Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Anonim K-Pop'ta En Aptalca Bulduğunuz Şeyler

Tepki
12
Kesinlikle stream kasmak. Eğer izlenme istiyorlarsa daha iyi şarkı yapmalılar. Misal Barış Manço babam bile doğmadan önce yaptığı şarkıları dinliyorum çünkü güzel şarkıları var.

Ben kpopu tanıdığımdan beri hiçbir grubun fanı veya antisi olmadım. Dinle geç tarzı takılan birisiyim bu yüzden fandom kavgaları. Eğer gerçekten iyilerse zaten kazanırlar. Misal adale'nin iyi bir şarkıcı olduğunu bilmek için birkaç şarkısını dinlemek yeterli.

Aslında bana göre kpopta gruplardan çok hayranlar çabalıyor. Sürekli birini yüceltip birini aşağılama. Tanrım bu adamlar sizi tanımıyor. Saf nefret ve aptalca hayranlık saçma.

Çocuk idoller. Arkadaşlar çocuk sporcular da var misal Barcelona da yamal var 16 yaşında ama futbol takımı ve taraftarların en azından çoğu çocuğu cinselleştirmiyor. Kimse ondan seksi bir şey beklemiyor.

Irkçılık. Ya evet tarihte bazı milletler bazı milletleri kan ağlatmış ama bunun sorumlusu o kişi mi? Yani koreye gelip burayı ülkeme mi katacağım diyor. Hayır onun da kendine göre hayali var ve şunu unutmayın o kişileri şirketleriniz seçiyor yani koreliler.

Sıra sizde

peonywaldorf

Trainee
Tepki
41
Kesinlikle stream kasmak. Eğer izlenme istiyorlarsa daha iyi şarkı yapmalılar. Misal Barış Manço babam bile doğmadan önce yaptığı şarkıları dinliyorum çünkü güzel şarkıları var.

Ben kpopu tanıdığımdan beri hiçbir grubun fanı veya antisi olmadım. Dinle geç tarzı takılan birisiyim bu yüzden fandom kavgaları. Eğer gerçekten iyilerse zaten kazanırlar. Misal adale'nin iyi bir şarkıcı olduğunu bilmek için birkaç şarkısını dinlemek yeterli.

Aslında bana göre kpopta gruplardan çok hayranlar çabalıyor. Sürekli birini yüceltip birini aşağılama. Tanrım bu adamlar sizi tanımıyor. Saf nefret ve aptalca hayranlık saçma.

Çocuk idoller. Arkadaşlar çocuk sporcular da var misal Barcelona da yamal var 16 yaşında ama futbol takımı ve taraftarların en azından çoğu çocuğu cinselleştirmiyor. Kimse ondan seksi bir şey beklemiyor.

Irkçılık. Ya evet tarihte bazı milletler bazı milletleri kan ağlatmış ama bunun sorumlusu o kişi mi? Yani koreye gelip burayı ülkeme mi katacağım diyor. Hayır onun da kendine göre hayali var ve şunu unutmayın o kişileri şirketleriniz seçiyor yani koreliler.

Sıra sizde
Benim saçma bulduğum şeyler idollerin bu kadar linclemelerine izin verilmesi koskoca şirketler okadar iftiraya söylentiye ses çıkarmıyo diğer saçma bulduğum şey pozisyona göre part verilmemesi ayrıca visual ve dans pozisyonunun önemli olmadığını anlamaları lazım sadece dans eden ya da sadece güzel olan bı idol idol sayılmaz

Moderatörün son düzenlenenleri:
Konu Sahibi
negerekvarkarşim
Tepki
12
Benim saçma bulduğum şeyler idollerin bu kadar linclemelerine izin verilmesi koskoca şirketler okadar iftiraya söylentiye ses çıkarmıyo diğer saçma bulduğum şey pozisyona göre part verilmemesi ayrıca visual ve dans pozisyonunun önemli olmadığını anlamaları lazım sadece dans eden ya da sadece güzel olan bı idol idol sayılmaz
Linçlenme konusunda şunu düşünüyorum. Konuşulsun mantığı var ama eğer siz Kardashianlar değilseniz bu durum psikolojinizi bozar. Kısaca reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı var şirketlerde.

Jesé

Trainee
Tepki
376
Ya mesela diyelim bir üye gruba ara veriyor ya da gruptan ayrılıyor böyle uzun sure hiçbir şey paylasmayip yaşam belirtisi vermemeleri falan çok saçma geliyor yani
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ya mesela diyelim bir üye gruba ara veriyor ya da gruptan ayrılıyor böyle uzun sure hiçbir şey paylasmayip yaşam belirtisi vermemeleri falan çok saçma geliyor yani
Belki bu üye sağlık sorunu yüzünden falan bu durumda olmuştur ama en azından ne bluyim foto olmasa bile mesaj falan paylaşsa(paylaşan idol sayısı çok azdır heralde
Bide üyelerin hiç o üye olmamış gibi davranması hakkında konusmamalari falan

comealongwthme

Trainee
Tepki
132
Aegyo
Koca koca adamların aegyo yapması yakışmıyor. Yakisana ayrı.
Zorla aegyo yapmaya çalıştıklarında "ne yapıyor bu böyle?" Oluyorum. Sunoo gibi aegyo yakisan kisiler yapsın su seyi lütfen..
Cidden ya aegyosunu izlerken ben bile tatli buluyorum sunoo'yu ama benim icin en ozel olani wooyoung(!) Bunun icin doğmus

popybom

Trainee
Tepki
20
Ama malesef şuan en çok ona dikkat ediliyor ya sadece güzelse yada dansı iyise gruptaki yetenekli kişiden bile daha parlıyorlar bu çok şaçma

layley

Trainee
Tepki
446
Stream kasma olayı bir insanın kendine yapacağı en büyük kötülüktür. Birilerine para kazandıracağım diye saatlerce telefon ya da bilgisayar başında kalmak... bunu yapınca insanın eline bir şey geçse amenna ama eline hiçbir şey de geçmiyor. Boş boş bir olay. Bu konuda çok netim

Seda

Trainee
Tepki
117
B×B shipperlar.Böylelerinin idolüm bir kadınla çıkacağına erkekle çıksın kafasında olduğunu düşünüyorum.Üstelik heterofobik gibi davranıyorlar.En basitinden geçen gün bir erkek idolün bir kadın idole tepki videosunu gördüm.Bir kullanıcı da yakıştıklarını söyleyen başka bir kullanıcıya öl demişti?Lafım bu şekilde davrananlara tabii ki.