardı o da boşanmış Koreli eşinden. Bu arada jess biraz açık veriyordu ilişkileri hakkında. Kayınpeder sorunları vardı. Bir keresinde yanlış BP albümü almıştı ve kocası öğrenir diye çok korkmuştu. Garip bulmuştum.
off ilişkileri esnasında o kadar açık olup ayrıldıktan sonra susması biraz hayal kırıklığı tabii 🥲 özel hayatını paylaşması tabii sıkıntı ama bu kadar şeyi paylaştıktan sonra susmasını beklemezdim

Konu Sahibi
robloxpro

robloxpro

Trainee
Tepki
128
Selçuk hoş'un tiktok kınadığı seri vardı hani izliyordu eleştiriyordu sonra benzerlerini kendisi çekmeye başlayınca wtf oldum izlemeyi bıraktım.
Akasiya çok samimi ve tatlı biri.Hala igdan takip ediyorum ve dediğin gibi artık no kpop takılıyor.
Mert Gültaş 🤠 içeriklerini sevdiğim sonra bir anda hiçbir şey demeden kpop içeriğini terk eden adam.Sonrasında arkadaşı yt kanalı açıyor ve orada beraber ilk içerikleri kpop oluyor 🤠🤠 orada telif yüzünden atmayı bıraktığını söylüyor ama hiç inandırıcı gelmedi tabi

Selçuk hoştan şeyden dolayı soğudum güya blackpinki pek sevmiyor gibiydi bir ara "ben sadece twice, exo, BTS ve blackpink dinlerim" diyordu ama duvarında diğer üç grubun posteri varken blackpinkin yoktu 🤡 ktl çıktıktan sonra bütün twice, exo, BTS reaction videolarını telif hakkı diye sildi ama blackpink çekmeye devam etti neymiş blackpink az döndüğünden özlüyormuş 🤡 sonra daha önce asması gereken blackpink posterini de astı vs vs derken popüler kpop gruplarını kullanan primci bir youtuber haline geldi sonra da kendini rezil ettiği için tiktokta yt shortsta 2017 slime videoları tadında videolar çekerek içerik üreticem diye uğraşıyor 🤩

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,786
Sen deyince ben de hatırladım bellek çok ilginç bir mekanizma haksjdlalf hadi böyle bir bilgiyi kaydettin şimdi nasıl hatırlatabiliyorsun
Daha sonralar çocukla aralarında sorun çıkmıştı cocuk videodaki kendi kısmını silmelerini istemişti olaylar olaylar

Konu Sahibi
robloxpro

robloxpro

Trainee
Tepki
128
ben bu yanıtı başka birinin yanıtını alıntılamış şekilde paylaşmayı nasıl başarmışım ya üdşeldlel sitenin kepazesi benim sanırım

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
ezgi irem cok toxic bir fandı ya sürekli exoya sallardı exoller de ona saldırırdı kız yine de bunlara aldırmaz sallamaya devam ederdi cıskcjslc su an her ne kadar kpopdan uzaklasmıs olsa da o zamanlardan kalma bi iticiliği var hala

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
All stations. Harikalardi. Ben de onlara aboneydim. Bir üyeleriyle kustukten sonra isim değiştirip devam ettiler ama bir çoğu üniversiteyi bitirip meslek sahibi oldu Asena evlendi ve böylece hiç biri YouTube a vakit ayiramayip kanalı kapattılar....
aaa kanalı kapattıklarını bilmiyodum gerci video atmayalı baya uzun bir süre olmustu ben reactionlarını cok severdim bir de kendi hallerinde takıldıkları videoları cok hosuma giderdi asena abla da exo planet turkeyin adminiydi yanlıs hatırlamıyosam ona ayrı bir sempatim vardı cıdkcksoc

Konu Sahibi
robloxpro

robloxpro

Trainee
Tepki
128
arkadaşlar ben şok az önce selçuka baktım tüm idolleri unflamış instadan vay be

Konu Sahibi
robloxpro

robloxpro

Trainee
Tepki
128
ezgi irem cok toxic bir fandı ya sürekli exoya sallardı exoller de ona saldırırdı kız yine de bunlara aldırmaz sallamaya devam ederdi cıskcjslc su an her ne kadar kpopdan uzaklasmıs olsa da o zamanlardan kalma bi iticiliği var hala
hee sürekli mamamoo ve dreamcatcherı anması samimi gelmiyordu tamam en underrated sevici sensin 🤐