Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kalkın Ders Çalışın Yoksa Tavşandiş Fahiş Fiyatla Sizlere Hasta Bakımı Yapacak😠

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,105
İyi akşamlar Forum halkı. Bugün saat 7'de pomodoro yapacağız . Pomodoro hakkında bilgilendirmeyi buradan okuyunuz👇

Oturumların saatlerini güncelledik ve aşağıdaki şekilde olacak bundan sonra.

19.00 - 19.45 birinci oturum
19.45 - 20.00 mola
20.00 - 20.45 ikinci oturum
20.45 - 21.00 mola
21.00 - 21.45 üçüncü oturum
21.45 - 22.00 mola
22.00 - 22.45 dördüncü oturum
22.45 - 23.00 mola

@çiçek ve @JkunTavşanDişleri katılacak bu akşam ve sizlerin de katılmasını istiyoruz. Birçoğumuzun vizesi ya da sınavları da başladı. Burada beraber çalışırsak hepimiz için çok verimli ve keyifli olacak. Molalarda buraya gelerek yaptıklarınızı ve öğrendiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Dedikodu yapmak serbest (sol omzumdaki melek mesaisine başladı lssmösöd).
Saat 7' de başlıyoruz

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,105
Yaparsın sen 🌸

Bu arada başlık, kalkın ders çalışacağız olsun mu 🤭
Ya da bunun gibi bir şey 🙈
simdi-calis-sonra-aglarsin-baskili-kupa-bardak-kcm40364050-1-2b649723d722454dbc81c1c4d432ed10.jpg
Şimdiki nasıl🙈

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,105
Saat 19.00 ve 1. Oturum başladı
Hepinize iyi çalışmalar
45 geçe 1. oturum bitiyor ve 15 dk mola var molada burada olun

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,414
@karinaa sen de ismiştin pomodoro yapılmasını gelmez misin
@andromeda sen de gelmez misin canım😍
@Arven ya sen bebiş
@Vankedisi🐈☢️ sekiz buçukta gelecekti
@🐼×͜×🐼 kart panda gel ders çalış
@Kaudupul_____6.23 sen kpss çalışıyordun sanki sen de gelmez misin hayatım
@hiçbirfandomamensupdeğilim kpss çalışan diğer kişi. Sen de gelmez misin canımın içi

Ders çalışsanıza canlarım 😍 ders çalışan herkes katılabilir. Zorlama yok yani yanlış anlamayın 😁
Çay içiyorum belki biraz sonra katılırım

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,105
1. Oturum bitmiştir
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Eee neler yaptınız?
Ben geçen hafta pazartesi ceza dersine uyuya kaldığım için gidememiştim ve notları bir arkadaşımdan aldım. Onları temize çektim. Şuan 3 sayfa yazdım

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,105
3 arkadaşımın doğum günü yaklaşıyor hepsi de Aralık ayında 😭 6 kişilik bir grubumuz var. Hepsinin hediye pasta masrafı derken bu ay sadece ona bir sürü param gidecek sanırım 😭 onun için paramı şu an harcayamıyorum
Normalde yurt parasını ailem ödeyecekti ama bu ay para göndermediler diğer ay gönderecekler.
Bu ay yatan KYK bursundan da hiçbir şey kalmadı. 570 TL yurda gitti , 300 TL lazere gitti. Geri kalan para da yemek ve yol parasına gitti. Şaka gibi para yatar yatmaz puff oldu.
Üniversitede para hiç yetişmiyor. Ne kadar idareli kullanmaya çalışsam da yetmiyor

karinaa

Trainee
Tepki
237
@karinaa sen de ismiştin pomodoro yapılmasını gelmez misin
@andromeda sen de gelmez misin canım😍
@Arven ya sen bebiş
@Vankedisi🐈☢️ sekiz buçukta gelecekti
@🐼×͜×🐼 kart panda gel ders çalış
@Kaudupul_____6.23 sen kpss çalışıyordun sanki sen de gelmez misin hayatım
@hiçbirfandomamensupdeğilim kpss çalışan diğer kişi. Sen de gelmez misin canımın içi

Ders çalışsanıza canlarım 😍 ders çalışan herkes katılabilir. Zorlama yok yani yanlış anlamayın 😁
geldim simdi katılıyorum sizee
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ay çayımı alim molanızı bekliyim bari

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,105
Dökülün bakayım neler yaptınız?
İntihar'ın hiçbir yerde suç olmadığını öğrendim. Bu konunun suç teşkil edip edmediğini hiç düşünmemiştim ve öğrenince dikkatimi çekti ve sizinle paylaşmak istedim.
Şuan arkadaşımın notlarını kendime temize çekiyorum ama okumak için baya çaba sarf ediyorum. Maalesef çok iç içe yazmış ve paragraf vs de hiç yapmamış . Okurken baya zorlandım. Hatta hırsızlık kelimesini okuyamadığım için edebiyatçı oda arkadaşıma sordum o da sadece H harfini ve sonundaki lık ekini anladı oradan buldum skkdösöd

Konu Sahibi
Hissiz Müziğim

Hissiz Müziğim

Moderatör
Tepki
4,105
İntiharın şeriat ile yönetilen ülkelerde suç olmasını beklerdim 🤔 hiçbir yerde olmadığına göre orada da yok. Bu noktaya şaşırdım. Çünkü İslami olarak intihar birini öldürme günahı ile eş değer olarak geçiyor.

Ben kalpteki romatizmal hastalığa çalışıyorum şu an. Gelişmekte olan ülkelerdeki doğuştan olmayıp sonradan gelişen en sık kalp hastalığıymış. Halbuki bunu öğrenmeden sorsalar kalp yetmezliği falan derdim sanırım 🤔
O hafta derse giremedim o yüzden notlarda öyle yazıyordu. Ben de KKore'de suç diye biliyorum.

Bu hastalığın gelişmekte olan ülke ve gelişmemiş ülke arasında bi fark mı var?