Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Lütfen Okuyun. (Tekrar Açtım O Kulllancıı Görür De Yaptıklarını Anlar Di̇ye)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu Sahibi
H

hello

Trainee
Tepki
4
bu kadar gerilmene gerek yok. ledzeppelin rahatsiz oldugu bi konu hakkinda baslik acip aklindakileri soylemek istemisti ama yanlis kisi uzerinden orneklerini verdi. bir daha foruma gelirse aranizdakileri cozersiniz diye dusunuyorum. simdi istersen adminlerle konusup o gonderiyi sildirebilirsin ya da duzenletip senin oldugun kismi cikartabilirsin diye dusunuyorum.

ortada birkac yanlislikla beraber birsuru yanlis anlama, iletisimde eksiklik oldu ve isler tatsiz bi hal aldi ama bunun seni uzmesine izin verme lutfen. bu tur talihsiz aksilikler disinda forum oldukca eglenceli bir yer. sadece eglenmekle de kalmayip birbirimizden tavsiyeler falan da istiyoruz. ustune cok guzel arkadasliklar da oldu burada. benim tavsiyem biraz daha forumda kalip buraya bir sans daha vermen. kendini birkac aksilik yuzunden uzme.
öncelikle teşekkürler. Başkaları için yazmış olduğunu düşündüm ama 2 tane fotoğraf atmış ve ikisinde de ifitira attı. "1. Bu kız benim karşıma gelse çok ciddiyim insanlığımı bir kenara atarım, gitmiş Lisa'ya da hayat kadını terimi üzerinden bir sürü hakaret etmiş, hayatımda ilk defa bu kadar sinirlendim, girmeyecektim şu IQ yoksunu topluluğunun arasına ama öyle yorumlar var ki insan çileden çıkıyor. " 2. Lan sen ne kadar ucube bir varlıksın, insanlara iftira atması yetmiyormuş gibi (V ve Jungkook'a pedofili iması yapıyor bir de ahlak yoksunu ucube) bir de utanmadan sıkılmadan şuraya yorum yapıyor obsesif amip"
yazıları var . Benim iki resmimin arasına yazmış. DİREKT olarak hedef gösterme değil mi? yapamadığım bir şeyden de bana linç edenler vardı. Belki bunu gördükten sonra utananlar olur. Ağlayarak okudum. Bana nasıl böyle şeyler yazar diye. Bu kadar basit mi yaa

Ü

Üye silindi 189

öncelikle teşekkürler. Başkaları için yazmış olduğunu düşündüm ama 2 tane fotoğraf atmış ve ikisinde de ifitira attı. "1. Bu kız benim karşıma gelse çok ciddiyim insanlığımı bir kenara atarım, gitmiş Lisa'ya da hayat kadını terimi üzerinden bir sürü hakaret etmiş, hayatımda ilk defa bu kadar sinirlendim, girmeyecektim şu IQ yoksunu topluluğunun arasına ama öyle yorumlar var ki insan çileden çıkıyor. " 2. Lan sen ne kadar ucube bir varlıksın, insanlara iftira atması yetmiyormuş gibi (V ve Jungkook'a pedofili iması yapıyor bir de ahlak yoksunu ucube) bir de utanmadan sıkılmadan şuraya yorum yapıyor obsesif amip"
yazıları var . Benim iki resmimin arasına yazmış. DİREKT olarak hedef gösterme değil mi? yapamadığım bir şeyden de bana linç edenler vardı. Belki bunu gördükten sonra utananlar olur. Ağlayarak okudum. Bana nasıl böyle şeyler yazar diye. Bu kadar basit mi yaa
aglayarak okumana uzuldum senin icin gercekten kotu olmus ama ikiniz arasinda bir mesele oldugu icin ve olay hakkinda bilgim sifira yakin oldugu icin bu konuda bir soz soyleme hakkina sahip oldugumu dusunmuyorum. yalnizca ledzeppelin gordugum kadariyla cidden tatli ve hosgorulu bi insan. bir anlik sinirle yazarken bi yanlislik oldugunu ve isin senin ustunde patladigini dusunuyorum. burada olsa guzelce konusup aranizdaki problemi cozerdiniz bence.

tek tavsiyem burayi da insta twitter gibi bi sosyal medya platformu olarak dusunebilirsin. gunun sonunda hicbirimiz birbirimizi tanimiyoruz, hepimiz anonimiz. burada olan seyler icin kendini uzemeye deymez

Konu Sahibi
H

hello

Trainee
Tepki
4
Demek istediğini anlıyoruz ama durum şu sana bunu yazan kişi hesabını sildirdi. Bize aç dedin tamam yetkili kişi hesabı geri getirdi diyelim. Sana laf eden kişi o hesabı girmediği müddetçe yine bir karşılık alamayacaksın. Kendini açıklama isteğini anlıyorum ancak bu konuda muhatap olacağın kişi biz hesabını açsak bile burada değil maalesef ve yapabileceğimiz bir şey yok. Eğer hesabı kapanmadan önce şikayet eden olsaydı ya da şikayet etseydin bir şey yapılabilirdi ancak maalesef hesabı kapalı üyeye işlem yapılamaz...
Maalesef hesabı direkt açmadım yorumu görünce şok oldum. Nasıl böyle şeyler yazabilir iğrenç küfürler edildi bunu nasıl yöneticiler onay verir anlam veremdim. Hesabını geri getirmesinden bahsetmiyorum "sadece yanlis kisi uzerinden orneklerini" yazdığınızı ama durumun böyle olmadığını açıklamak istedim ama yazmak istediğimi anlamadınız. . İki resminin arasına bu 2 cümleyi yazmış bir başkasına sinirlenmiş olabilir ama benim yazıdklarımı ss altına yazmış Ayıcık kullancıısına ise hak vermiş . 3.cümle de hemen resimlerinin altına da şu eziklerin girememesi için bir sistem yapın, biz forum ve site kullanıcıları olarak bunlarla aynı ortamda olmak istemiyoruz. yazısı hem de sslerden sonra.

Son düzenleme:

kimchi

Trainee
Tepki
100
bence haklısın, aşırı gereksiz tepki vermişti. diğer yorumlarını bilmiyorum ancak attığı ss'ler gayet normaldi neye bu kadar sinirlendi anlamadım. ben jk çok severim ama herkes sevmek zorunda değil. bir de ünlüleri bu kadar ciddiye alıp sinirlenmek garip geliyor bana

Konu Sahibi
H

hello

Trainee
Tepki
4
aglayarak okumana uzuldum senin icin gercekten kotu olmus ama ikiniz arasinda bir mesele oldugu icin ve olay hakkinda bilgim sifira yakin oldugu icin bu konuda bir soz soyleme hakkina sahip oldugumu dusunmuyorum. yalnizca ledzeppelin gordugum kadariyla cidden tatli ve hosgorulu bi insan. bir anlik sinirle yazarken bi yanlislik oldugunu ve isin senin ustunde patladigini dusunuyorum. burada olsa guzelce konusup aranizdaki problemi cozerdiniz bence.

tek tavsiyem burayi da insta twitter gibi bi sosyal medya platformu olarak dusunebilirsin. gunun sonunda hicbirimiz birbirimizi tanimiyoruz, hepimiz anonimiz. burada olan seyler icin kendini uzemeye deymez
Ben de sinirleniyorum ama bir başkasına ağıza alınmayacak sözlerde bulunmuyorum. Terar yazıyorum bana o kulancıyı getirin demiyorum bu olayı anladım ben başka şekilde şikayet hakkım varsa değerlendirmek isterim ama büyük ihtimal çocuk diye düşünüyorum. Sizlere gelin çözün benim yanımda olun demiyorum Yazmak istediğim yazdığı iki cümle benim iki resmin arasında ve "bu kız..." 'la başlıyor direkt olarak hedef gösterme değil mi? Yazmak istediğim bu yoksa bu kullanıcı umurumda değil
3.a şu eziklerin girememesi için bir sistem yapın, biz forum ve site kullanıcıları olarak bunlarla aynı ortamda olmak istemiyoruz. yazısı hem de sslerden sonra.

bence haklısın, aşırı gereksiz tepki vermişti. diğer yorumlarını bilmiyorum ancak attığı ss'ler gayet normaldi neye bu kadar sinirlendi anlamadım. ben jk çok severim ama herkes sevmek zorunda değil. bir de ünlüleri bu kadar ciddiye alıp sinirlenmek garip geliyor bana
ben jk yorumunu yazmadım ki rm'in haberinde yazdım eski şarkı sözlerinden dolayı sevmiyorum sadece biası rm olanları yazmak istedim kendince bts antiliğini çekti. Sigara içmesi gayet doğal. Bir başkasına cevap verdiğimi başka şekilde çekmiş

Son düzenleme:
Konu Sahibi
H

hello

Trainee
Tepki
4
Olmuyor yanlis anlamis oluyor keske yapmasaydi gelince konusur anlasirsiniz biter
djdfkjsd yanlış anlaşılma 3 cümlesindee ağır küfür ve hakaret var. özür dilemesi gerekirken konşup anlaşacak mym
1.

Bu kız benim karşıma gelse çok ciddiyim insanlığımı bir kenara atarım, gitmiş Lisa'ya da hayat kadını terimi üzerinden bir sürü hakaret etmiş, hayatımda ilk defa bu kadar sinirlendim, girmeyecektim şu IQ yoksunu topluluğunun arasına ama öyle yorumlar var ki insan çileden çıkıyor.
2. Lan sen ne kadar ucube bir varlıksın, insanlara iftira atması yetmiyormuş gibi (V ve Jungkook'a pedofili iması yapıyor bir de ahlak yoksunu ucube) bir de utanmadan sıkılmadan şuraya yorum yapıyor obsesif amip
3.Son bir kere daha söylemek istiyorum ya şu siteye ban ile ilgilenecek bir ekip tutun ya da şu eziklerin girememesi için bir sistem yapın, biz forum ve site kullanıcıları olarak bunlarla aynı ortamda olmak istemiyoruz.
BU yazılar ne oluyor? Yanlış anlaşılma mı? Sana da aynı şeyler yazılırsa sen de bu kadar poztif olur musn

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,565
djdfkjsd yanlış anlaşılma 3 cümlesindee ağır küfür ve hakaret var. özür dilemesi gerekirken konşup anlaşacak mym
1.

Bu kız benim karşıma gelse çok ciddiyim insanlığımı bir kenara atarım, gitmiş Lisa'ya da hayat kadını terimi üzerinden bir sürü hakaret etmiş, hayatımda ilk defa bu kadar sinirlendim, girmeyecektim şu IQ yoksunu topluluğunun arasına ama öyle yorumlar var ki insan çileden çıkıyor.
2. Lan sen ne kadar ucube bir varlıksın, insanlara iftira atması yetmiyormuş gibi (V ve Jungkook'a pedofili iması yapıyor bir de ahlak yoksunu ucube) bir de utanmadan sıkılmadan şuraya yorum yapıyor obsesif amip
3.Son bir kere daha söylemek istiyorum ya şu siteye ban ile ilgilenecek bir ekip tutun ya da şu eziklerin girememesi için bir sistem yapın, biz forum ve site kullanıcıları olarak bunlarla aynı ortamda olmak istemiyoruz.
BU yazılar ne oluyor? Yanlış anlaşılma mı? Sana da aynı şeyler yazılırsa sen de bu kadar poztif olur musn
Yanlis anlayip yazilmis cok hatali seyler ozellikle pedo imalı kısmı ve ben de hic sakin olmazdim haklisin ama su an yapilabilecek pek bir sey yok geri geldiginde konusursnz

Konu Sahibi
H

hello

Trainee
Tepki
4
Yanlis anlayip yazilmis cok hatali seyler ozellikle pedo imalı kısmı ve ben de hic sakin olmazdim haklisin ama su an yapilabilecek pek bir sey yok geri geldiginde konusursnz
özür dilerse diler. Gidip konuşmamı bekleme

• Alev
Reactions: ask

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
104
bilemiyorum iftira atmak istemem öncelikle ama eski yorumları silmişsin hatta kendin de yazmışsın eski yorumlarında ne tarz şeyler yazdın bilemiyorum. ama eskiden toxic şeyler yazıp sonra artık yazmama kararı alıp sildiysen bence bu çok güzel bir davranış. darısı diğer toxiclerin başına. ama eski yorumlarını sildiğin için açıkçası savunasım gelmiyor. tae'nin solosu duyurulduğunda bir kaç kullanıcı heejin den dolayı tae için pedofili demişti. yazdın demiyorum ama yorumları silmişsin en eskisi 17 saat önce.

"Bir insanın söylediği her şeyi negatif yerlere çekmek çapırttığınız şeylerle isteği dışında özel alanlarına izinsiz girilmesine tacizlere bile haklı sebep göstermek ne oluyor sevgi yorumu mu?" yorumuna "takıntılı fanların yaptıklarını savunmuyom asla ama sınırlarını çizmek gerekiyor asyalı fanların nasıl takıntılı olduklarını gördük." yazman namjoon için "oppacıları ne yaparsa yapsın savunur" demen falan bana pek sağlam bir çarmışsın gibi gelmedi.

Son düzenleme:
Konu Sahibi
H

hello

Trainee
Tepki
4
bilemiyorum iftira atmak istemem öncelikle ama eski yorumları silmişsin hatta kendin de yazmışsın eski yorumlarında ne tarz şeyler yazdın bilemiyorum. ama eskiden toxic şeyler yazıp sonra artık yazmama kararı alıp sildiysen bence bu çok güzel bir davranış. darısı diğer toxiclerin başına. ama eski yorumlarını sildiğin için açıkçası savunasım gelmiyor. tae'nin solosu duyurulduğunda bir kaç kullanıcı heejin den dolayı tae için pedofili demişti. yazdın demiyorum ama yorumları silmişsin en eskisi 17 saat önce.

"Bir insanın söylediği her şeyi negatif yerlere çekmek çapırttığınız şeylerle isteği dışında özel alanlarına izinsiz girilmesine tacizlere bile haklı sebep göstermek ne oluyor sevgi yorumu mu?" yorumuna "takıntılı fanların yaptıklarını savunmuyom asla ama sınırlarını çizmek gerekiyor asyalı fanların nasıl takıntılı olduklarını gördük." yazman namjoon için "oppacıları ne yaparsa yapsın savunur" demen falan bana pek sağlam bir çarmışsın gibi gelmedi.
Bilerek mi sildim??? acaba eski yorumlarımı okurken ingilizce bilmediğimden sildim özür dilemeek yerine hala haklı çıkmaya çalışıyorsun. Öyle ifitra attın ki yanlış mı anladın ne oldu diye kontrol ettim. SEN HALA ÖZÜR DİİLEMEK YERİNE HAKLI MI ÇIKIYORSUN 3 CÜMLENDE AÜIR HAKARET VE İFİTRA YAZMADIN MIIII?????
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ben kimseye pedocu demedim bak yine ifitra atıyoyrsun CİDDEN BAK ÖZÜR DİLEMEK YERİNE İLERİ GİDİYORSUN GERÇEKTEN ŞİKAYET EDECEK YERLERE GİTMEMİ İSTEMEEEE

Ü

Üye silindi 123

Bilerek mi sildim??? acaba eski yorumlarımı okurken ingilizce bilmediğimden sildim özür dilemeek yerine hala haklı çıkmaya çalışıyorsun. Öyle ifitra attın ki yanlış mı anladın ne oldu diye kontrol ettim. SEN HALA ÖZÜR DİİLEMEK YERİNE HAKLI MI ÇIKIYORSUN 3 CÜMLENDE AÜIR HAKARET VE İFİTRA YAZMADIN MIIII?????
Bahsettiğin kullanıcı ile bu kullanıcı farklı. Yanlış kişiyi suçluyorsun şu an. Bahsettiğin kişinin hesabı silindi.

Ü

Üye silindi 123

aman bee ne zor bir yermiş karıştırıyorum hep
Senin konuşman gereken kullanıcının kullanıcı adı ''ledzeppelin''. İsim kısmı farklıysa gönderiye yazan kişiye böyle bir cevap vermene gerek yok. Çünkü onlar senin tartışmalı olduğun kişi değiller. Diğer normal kullanıcılar. Konuşman gereken kullanıcı da hesabını sildirdi. Geri dönerse öyle konuşursunuz.

Arkadaşlar siz de bir süre yorum yapmayın konuya isterseniz. Yeni geldiği için henüz tam alışamamış. Bu yüzden kendisine aksi bir yorum yaptığınızda sizi ''ledzeppelin'' sanıyor gibi.

Konu Sahibi
H

hello

Trainee
Tepki
4

SIRF SİZİN İDOLLERİNİZE LAF GELDİ DİYE LAF ATMAZSIN BU ELEŞTİRİ İÇİNDE NE HAKARET VAR NE DE BİR ŞEY... RM ZAMANINDA ÇIKARIDĞI CİSNİYETÇİ ŞARKILARINI UNUTTUN MU??? HALA DAHA SEKTÖRDEYSE O DA FANLARI SAYESİNDE. :) AYRICA PEDOCU DEMEDİM ASLA ÖYLE BİR ŞEY YAPAMADIM. YAA SEN NASIL BİR İNSANSIN?? İFTİRA ATMA BİLGİN OLSUN. BAK YUKARIDAKİ KULLANICI YORUMLARINDAN BİR ŞEY GÖRMEDİĞİNİ SÖYLEDİ. NE TESSADÜF Kİ BTS SEVENLER BUNLARI AĞIR BİR ŞEYMİŞ GİBİ GÖRÜP LAF EDİYOR. SEN NE ANLARSAN ANLA AMA TEKRAR BÖYLE BENİM YORUMLARIMI BENİ TANIMADAN İFİTİRA ATMAYA KALKMA

KİMİCİNİN YORUMU :)
"bence haklısın, aşırı gereksiz tepki vermişti. diğer yorumlarını bilmiyorum ancak attığı ss'ler gayet normaldi neye bu kadar sinirlendi anlamadım. ben jk çok severim ama herkes sevmek zorunda değil. bir de ünlüleri bu kadar ciddiye alıp sinirlenmek garip geliyor bana" BTS FANI OLUNCA TARAFSIZ KALINMIYOR. AMA BURADA RM HAKKINDA YAZDIKLARIMI DA HAKLIYIM CİSYETÇİ ŞARKILAR ÇIKARDIĞI HALDEHALA DAHA SEKTÖRDE KADINLAR TARAFINDAN SEVİLİYORSA:) BENİM İÇİN ÇOOOOK TUHAF GELİYOR...... JK OLAYINDA DA ÖYLE FANLARIYLA SINIR ÇİZMEK GEREKİYORASYALI FANLAR NASIL TAKINTILI OLDUKLAIRNI GÖRDÜK.... ÇOK FAZLA FANALRA ÖNCELİK VEİRRSE SEVGİLİSİ VB. OLDUĞUNDA HEM KIZA HEM DE KENDİSİNİ LAF EDENLER ÇOK FAZLA OLUR. TABİİ SİZ İSTEDİĞİNİZ GİBİ ANLAMAK İSTİYORSUNUZ. TEK TEK AÇIKLAMAMA GEREKYOK.NİYETİNE NEYSE ONU ANLARSIN

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Senin konuşman gereken kullanıcının kullanıcı adı ''ledzeppelin''. İsim kısmı farklıysa gönderiye yazan kişiye böyle bir cevap vermene gerek yok. Çünkü onlar senin tartışmalı olduğun kişi değiller. Diğer normal kullanıcılar. Konuşman gereken kullanıcı da hesabını sildirdi. Geri dönerse öyle konuşursunuz.

Arkadaşlar siz de bir süre yorum yapmayın konuya isterseniz. Yeni geldiği için henüz tam alışamamış. Bu yüzden aksi bir yorum yaptığınızda sizi ''ledzeppelin'' sanıyor gibi.
yine de benim yapmadığım bir şey hakkında ifitra atmaz. pedocu demedim eski yorumlaırmı bilerek silmedim ingilizce bilmediimden sildim. bir de sanki bilerek silmişim gibi davranıyor başka kullanıcı bana hak verirken kendisi idollerine laf gelince haksız bulmuş :D

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 123

Şu anlık konuyu kilitliyorum çünkü tartışmanın ana tarafları olan kişiler haricinde başka kişilere de sıçramaya başladı. ledzeppelin gelirse konu tekrar açılır. @hello sen de tekrar tekrar başlık açma. Konun gözüküyor zaten. Aynı başlıktan bir kere daha açtığında bu başlık ile birleştirilir ve bir anlamı olmaz. Şu an kimsenin diyecek bir şeyi yok çünkü tartışmanın diğer tarafı burada değil. Sadece daha fazla sorun çıkıyor. @🍭SuGa 🍭 adlı kullanıcı da sana iftira atmamış. Başka kullanıcılar yazmış ama senin yazıp yazmadığını bilmediğini söylemiş. Biraz sakinleş ve düzgünce okuyarak yanıt at ileride konuyu açarsak. Kimse sana iftira atamaz gereken yapılır. Ancak şu an sadece daha fazla kişiyle tartışıyorsun. Konunun ana muhattabı olan kullanıcı gelirse onunla konuşursun. Gerekli kontroller de yapılır ve gerçek ortaya çıkar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...