Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Soru Neredeyse Size Konulacak Olan İsim

aynoluyoo

Trainee
Tepki
181
Ben doğarken yağmur yağdığı için annem ismimin Yağmur olmasını istemiş ama babam komşu kızı çok akıllı ve uslu diye (ne alâka babbaaaa????????) diye onun ismini vermek istemiş sonra babamla ortak karar verip yağmur,su anlamına gelen başka bir isim koymuşlar

layley

Trainee
Tepki
446
uzun bir süre 'Şirin' ismini düşünmüşler. Sonra 'Şafak' isminde karar kılmışlar. Şafak ismi garip gelince onu ikinci isim olarak düşünüp ilk adımı 'Bade' yapmayı planlamışlar. Annem iki isim olmasın kısa olsun öz olsun diyerek 'Sude' isminde karar kılmış. Ama size en garibini söyleyeyim: bu isimlerden hiçbirini koymamışlar jsdgsdgksdf karar vermede annem ve babam gibi olun!

marin

Trainee
Tepki
639
Irmak ve Nehir seçenekler arasındaymış ama başka bir su topluluğu ismini seçmişler bana 😄 Ebemin de adıymış koydukları isim ayrıca

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Hacer olacakmış dedem ve amcalarım anneme baskı yapmışlar Hacer olsun diye neyseki annem koymamış kendi koymuş ismimi. Hacer bana asla yakismazdi

kayısı

avukat kedy
Moderatör
Tepki
2,100
Sanem... Adı Sanem olan varsa özür dilerim ama bana sinsi kız ismi gibi geliyor. dkfgjdfg İyi ki olmamış. Beni tanıyanlar ve bu bilgiyi duyanlar genelde "Sende de hiç Sanem tipi yok," derler genelde. dfngdfkglkl

aslı

Fanbase Starter
Tepki
696
Sadece erkek olursam adım Doruk olacakmış ama direkt Aslı koymuşlar adımı mutluyum

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,867
Neredeyse size konulacak olan ama sonra vazgeçilen isim nedir? Bana nerdeyse Ziynet ismini koyacaklarmış, rahmetli babaannemin ismi. Babaannem istememiş, sonra adım Eylül olmuş.
iyi ki de babaannen istememiş, Eylül çok daha güzel bir isim. Ben de de çok var aşırı düşünmüşler ama tek aklıma geleni söyliyeyim Esin koyacaklarmış vazgeçmişler (anneannem Esin adında birini hiç sevmezmiş bu da ek bilgi olsun size )

fosforlucevriye

VIP Visual Queen
Tepki
1,196
Nisa ya da Buse düşünmüşler başta, babamın ve annemin ismiyle uyumlu olsun diye, sonra hiç alakası olmayan bir ad seçmişler. Adımdan çok memnunum, hani adım bu olmasa başka hiçbir şey olamazmış gibi.

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Annem Medine koymak istiyormuş.En sevdiyi isimmiş.Büyükbabam izin vermemiş benim annemin ismi olucak demiş.Annemde Medine ismini Abisinin kızına yani kuzenime koymuş.Keşke Medine olsaymış ya..