Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

K-Pop'ta Sevmediğiniz Şeyler

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,637
Allah aşkına her albüme sıkıcı bir ballad koymayın ya. Hayır orijinal olsa veya hepsi aynı melodiye ve sözlere sahip olmasa tamam diyeceğim ama şu ana kadar gerçekten sevdiğim bir iki ballad anca vardır. Bir de önceden çıkan şarkıları içine koyup 3-4 yeni şarkının olduğu albümleri de full albüm diye yedirmeye çalışmayın.

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,450
aynı sözleri görmekten bıktım biraz daha çiçekli yol, yağmurdan/fırtınadan/karanlıktan sonra güneş gibi sözler yazarlarsa çıldırıcam cpwmxpskx bu konuda ive i am iyiydi fırtına çiçek güneş olmadan da iyi bir hayat sinyalleri verebiliyormuşsunuz demek ki dedim sözleri görünce

katarinadesu

Trainee
Tepki
288
İdollerin birbiriyle yaptığı tiktok challengeları cidden sıktı artık. Hatta neyse birbriiyle yapsınlar tek etkileşimi orda alıyoruz ama bir de üzerine kendileri çekiyorlar ya sırf akım olsun diye iyice sıkıyor. Le Sserafim şu The Bluebeardle başlayan ismi uzun şarkıya o kadar çok tiktok çekti ki şarkıdan soğudum.
Ls ve nmixx bu işi çok abartiyorlar😶

minnybby💌

Trainee
Tepki
99
Sırf globalde ünlenmek için şarkı çıkarmaları ve full ona odak olmaları. Bir de özellikle Amerika özentisi olmalarını sevmiyorum şu sıralar.
Genel olarak da gruplardaki rapper üyelerin savage olmaya çalışması aşırı mimik falan yapmaları çok cringe geliyo.

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,484
Allah aşkına her albüme sıkıcı bir ballad koymayın ya. Hayır orijinal olsa veya hepsi aynı melodiye ve sözlere sahip olmasa tamam diyeceğim ama şu ana kadar gerçekten sevdiğim bir iki ballad anca vardır. Bir de önceden çıkan şarkıları içine koyup 3-4 yeni şarkının olduğu albümleri de full albüm diye yedirmeye çalışmayın.
aa ben de o ballad şarkıları çok seviyorum ya. ama sm gruplarının tabii ki. sm'nin her albümüne bir iki tane ballad koyması da çok hoşuma gidiyor.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ben aegyo olayını sevmiyorum.
artık gerçekten canlı performans görmek istiyorum. haftalık müzik şovlarda playback ve canlı kaydı anlayabiliyorum ama yıl sonu gösterilerinde bari arkadan yüksek desteği olmadan tamamen canlı söyleseler keşke.
bir de aynı konsept ve kıyafetlerden çok sıkıldım. bir kıyafet bir tutuyor bütün idollerde benzerleri. özellikle erkeklerde crop görmek istemiyorum artık.