Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Meslek Bilmece: Kendiniz Hakkında 3 Kelime Yazın Mesleğinizi Tahmin Edelim!

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,089
Fazla mesaiye kalmış ve can sıkıntısıyla mesaiyi doldurmaya çalışan Kayısı'dan selamlar.
Kendiniz hakkında 3 kelime verin, sizden sonraki kişi mesleğinizi ya da gelecekte yapmak istediğiniz mesleği tahmin etsin? Böylelikle forumun ilk oyunlu sohbetini de açmış olalım?
İnşallah flop kalmaz da bu fazla mesaideki arkadaşınızı üzmezsiniz. 🥺

Başlıyorum.. Benim hakkımdaki üç kelime: Geveze, sosyal, meraklı.
Kendi mesleğiniz doğru tahmin edilene kadar +1 kelime ekleyerek ilerleyebilirsiniz. 😋

haneull

Rookie Idol
Tepki
602
Fazla mesaiye kalmış ve can sıkıntısıyla mesaiyi doldurmaya çalışan Kayısı'dan selamlar.
Kendiniz hakkında 3 kelime verin, sizden sonraki kişi mesleğinizi ya da gelecekte yapmak istediğiniz mesleği tahmin etsin? Böylelikle forumun ilk oyunlu sohbetini de açmış olalım?

Kendi mesleğiniz doğru tahmin edilene kadar +1 kelime ekleyerek ilerleyebilirsiniz. 😋
Kayısı diyince Allah Allah malatya ne alaka diyorum ipucu sandım 😅😅 ipuçlarınız çok kapalı bu arada bu sayılmaz 😅
Kurum sınavları, yds ve bolca ağlamak desem benim gibi olup meslekte olanı bulur muyum bilmem 😅😅😅

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,089
Bir mesleğim yok gelecek hayalim de yok artık bu yıl sınavda ne yaparsam ama seninkini tahmin etmek isterim
Psikolog veya müşteri hizmetleri
Gelecek hayalim yok kısmında kahroldum. Bu ülke hepimizi mahvetti... 🥺
Ama no, benimkini bilemedin. Bir kelime daha ekleyeyim: Adil. 🙊

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Kayısı diyince Allah Allah malatya ne alaka diyorum ipucu sandım 😅😅 ipuçlarınız çok kapalı bu arada bu sayılmaz 😅
Kurum sınavları, yds ve bolca ağlamak desem benim gibi olup meslekte olanı bulur muyum bilmem 😅😅😅
akademisyen ?

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,089
KAHKAHA ATTIM KJSGHFDGDGHİ
Kayısı bir isim şakası aslında, ona aldırış etmeyelim. kljsgfg
Ben senin için akademisyenlik diyorum ya. Eğer doğruysa Allah yardımcın olsun.. 🥺

2307

Fanbase Starter
Tepki
1,173

Vay be burada meslek sahibi olan insanlar da varmış, ileride ki ben oajaoamapakpakapa
Bu arada kolay gelsin. Ben son yılını okuyan stresli gergin bir lise öğrencisi... Üç kelimeyle anlatacaksam; TYT, AYT, YKS iajaoakapmalama

haneull

Rookie Idol
Tepki
602
KAHKAHA ATTIM KJSGHFDGDGHİ
Kayısı bir isim şakası aslında, ona aldırış etmeyelim. kljsgfg
Ben senin için akademisyenlik diyorum ya. Eğer doğruysa Allah yardımcın olsun.. 🥺
Vallahi Kayısı da bende bir gülmedim değil hdjdjdj
Akademisyen değilim hocam cevap kpss A ile uzman ve mufettiş yardımcılığına giden yol 2 yıldır eridim hdjdjdjd(mecazi anlamda gerçekten giden bir şey yok malesef 🤦‍♀️)

Konu Sahibi
kayısı

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,089
Vay be burada meslek sahibi olan insanlar da varmış, ileride ki ben oajaoamapakpakapa
Bu arada kolay gelsin. Ben son yılını okuyan stresli gergin bir lise öğrencisi... Üç kelimeyle anlatacaksam; TYT, AYT, YKS iajaoakapmaMeslek
Sınavda başarılar balım.. İnşallah mutlu olabileceğin bir bölümü kazanırsın. 🥺 💜

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,078
Ben yl dondurdum hocam orası girince kpss çığrından çıktı çünkü malesef 🤦‍♀️🤦‍♀️ sınava mı hazırlaniyorsunuz şu an(kpss)
Yok geçen sene hazırlandım bu yıl yl'ye başladım. Ve kesinlikle Kpss ve Yl bir arada yürütülecek bir şey değil yapabilen varsa takdir ederim