Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Kyungsoo'nun Değisimi

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
baslık basta kötü bir değisimden bahsediliyomus gibi algılanıyo ama hayır iyi yöndeki değisimlerden bahsedicem bunun basında fiziksel özellikleri geliyo fkdlcjd kyungsoo son zamanlarda baya bir kas yaparak hepimizi sasırttı acıkcası bu postu da ona ithafen actım
inbound3711801138597306299.jpg inbound5478326960549054524.jpg inbound6953516167231297045.jpg inbound8514863939255467367.jpg inbound2470323673301713731.jpg

masallah yiğidim zaten cb promolarında da böğrüne kadar acık kıyafetler giymisti 🤭 bunların devamı da gelir ins

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Eskiden daha içine kapanık gözüküyordu. Şuan demek ki içindeki sıkıntıları aşmış ve mental olarak gelişmiş. Bundan sonra da kyungsoo yu kimse durduramaz zaten her konuda yetenekli bir çocuk. Aklıma da hayatında artık birinin olduğu gelmiyor değil.
sevgilisi kesin vardır ya baya enerjik ve pozitif bir imajı var su an
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

İkinci fotoğraf Changbin vibe veriyor. Özellikle kolları öyle düşündürdü.
evett 2.changbin olma yolunda emin adımlarla ilerliyo fkslxkskd

Tepki
1,364
baslık basta kötü bir değisimden bahsediliyomus gibi algılanıyo ama hayır iyi yöndeki değisimlerden bahsedicem bunun basında fiziksel özellikleri geliyo fkdlcjd kyungsoo son zamanlarda baya bir kas yaparak hepimizi sasırttı acıkcası bu postu da ona ithafen actım
Ekli dosyayı görüntüle 6177 Ekli dosyayı görüntüle 6178 Ekli dosyayı görüntüle 6179 Ekli dosyayı görüntüle 6180 Ekli dosyayı görüntüle 6181

masallah yiğidim zaten cb promolarında da böğrüne kadar acık kıyafetler giymisti 🤭 bunların devamı da gelir ins
Eski haline bakın bir de şimdikine. Değişim inanılmaz ❤️😂

Ekli dosyalar

• 13.jpg
    13.jpg
    34.8 KB · Görüntüleme: 5
  • 11.jpg
    11.jpg
    27.3 KB · Görüntüleme: 5
  • 14.jpg
    14.jpg
    57.1 KB · Görüntüleme: 5
  • 17.jpg
    17.jpg
    26.8 KB · Görüntüleme: 4
Tepki
1,364
Ekli dosyayı görüntüle 6177 Ekli dosyayı görüntüle 6178 Ekli dosyayı görüntüle 6179 Ekli dosyayı görüntüle 6180 Ekli dosyayı görüntüle 6181

Hem fiziksel hem de kişilik olarak çok değişti bu sene. Daha dışa dönük oldu. Kendini saklamıyor sanki şu an. Sevgilisi olabilir teorisi de mantıklı. Eğer nedeni buysa sevgilisi ona çok iyi gelmiş. Çok mutlu ve pozitif gözüküyor bu aralar. The Moon filmi de hem Kore'de hem de globalde umarım çok ilgi görür.

kücücükmüs resmen yaa 😭 cok tatlııı
Evet ya minnacıktı. Özel gücü de force olunca komik geliyordu hem ona hem da fanlara 🤣🤣

Şu videoyu gülmeden seyredemiyorum mesela 🤣🤣

Tepki
1,364
Fotoğrafları görünce kıkırdadım 🌞 şimdi sevgilisi varsa merak ettim belli ki var bir şeyler kclsğgisigşşa

Aşşırı desteklenecek (özellikle Kore’de) idol aslında ama hep kendini bu konuda kısıtladı. ilk çıkış zamanları travma gibi bir şey yaşadı sanırım (tamamen benim uydurmam) ve hep göz önünde olmaktan kaçındı. Şimdi ortaya çıkmaya başladı ki bu geri dönüş onun geri dönüşü oldu. sahiplendi bu era‘yı. Ama bu beni aynı zamanda korkutuyor çünkü yanlış bir şey demesi bütün her şeyi kaydırır.
Neyse bir alt grup gelse de dinlesek. Baekhyun Kyungsoo ya da Chanyeol Kyungsoo.. of neyse yine hayal kurdum
"Neyse bir alt grup gelse de dinlesek. Baekhyun Kyungsoo ya da Chanyeol Kyungsoo.. of neyse yine hayal kurdum"

Çok hayal kurma EXOL kardeşim. Hayal kırıklığın büyük olur aksi takdirde 😭

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Fotoğrafları görünce kıkırdadım 🌞 şimdi sevgilisi varsa merak ettim belli ki var bir şeyler kclsğgisigşşa

Aşşırı desteklenecek (özellikle Kore’de) idol aslında ama hep kendini bu konuda kısıtladı. ilk çıkış zamanları travma gibi bir şey yaşadı sanırım (tamamen benim uydurmam) ve hep göz önünde olmaktan kaçındı. Şimdi ortaya çıkmaya başladı ki bu geri dönüş onun geri dönüşü oldu. sahiplendi bu era‘yı. Ama bu beni aynı zamanda korkutuyor çünkü yanlış bir şey demesi bütün her şeyi kaydırır.
Neyse bir alt grup gelse de dinlesek. Baekhyun Kyungsoo ya da Chanyeol Kyungsoo.. of neyse yine hayal kurdum
inbound4338787100310298851.jpg inbound7956498915213235155.jpg
ya kyungsoo bu videoda aslında sessiz olmadığını sadece diğer üyelerin fazla gürültülü olduğunu söylemisti cjslcjslfkd zaten sosyal medya hesabı da yoktu yıllardır o yüzden su anki durumu hepimiz garipsiyoruz ha bu demek değil ki gecmiste travmatik seyler yasamadı su iğrenc sektörde nelere maruz kaldılar illa ki bu tarz seyler etkilemistir hepsini neyse su an cok aktif ve mutlu görünüyo umarım ileride de böyle devam eder

Tepki
1,364
askerlikten sonra acıldı
Askerlik süreci grup aktiviteleri için çok kötü oldu. Ama bir yandan da askere gidip gelen her üye hem fiziksel hem de psikolojik olarak çok iyi bir durumda döndü aramıza. Kyungsoo da bu durum daha da bariz sadece. Kyungsoo bence askere gitmeden önce ünlü olmaktan çok bunalmış blve sıkılmıştı. Ama askerde düz insan (!) olmanın çok da matah bir şey olmadığını hatırladı. O yüzden işine büyük bir motivasyonla döndü. (İyi hikaye yazdım ama 🤣) Kısacası çocuklara askerde ne olduysa iyi olmuş. Şu an hepsi daha iyi durumda gibi görünüyor. Umarım aldığımız izlenim doğrudur ve hepsi şu an gerçekten daha iyidir.

Biraz önce Twitter'da böyle birşey gördüm. Bu tam olarak ne anlama geliyor? Bilen biri aydınlatabilir mi acaba? EXO'nun Super Junior ve Riize ile aynı yerde olması tam olarak ne demek?

Ekli dosyalar

• 20230802_133731.jpg
    20230802_133731.jpg
    36.9 KB · Görüntüleme: 6
Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Biraz önce Twitter'da böyle birşey gördüm. Bu tam olarak ne anlama geliyor? Bilen biri aydınlatabilir mi acaba? EXO'nun Super Junior ve Riize ile aynı yerde olması tam olarak ne demek?
birileri menajer ekibi diyo birileri yönetim ekibi diyo hangisi doğru bilmiyorum ama cok kötü bir ekip olduğu kesin yeni grubu da buraya koymuslar belli ki uzun bir süre exoyla ilgilenmezler

Tepki
1,364
Şu şahsı muhterem hakkında ki çok önemli(!) görüşlerimi yazmak için koştum hesap açtım.😄
Bu adam kesinlikle çok sevdiği ve sevildiğine emin olduğu çok sağlıklı bir ilişki içerisinde.
Çok iddialıyım bu konuda aksi fikirleri kabul etmiyorum ahahshhs
Kendine Özen göstermeler, dünyaya ışıldayan gözlerle bakmalar, etrafa pozitif enerjiler yaymalar vs. Nerde görsem tanırım bunu.
Dikkat edin adam enerji yayıyor , ışık saçıyor resmen.
Muhtemelen çok sosyal ve enerji deposu biriyle sevgili. Çok merak ediyorum arkadaşlar kim bu kıızzzz😔

Kyungsoo ile iletişim kurma şansım olsa, yeğenim derdim bak bu kızı sakın bırakma sana çok iyi gelmiş çünkü

Neyse efenim Allah ayırmasın diyelim. Bol nazar boncukları. Çok seviniyorum Exo lar mutlu olunca
Eğer iyi giden ve mutlu olduğu bir ilişkisi varsa çok mutlu olurum onun adına. Umarım bu dediklerim doğrudur 🥰
birileri menajer ekibi diyo birileri yönetim ekibi diyo hangisi doğru bilmiyorum ama cok kötü bir ekip olduğu kesin yeni grubu da buraya koymuslar belli ki uzun bir süre exoyla ilgilenmezler
Herkes zaten büyük bir tepki veriyordu. EXO yine hiatus dönemine giriyor desene.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Şu şahsı muhterem hakkında ki çok önemli(!) görüşlerimi yazmak için koştum hesap açtım.😄
Bu adam kesinlikle çok sevdiği ve sevildiğine emin olduğu çok sağlıklı bir ilişki içerisinde.
Çok iddialıyım bu konuda aksi fikirleri kabul etmiyorum ahahshhs
Kendine Özen göstermeler, dünyaya ışıldayan gözlerle bakmalar, etrafa pozitif enerjiler yaymalar vs. Nerde görsem tanırım bunu.
Dikkat edin adam enerji yayıyor , ışık saçıyor resmen.
Muhtemelen çok sosyal ve enerji deposu biriyle sevgili. Çok merak ediyorum arkadaşlar kim bu kıızzzz😔

Kyungsoo ile iletişim kurma şansım olsa, yeğenim derdim bak bu kızı sakın bırakma sana çok iyi gelmiş çünkü

Neyse efenim Allah ayırmasın diyelim. Bol nazar boncukları. Çok seviniyorum Exo lar mutlu olunca
ay istemsizce sırıtmaya basladım ya ckdlxjdk umarım hepsinin cok mutlu oldukları bir iliskileri vardır 🩷

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
hosgeldinn 🥰, @erigom boyle devam dayanamayacakları baslıklar acıp hepsinin gelmesini sagla buraya 🤣 ben onceden girls day sojin ile uzun bir iliskisi oldugunu, askere giderken ayrıldıklarını duymustum. eger sojin dogruysa suanki kız arkadası net baska biridir. cunku o zamanlarıyla bu zamanları arasında ksoo'da buyuk bir degisim var. ben de cok merak ettim kim oldugunu yok mu birinizin koreli exol cingusu ya🤣
tamamdır bundan sonra sacma da olsa bol exolu paylasımlar yapıcam 👍🏻 bu sojin meselesi 2016'da kalmamıs mıydı ya askere gidene kadar birlikte oldukları dedikodusunu ilk kez senden duyuyorum su an ama bence hic iliskileri yoktu ya 2017 gibi nayeonla manita olduklarına inanıyodum ben dkslxksld ama su an bir idolle cıktığını düsünmüyorum nedense oyuncu olabilirmis gibi geliyo

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,902
D.o. aslında ilk çıkış zamanlarına dönmüş gibi geliyor bana. Sahnedeki o tutkusu çıkış zamanlarındaki tutkusuyla aynı. Kendini kamera önünde hep gizliyordu, askerlik yaradı d.o. ya. Kameralardan uzak kalmak iyi geldi.
Ben bu değişimi sevgiliye bağlamıyorum pek. Bence ünlü hayatından uzak kalmak iyi geldi ona. Onun etkisi. He sevgilisi vardır ve o da iyi gelmiştir orasını bilemem. Ama umarım sevgilisi kim so hyundur. 😁 pure love dan beri yakıştırıyorum ikisini. Keşke sevgili olsalar hatta evlenseler. 😄

Tepki
1,364
100 days partneri hep oyle ya ben baska dizilerini de izlemistim o degildir😄. katılıyorum oyuncu ya da unlu degil, sojin de oyunculuk yapıyor o yuzden ben o zamanlar olabilir diye dusunmustum, bir ara haberleri de cıkıyordu. hale bak ya korelilerle aramızdaki bilgi farkının bu kadar fazla olması adil degil🤣

nayeonla hicbir zaman olmadı bence, ama nayeon net hoslanıyordu ya. herkes farklı dusunuyo ksoo fena sasırtmaca yapıyor ahahsh
Siz Sojin'den bahsedince şaşırdım. Bu haberi görmemiştim bile. Herhalde Kpop magazinine ara verdiğim döneme denk geldi. Sojin'le aynı yaşta olmamıza daha çok şaşırdım. Benim yaşımda biriyle Kyungsoo'yu hayal edemedim nedense. Şimdi eski haberlere baktım ve beni en çok şaşırtan bu ilişkiye dair yorumlar oldu ve netizenlerden bir kez daha iğrendim. Hem Sojin hem de tüm Girls Day üyelerine sl.tshaming, Kyungsoo'ya bodyshaming, Sojin'e de uglyshaming yapmışlar resmen. EXO dağılsın, Girls Day üyeleri s.ks için sektörde var demişler. EXO üyelerinin ard arda ilişki haberine de yükselmişler ve SM grubu dağıtmıyor diye ona da yüklenmişler. Hayatsız insan çok sanırım sosyal medyada.

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
D.o. aslında ilk çıkış zamanlarına dönmüş gibi geliyor bana. Sahnedeki o tutkusu çıkış zamanlarındaki tutkusuyla aynı. Kendini kamera önünde hep gizliyordu, askerlik yaradı d.o. ya. Kameralardan uzak kalmak iyi geldi.
Ben bu değişimi sevgiliye bağlamıyorum pek. Bence ünlü hayatından uzak kalmak iyi geldi ona. Onun etkisi. He sevgilisi vardır ve o da iyi gelmiştir orasını bilemem. Ama umarım sevgilisi kim so hyundur. 😁 pure love dan beri yakıştırıyorum ikisini. Keşke sevgili olsalar hatta evlenseler. 😄
sohyunla hep abi kardes iliskisi varmıs gibi geliyo bana acıkcası su an sevgili olarak düsünemedim ikisini dkdlxkdkd

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358

2.foto shhshsksslsks kyungsooo cidden degismis
My halal boy is gone