Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Netizenler Nct Dream'in 3. Tam Albümü 'Istj'nin 4.1 Milyon Ön Siparişi Geçmesi Karşısında Şaşkın

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Comeback-NCT-DREAM-3rd-full-album-ISTJ-surpasses-4.1-million-pre-orders-1024x731.jpg

NCT DREAM'in 17 Temmuz'da yayınlanacak olan 3. tam albümü 'ISTJ', Temmuz'un 10'u itibarıyla 4.1 milyon ön siparişi geçti.

1. 4.1 milyon kopya mı...? Vay be, aynı Seventeen ve Stray Kids gibi, bütün o albümleri kim aldı?

2. Gelecekte K-Pop grupları 10 milyon ön siparişi aşacaklar.

3. Wow... İnsanların hiçbir şarkılarını bilmediği halde 4 milyon kopya satabilmeleri inanılmaz.

4. NCT'nin müziği her zaman iyidir.

5. NCT Dream'in şarkılarını seviyorum, bu yüzden her gün dinliyorum, ama aynı zamanda bu şarkıyı da merakla bekliyorumㅋㅋ

6. Vay ama kim bu günlerde idol albümleri satın alıyor ki?

7. 4 milyon kopya satmışlar ama ne yüzlerini ne de isimlerini biliyorum.

8. Vay, düşündüğümden daha fazla albüm satmışlar.

9. Çin'de kaç kopya satıldı?

10. Bu mümkün mü?

Kaynak: Pannkpop

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
böyle sadece rakamlar için yapılan toplu alımlar başlı başına saçma da sadece 1 tane bile olsa albüm alanlar tam olarak ne için alıyor ki bana çok saçma geliyor içinde fotoğraflar ve cd haricinde bir şey mi var benim bilmediğim? fotoğraflar zaten sızdırılıyor hatta youtubeda albüm açılımına bakmıştım ne var ki diye baya adam açıp her resmi gösterdi cd özel şarkılar da sızdırılıyor buna para harcamak benim mantığıma yatmıyor
tabii sevdiği sanatçıların/grupların albümlerini koleksiyon yapmak için alanları ayrı tutuyorum

Konu Sahibi
BobaTea

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
albüm alan koleksiyon için alıyor zaten de 4 milyon ne ya şaka gibi
Olay şu ki çoğu erkek gruplarının albüm satışlarıyla dinlenmeleri birbiriyle tutmuyor. Melon'a giremiyorlar zaten. Hadi YouTube'da stream kasmak kolay onu saymıyorum ama Spotify'daki stream sayıları albüm satışlarını asla tutmuyor. Bu albüm satışları tamamen fandom gücü. Ben de bu kadar albüm almayı çok saçma buluyorum bir gün sonra çöpe atılıyor tam bir çevre kirliliği.

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
böyle sadece rakamlar için yapılan toplu alımlar başlı başına saçma da sadece 1 tane bile olsa albüm alanlar tam olarak ne için alıyor ki bana çok saçma geliyor içinde fotoğraflar ve cd haricinde bir şey mi var benim bilmediğim? fotoğraflar zaten sızdırılıyor hatta youtubeda albüm açılımına bakmıştım ne var ki diye baya adam açıp her resmi gösterdi cd özel şarkılar da sızdırılıyor buna para harcamak benim mantığıma yatmıyor
tabii sevdiği sanatçıların/grupların albümlerini koleksiyon yapmak için alanları ayrı tutuyo

albüm alan koleksiyon için alıyor zaten de 4 milyon ne ya şaka gibi
Sadece koleksiyon yapmak için değil koleksiyon yapanlara onlarda olmayan fotokartları ya da nadir fotokartları fahiş fiyata satıyorlar albüm 26 dolarsa foto kartı 86 ya satıyorlar böylelikle aldığı albümden kâr elde ediyor

Hasbully

Trainee
Tepki
154
Abi yazık cidden sonra da sokak köşelerine koli koli albüm atıyorlar