Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Red Flag Erkekler: Ferit Korhan

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
Evet arkadaşlar karşınızda Nate Jacobs'tan ( o da ikinci bolumde gelir) hallice karakterimiz Ferit Korhan var. Ferit, toxic kelimesinin vücut bulmuş hali, cinsiyetçi, kadın düşmanı, bencil, narsist, egolu ve karakteri oturmamış bir başrol karakter. Güya jön. 15 16 yaşlarındaki kızlarımız tarafından ilgiyle karşılanması durumun en acı verici kısmı malesef. Seyrani her zaman aldattı. Asla kıymet vermedi. Her zaman kendi hayatına sahip oldu hiçbir zaman seyran onun önceliği değildi. Her zaman önceliği abidini de alıp mekanlarda poz kesmek ve kadın avlamak. Bununla da övünmek. İşsiz güçsüz dede parasıyla geçiniyor ve en zor hayata sahip olduğunu düşünüyor. Ayrıca sadece kendini düşünüyor. Insanlari aşağılıyor küçük görüyor. Her sinirlendiğinde abidini aşağılaması bile iğrenç karakterini gösteriyor. ******* ayrıca. Anneannemin tabiriyle cacık bir tip. Kadın erkek farketmeden insanlara karşı aşırı yakın temas kuruyor ve izinleri olmadan onlara dokunuyor. Hayatındaki bütün kadınlara baskı kuruyor aralarında dehşet bir aldatma zinciri yapmasına rağmen. Pelini seyranla aldattı, seyrani umut verip pelinle aldattı. İkisini birden başka kadınlarla aldattı. Şiddet eğilimli ve sesi tartışma sırasında hep yüksek. Bu da onun narsist kişiliğinin bir parçası. Her zaman duygu sömürüsü yapsa da aslında gösterdiği gibi bir çabası yok. Bana göre sevilmeyi hak etmeyen biri.

Konu Sahibi
Blabla

Blabla

Rookie Idol
Tepki
1,787
O kadar itici ki. Şuan bu dizi ve bu karakter yüzünden en çok linç yiyen afra saraçoğlu malesef. Gerçek hayatta da ilişkileri biraz sallantıda diye biliyorum ama tek suçlu Ferit Korhan. Dizi son olsa da kırtulsak. Yazık güzel kıza iğrenç bir dizide iğrenç karakterli bir partnerle harcanıyor😭
Afra da az değil ya çok antipatik geliyor bana. Ayrıca mert yazıcıoğlu mimikleri ile aldatıldığını onayladı. Afra röportajlarda aşırı kibirli davranıyor gibi geliyor bana zannedersin Hollywood stari