Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kyungsoo'nun "기대" Albümü Icin Program Afisi Yayınlandı

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
inbound6611256409804861305.jpg

albüm sarkı listesi
01: Somebody (Tittle)
02: 기적 Wonder
03: 별 떨어진다 I Do
04: Lost
05:내일의 우리 Ordinary Days
06: The View
07: Lost (Acoustic Ver.)

8 Eylül Cuma günü albümde yer alan "I Do" sarkısı icin mv gelicek.

20 Eylül Carsamba günü ise bir live klip yayınlanıcak.

sarkıların isimleri simdiden ilgimi cekti en cok wonder'ı merak ediyorum ayrıca cuma günü mv geliyo 😭 ay cok heyecanlandım hemen yayınlansa keske

kaorii

Rookie Idol
Tepki
1,453
Heyecanla beklemekteyim 😍
Happy Spongebob Squarepants GIF

Sticker GIF by Spotify

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
İzlenme kasmaktan nefret ediyorum ama exo söz konusu olunca 😎
valla ben bu stream kasma islerini en son don't fight the feeling'de bırakmıstım xkskxjsld cream soda'da sm yüzünden hevesim kacmıstı ama buna da kasarız birkac gün nolcak
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Burdayizzz keske gene bi ingilizce track olsaydi albumde:( ama olsun
ben de ingilizce sarkı beklemistim ama onun yerine akustik eklemis neyse her türlü dinlicez zatwn cjskxjskd

Tepki
1,364
Ekli dosyayı görüntüle 10438

albüm sarkı listesi
01: Somebody (Tittle)
02: 기적 Wonder
03: 별 떨어진다 I Do
04: Lost
05:내일의 우리 Ordinary Days
06: The View
07: Lost (Acoustic Ver.)

8 Eylül Cuma günü albümde yer alan "I Do" sarkısı icin mv gelicek.

20 Eylül Carsamba günü ise bir live klip yayınlanıcak.

sarkıların isimleri simdiden ilgimi cekti en cok wonder'ı merak ediyorum ayrıca cuma günü mv geliyo 😭 ay cok heyecanlandım hemen yayınlansa keske
Sonunda 2. albüm geliyor ❤️❤️Çok heyecanlıyım, albümden beklentim çok yüksek. Eminim ilk albümü asla aratmayacak bir albüm gelecek ve bal sesini duyuracak bize 🥰🥰. Ama promo olarak beklentim de çok düşük ve yanılmayı bu kadar istediğim bir şey olmadı 😭

Son düzenleme:
Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Sonunda 2. albüm geliyor ❤️❤️Çok heyecanlıyım, albümden beklentim çok yüksek. Eminim ilk albümü asla aratmayacak bir albüm gelecek ve bal sesine duyuracak bizi 🥰🥰. Ama promo olarak beklentim de çok düşük ve yanılmayı bu kadar istediğim bir şey olmadı 😭
ben promo konusunda baya ümitliyim ya bu sefer dizi/film cekimleri ya da programı yok grup hiatus eraya girdi zaten ayrıca sahneyi de özlediğini düsünüyorum yani dolu dolu olmasa da 1 2 hafta promo yapar en azından

Tepki
1,364
ben promo konusunda baya ümitliyim ya bu sefer dizi/film cekimleri ya da programı yok grup hiatus eraya girdi zaten ayrıca sahneyi de özlediğini düsünüyorum yani dolu dolu olmasa da 1 2 hafta promo yapar en azından
İnşallah dediğin gibi olur da güzel bir promo dönemi geçirir. Biz de Kyungsoo'ya doyarız 🥰🥰