Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Lütfen Okuyun. (Tekrar Açtım O Kulllancıı Görür De Yaptıklarını Anlar Di̇ye)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hello

Trainee
Tepki
4
SIRF BU YORUM YAZMAK İÇİN HESAP AÇTIM BEN NE ZAMAN LİSAYA HAKARET ETTİM GİT YAZDIKLARIMA BAK BİR DE EMİN OLMAK İÇİN KOTNROL ETTİM NE ZAMAN YAZDIM DİYE SEN NE HAKLA BANA SALAK YAZARSIN VE KİŞİLİĞİME LAF ATARSIN???? SUÇ BU SUÇÇ HABERİN OLSUNNN İFİTRA ATMAK SUÇÇÇÇÇ!!!!! HAKARETTT ETMEEKKK SUÇÇÇ SİBER SUÇÇÇÇÇ DENİRRRRRRRRR....!!!! BU NASIL ONAYLANIYOR ????!!!! TAM TERSİNE KADIN HAKLARINI SAVUNURUM LİSA HABERİNDE NELER NEELR LAFLAR YEDİM EKSİLER YEDİM BİR DE KALKMIŞ BANA BUNU YAZIYOR.,. RM'in önceki yaptıklarındna dolayı sevmiyorum. ama yine de BTS sövenede cevap veririm. BAZI NEDENLERDEN DOLAYI KİTLESİNİ TOKSİK BULUYORUM (HERKESİ DEĞİL ) BUNUN NEDENLERİNE DAHA ÖNCEDE YAZMIŞTIM. SIRF SEN BTS HAYRANSIIN SANA TERS DÜŞTÜ DİYE BANA HAKARET ETME HAKKINA SAHİP MİSİN ???? EĞER KÖTÜ BİR YORUM OLSAYDI YORUMLARIMI KALDIRIRLARDI. bir de hesabını silmiş . ESKİ Yazdıklarımı kotnrol ederken yanlışıkla hepsini sildim. İngilizce bilmiyorum ondan dolayı. Ekran görüntüsü 2023-11-11 191241.png

Son düzenleme:
Konu Sahibi
H

hello

Trainee
Tepki
4
Ledzeppelin sıkıntılı galiba silmiş hesabı iyi oldu
HAYIR yapmadığım bir şeyden iftiraya maruz kaldım kadın düşmanı ilan edildim yaa Lisa crazy hourse nasıl ekisler yedim bana neler neler neler yazıldı yaaa Bir de bana iftira atıyor

Konu Sahibi
H

hello

Trainee
Tepki
4
Bahsedilen kullanıcı zaten hesabını sildirdi olay esnasında burada değildim çok hakim değilim. Konuya dair haksızlığa uğradığın yerleri bildirirsen duruma karar verilir o bilgilerin yayılması engellenir.
yok açık kalsın ilk başta şikayet ettim silinsin diye ama ben açık kalmasını istiyorum şikayet edebileceğim yer varsa etmek isterim. Bana iftira atarken 2 kez düşünecek. Çocuk işi mi bu yaaa

Konu Sahibi
H

hello

Trainee
Tepki
4
Kız hesabını kapatır kapatmaz içindeki kini kusman ve buradayken asla hakkında olumsuz konuşmamana ne demeli🤠 çok bekledin mi hakkında atıp tutmak için konuşmayı
acaba yeni gördüğüm için olabilir mi??? :) orada da cevap verdim :) SALAK YAZARKEN YAPAMDIĞIM BİR ŞEYDEN İFİTRA ATARKEN KİN KUSMUYOR HAKKIMI SAVUNDUĞUMDA DA KİN KUSUYORUM :)

romo

Trainee
Tepki
217
Kız hesabını kapatır kapatmaz içindeki kini kusman ve buradayken asla hakkında olumsuz konuşmamana ne demeli🤠 çok bekledin mi hakkında atıp tutmak için konuşmayı
eğer o gönderi yoruma kapatılmasaydı altına yazacaktım. Kin tutacak kadar önemsemiyorum saçma buldum önceki gönderideki yorumlarını, bağlantılı post açılınca buraya yorum attım

Konu Sahibi
H

hello

Trainee
Tepki
4
Bu konunun seninle alakası yok kullanıcı daha önce de hesabını kapattırdı gitti?
BENİM yazdıklarımla ss alıp çekmiş bir de i
Diğer kullanıcı için dedi onu
eskiden açmıştım sonra kapattım burayı baya unuttum ne olduğunu anlamam 10 dk alır anlamadım pardon
Bu konunun seninle alakası yok kullanıcı daha önce de hesabını kapattırdı gitti?
Beninle alakası yok mu? Ama benim yazıdklarımı ss alıp salak yazmış kadın düşmanı bts pedocu dediğimi yazmış bunlaırn hiçbirini yazmadımmmm
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Tavşan burada sana demiyor. Diğer kullanıcının mesajını alintilamis zaten
ayy ben uzun zaman önce kullanmıştım sonra kpattım tekrar mail hesabımla kaydolup açtım. Pardon tavşan hesabı yorumumu silmiyorum kendisinden özür diliyorum bu konuda çok hassasım.

Konu Sahibi
H

hello

Trainee
Tepki
4
bak diyorum ki bu kullanıcı hesabını kapattirmasinin senle alakası yok bak kendisi daha önce DAHA ONCE senden önce de hesabını kapattirdi şimdi de kapattirdi
5 dk önce yazdıklarını şikayet etmiştim hesabı silindiği için şikayetim kabul olmadı. . Prenses kullanıcısı isterse silebiliriz yazdı ama kalsın yazdım. İftira atmak hakaret etmek bu kadar basit ollmamalı . Sİteye tekrar geleceğini tahmin ediyorum yazdıklarını okur özür dilerse affederim büüyük ihtimal çocuktur.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 189

Boş ver salla bu forumdaki duyarcı kitleden gına geldi zaten bu user iyice deluluydu
ozellikle de simdi burada olmayan bir kullanici hakkinda sıkintili veya delulu demen hic hos degil. baslikta yazdiklarinda tamamen hakli olmasa da kotu bir niyeti olmadan sadece bir seylerin yerine girmesi icin tamamen iyi niyetle konusmustu ama yanlis kisiden ornek verdi. evet yaptigi yanlisti ama sirf o hatasi icin kalkip burada bu ifadeleri kullanmana gerek yok. senin icin fazla "duyarci" olabilir bu dediklerim ama kalkip dogrudan seni ilgilendirmeyen bi olay icin tanimadigin birini kirabilecek seyler soylemen hic hos degil. birakalim da led ve @hello kendi aralarinda halletsin. herhangi bi taraf hakkinda kirici seyler yazmamiza gerek yok

Konu Sahibi
H

hello

Trainee
Tepki
4
Niyetim tartışmak veya kırıcı olmak değil ama Lisa için "hastalıklı zihniyet","ucuz","iyiki poposu var göğsü küçük diye açamıyor poposu sürekli ortada","yakında Onlyfans hesabı da açar BU","varoş","fiziğini pazarlıyor","kişilik bozukluğu","basit" vs vs gibi cümleler kurulurken bi problem yok da biz bu tarz yorumlara tepki gösterince mi duyarcı oluyoruz merak ettim😶
Bu yorumu tamamen şu anki tartışmadan bağımsız yapıyorum bu arada.
Bana yazmadın galiba ama ben bunları hiç yazmadım. Hatta yazana da kızdım

Ü

Üye silindi 189

ozellikle de simdi burada olmayan bir kullanici hakkinda sıkintili veya delulu demen hic hos degil. baslikta yazdiklarinda tamamen hakli olmasa da kotu bir niyeti olmadan sadece bir seylerin yerine girmesi icin tamamen iyi niyetle konusmustu ama yanlis kisiden ornek verdi. evet yaptigi yanlisti ama sirf o hatasi icin kalkip burada bu ifadeleri kullanmana gerek yok. senin icin fazla "duyarci" olabilir bu dediklerim ama kalkip dogrudan seni ilgilendirmeyen bi olay icin tanimadigin birini kirabilecek seyler soylemen hic hos degil. birakalim da led ve @hello kendi aralarinda halletsin. herhangi bi taraf hakkinda kirici seyler yazmamiza gerek yok
bir de ben bu "duyarci" isini de anlamiyorum. ben daha once forumdan kimsenin bos yere duyar kastigini gormedim. sirf durduk yere tanimadigimiz insanlar hakkinda cay kasigini doldurmayacak kadar kucuk seyler icin atip tutmuyoruz, nefret dolu yorumlar yazmiyoruz diye bazi kisiler kadar "cool" ya da "laid back" olmuyoruz sanirim.

Konu Sahibi
H

hello

Trainee
Tepki
4
Gonderinin kapatılma sebebi hello açıklama yapsa ve yazsa bole karşıda led cevap vermeyecek çünkü gitmek istedi.
ben cevap verdim benim yorumumdan sonra kapandı burada açıklmak istedim. Çok geç gördüm. Hesap açıp açmmaakla kararsız KALDIM. formu sırf bu yorumu yazmak için açtım. Bundna sonra kullanmam

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,181
VLBLGDŞŞSŞDŞFFŞWĞAĞ bir kadının memesi gözüküyosa cinselleştirilir, ucuz diyen romonun max zeka
sıkıntılı olan sensin kör kuyularda falan mı yetiştiniz siz aqq

ayrıca kişinin yüzüne söylemeyip fırsat bulur bulmaz gittiği ilk an sallamak da nereden baksan düşük hareket bir de duyarcı tayfadan sıkılmış LGLDSŞAŞ insan haklarına saygılı kişilerseniz duyarcı tayfa oluyosunuz💪

Ü

Üye silindi 189

ben cevap verdim benim yorumumdan sonra kapandı burada açıklmak istedim. Çok geç gördüm. Hesap açıp açmmaakla kararsız KALDIM. formu sırf bu yorumu yazmak için açtım. Bundna sonra kullanmam
bu kadar gerilmene gerek yok. ledzeppelin rahatsiz oldugu bi konu hakkinda baslik acip aklindakileri soylemek istemisti ama yanlis kisi uzerinden orneklerini verdi. bir daha foruma gelirse aranizdakileri cozersiniz diye dusunuyorum. simdi istersen adminlerle konusup o gonderiyi sildirebilirsin ya da duzenletip senin oldugun kismi cikartabilirsin diye dusunuyorum.

ortada birkac yanlislikla beraber birsuru yanlis anlama, iletisimde eksiklik oldu ve isler tatsiz bi hal aldi ama bunun seni uzmesine izin verme lutfen. bu tur talihsiz aksilikler disinda forum oldukca eglenceli bir yer. sadece eglenmekle de kalmayip birbirimizden tavsiyeler falan da istiyoruz. ustune cok guzel arkadasliklar da oldu burada. benim tavsiyem biraz daha forumda kalip buraya bir sans daha vermen. kendini birkac aksilik yuzunden uzme.

romo

Trainee
Tepki
217
Evet 1000 tane dislike ve bir sürü alıntı yedik yine keşke biriniz cevap verseydiniz zaten aynı şeyleri yazıyorsunuz sürekli

VLBLGDŞŞSŞDŞFFŞWĞAĞ bir kadının memesi gözüküyosa cinselleştirilir, ucuz diyen romonun max zeka

ayrıca kişinin yüzüne söylemeyip fırsat bulur bulmaz gittiği ilk an sallamak da nereden baksan düşük hareket bir de duyarcı tayfadan sıkılmış LGLDSŞAŞ insan haklarına saygılı kişilerseniz duyarcı tayfa oluyosunuz💪
Tamam kanka

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,145

Uğraşmaya değmez be abla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...