Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Netizenler Soruyor: Bts'i Neden Bekliyorsunuz?

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
692
Birkaç gün önce sosyal medyada BTS'i neden bekliyorsunuz başlıklı sorgu paylaşıldı.Çok anlamsızdı cidden ama fanların cevabı herkes için merak uyandırıcı bir konuydu.
fanların cevapları;
•Bu ne biçim makale? Ben onları seviyorum ve bekleyeceğim.
•Kalbim gerçekten sadece BTS için atıyor ㅠㅠ Diğer tüm idollerin yıl sonu performanslarını izlesem de,BTS'in yıl sonu performansı bana daha çok hatırlatıyor bu yüzden tekrar tekrar izliyorum.
•BTS gibi bir sanatçı var mı?
•Bu ne biçim bir soru?...Öyleyse sen neden yaşıyorsun?
•Bu aşk...
•Çünkü BTS'i seviyorum.
•BTS gibi bir idol grubu yok.Tüm üyeler askerde olmasına rağmen,yakın zamanlarda müzik yayımladılar ve bir üyenin de yakın zamanda belgesel ve müzik yayımlaması bekleniyor...En büyüğünün bile ordudan terhisine 100 günden az kaldı...
•Kalbim sadece BTS için atıyor,ne yapmalıyım?? Hepsi bize geleceğe dair inanç verdi,bu yüzden onlara güvenebilir ve bekleyebilirim.Ve en büyük oppa yakında ordudan terhis olacak.
•çünkü BTS...? BTS olmasaydı beklemezdim.Bu kaba soru cevaplandı mı? Kendimi gerçekten kötü hissediyorum.

Athena

Lilith
Fanbase Starter
Tepki
1,357
Ben onları ölene kadar beklerim.

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
692
Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
692
Vay beee Jin gideli o kadar oldu mu? Zaman çok hızlı geçiyor cidden
"Yeah,I'm worldwide handsome" demesini o kadar özledim ki...Çok fazla şarkı istiyorum ondan.Sesi gerçekten muhteşem.Kim demiş Jin yetersiz diye? Kurban olsunlar onlar Jin'e😀

Lilac

Fanbase Starter
Tepki
1,365
Niye beklemeyim, beklerken fazladan enerji mi harcıyoruz sanki smsmmsks.

Soruya cevap vereceksem de. Bts'in müziği bana kpop da en çok hitap eden grup. Bütün müziklerini sıkılmadan dinleyebilirim. Bir de run bts'i çok özledim 😭😭😭

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
692
Niye beklemeyim, beklerken fazladan enerji mi harcıyoruz sanki smsmmsks.

Soruya cevap vereceksem de. Bts'in müziği bana kpop da en çok hitap eden grup. Bütün müziklerini sıkılmadan dinleyebilirim. Bir de run bts'i çok özledim 😭😭😭
Run BTS'in tüm bölümlerini tekrardan izliyorum geri gelseler de yeni bölümler çıksa🤧