Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Riize Seunghan

HYS

Trainee
Tepki
186
Kimse açmayınca ben böyle bir konu açayım dedim

Belki de kpopta yaşanan en garip en eğlenceli ve aslında en korkunç olay

Çocuğun sürekli ifşaları yayılıyor ve bu ifşaları yayan kişi 4.jen idolleri hakkında da bazı şeyler yayınlayacağını söyledi

Siz bu olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz merak ettim şahsen

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Kimse açmayınca ben böyle bir konu açayım dedim

Belki de kpopta yaşanan en garip en eğlenceli ve aslında en korkunç olay

Çocuğun sürekli ifşaları yayılıyor ve bu ifşaları yayan kişi 4.jen idolleri hakkında da bazı şeyler yayınlayacağını söyledi

Siz bu olaylar hakkında ne düşünüyorsunuz merak ettim şahsen
Of ben acacaktim😭😭 bir de şöyle bir sey gordum ama dogrulugunu bilmiyorum

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Tanımayınca tat vermiyo ya 3 de mesela fandomda degilsek de asina oluyoduk idollere heyecanli oluyodu simdi cok grup var hergun bir tane cikis oluyo neredeyse sanki hep buradalarmis gibi cabuk tuketiliyo ya da hic yoklarmis gibi bilinmiyolar ya da bana oyle geliyordur yine de ozel hayatinin ifsa olmasi kotu olmus su anlik oyle buyuk bir olayi da yok bence ya sigara opusme fotograflari vs kisisel hayati ki sizdiran eski vs kiz arkadasi degilse onun için de zor olmustur bir tek soobinle olan konusmasi beni rahatsiz etti bir tık o kadar yine de hergun ozel hayatimla ilgili ne ifsalanacak diye tedirgin olmak falan hic hos seyler degil 4 ve sonrasi jende de aslinda 3 den fazla olay oluyor uye ayriliklari vs yeni pr bu mu diye de dusunmuyor degilim 🤷🏻‍♀️ bir de cok robotlar hic etkilesim yok ama teknoloji ilerledi artik bir halt yerlerse de ya da iste boyle ozel hayat ifsalari olursa yine haberimiz oluyo eninde sonunda o yuzden salsalarda iki etkilesim gorsek torenlerde

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Riize de en sevdiğim üye seunghan. Sm rookie olarak tanıtıldığından beri severim. Ama şu yaptıkları salaklık bence. Bi kere yayın açtın bunu haber yaptılar. 2.ye bir daha niye yayın yaptın acaba. Bu cesaret nedir yani. Açıkçası her haberi çıktığında gülüyorum ben. Komik çünkü. Belli ki arkadaşlarında sıkıntı var. Umarım şu ifşalayan kimse onu bulurlar da artık durur şu saçma sapan olaylar. Grup da kötü etkileniyor kendi de kötü etkileniyor. Yazık yani.

ID: Peace B

Trainee
Tepki
18
Ayol
Riize de en sevdiğim üye seunghan. Sm rookie olarak tanıtıldığından beri severim. Ama şu yaptıkları salaklık bence. Bi kere yayın açtın bunu haber yaptılar. 2.ye bir daha niye yayın yaptın acaba. Bu cesaret nedir yani. Açıkçası her haberi çıktığında gülüyorum ben. Komik çünkü. Belli ki arkadaşlarında sıkıntı var. Umarım şu ifşalayan kimse onu bulurlar da artık durur şu saçma sapan olaylar. Grup da kötü etkileniyor kendi de kötü etkileniyor. Yazık yani
Ayol haberleri başka yerlerden mi takip ediyoz. Yeni değil ki hiçbir şey. Her şey eski debut öncesine ait. Sonra fanlar gelip burada açıklama yapmaya çalışınca insanlar abartmayın niye açıklamaya çalışıyosunuz görüyoz diyo.
Sitedeki haberde mesela Seunghan'ın hesabından paylaşılmamiş o yarışmadaki kız her kimse isim bile görünmüyo kesmişler ama herkes Seunghan diye atlamış. Orijinalde başka birinin hesabı yazıyı.
Yayın dediğiniz şeylerin hepsi debut öncesi, fotolarını hepsi debut öncesi.
Zaten debut öncesi arkadaşları henüz yeni bir şey yok. Belki elimde son kozlar var dediği güncel bişey olabilir ama pek sanmiyom. Çünkü o ekiple.iletisimini zaten rookiesken kesmiş diyen var.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Of ben acacaktim😭😭 bir de şöyle bir sey gordum ama dogrulugunu bilmiyorum

Buna da yalan dediler. Her yerden orijinal isimleri kesip Seunghan diye pazarliyolar, her yer kaos kim.ne yaparsa

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Ayol

Ayol haberleri başka yerlerden mi takip ediyoz. Yeni değil ki hiçbir şey. Her şey eski debut öncesine ait. Sonra fanlar gelip burada açıklama yapmaya çalışınca insanlar abartmayın niye açıklamaya çalışıyosunuz görüyoz diyo.
Sitedeki haberde mesela Seunghan'ın hesabından paylaşılmamiş o yarışmadaki kız her kimse isim bile görünmüyo kesmişler ama herkes Seunghan diye atlamış. Orijinalde başka birinin hesabı yazıyı.
Zaten debut öncesi arkadaşları henüz yeni bir şey yok. Belki elimde son kozlar var dediği güncel bişey olabilir ama pek sanmiyom. Çünkü o ekiple.iletisimini zaten rookiesken kesmiş diyen var.

Buna da yalan dediler. Her yerden orijinal isimleri kesip Seunghan diye pazarliyolar, her yer kaos kim.ne yaparsa
Yalandır olabilir ben de konusmalari nasil buldular ki diye dusunmustum😭 boyle konusma olduysa komik ve uzucu ama

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
ÇOK EGLENCELII. simdilik 4. jenerasyonun en ikonik ismi new day new chaos... müthis bir karakter. sevgilisiyle OTELDE görüntüleri cikti gram umursamadi, kaostan sonra instasini silmeyi geç, canli yayinda soobinle dedikodu yaparken soobine giydirdigi görüntüler ortaya cikti, sigara ictigi anlar ortaya cikti VE BUNLARIN HEPSINI KENDI ISTEGIYLE KAYIT ETTI🫡🫡🫡🫡🫡idol olsaydim seunghan olurdum herhalde göABCSKBCPASKBCPKASBCÖKBWBCPKWNDCJWOCDK

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Ayol

Ben de fan sayılırım o yüzden fanları olarak bana açıklama yapmak zorunda değilsiniz. Ben yorumumda sadece canlı yayınlarından bahsettim. Sizin yazdıklarınız hakkında hiçbir fikrim yok. En son çıkan canlı yayın haberi (soobinle olan) gayet debut sonrası bir yayındı. Ve daha önce haberi yapılan birinin 2.ye böyle bir hata yapması bence salaklık. Fanı da olsam idollerimi eleştirebiliyorum ben. Yayında kötü bir şey yapmamış olsa da bir idol olarak artık her şeyin döndürülüp de haber yapılabildiğini ilk sevgili fotoğrafları yayınlandığı anlaması gerekirdi diye düşünüyorum.(reşit olmayan birini otele götürdü diye çarpıtmışlardı ya hani) Kendince masum bir yayın olabilir ama haberler nasıl çarpıtılıyor gördük. O yüzden bana göre seunghan bu olaylarda hatalı. En azından soobinle olan yayını hiç yapmaması gerekirdi. Hadi diğerlerinde daha idol değildi ve bilemezdi ama debut sonrası ne haberi yapılsa bence hatalı. Bu benim düşüncem.

Trainee
Tepki
18
Ben de fan sayılırım o yüzden fanları olarak bana açıklama yapmak zorunda değilsiniz. Ben yorumumda sadece canlı yayınlarından bahsettim. Sizin yazdıklarınız hakkında hiçbir fikrim yok. En son çıkan canlı yayın haberi (soobinle olan) gayet debut sonrası bir yayındı. Ve daha önce haberi yapılan birinin 2.ye böyle bir hata yapması bence salaklık. Fanı da olsam idollerimi eleştirebiliyorum ben. Yayında kötü bir şey yapmamış olsa da bir idol olarak artık her şeyin döndürülüp de haber yapılabildiğini ilk sevgili fotoğrafları yayınlandığı anlaması gerekirdi diye düşünüyorum.(reşit olmayan birini otele götürdü diye çarpıtmışlardı ya hani) Kendince masum bir yayın olabilir ama haberler nasıl çarpıtılıyor gördük. O yüzden bana göre seunghan bu olaylarda hatalı. En azından soobinle olan yayını hiç yapmaması gerekirdi. Hadi diğerlerinde daha idol değildi ve bilemezdi ama debut sonrası ne haberi yapılsa bence hatalı. Bu benim düşüncem.
Zaten Soobin'le yapilan yayın debut öncesi diyorum siz hala diyorsunuz debut sonrası. Fanların sayilirsanix en azından bunu bilmeniz gerekirdi değil mi? Benim açıklama yapma nedenim zaten şu ana kadar gelen her şeyin debut öncesine ait olması.
Ek olarak debut sonrası yapılan hatalarda da ahmaklık yapmıştır derim ama sizin gibi kesip biçmem.yani bu nedir debut sonrası insanlar hata yapmamak için çabalasa da insanlar günün sonunda hata da yapabilirler. Kppp bizi de tuhaflastirdi iyice.
Ha bende Seunghan'ın ergenlik yaptığını kabul ediyorum ama debut öncesi için ergenlik

ÇOK EGLENCELII. simdilik 4. jenerasyonun en ikonik ismi new day new chaos... müthis bir karakter. sevgilisiyle OTELDE görüntüleri cikti gram umursamadi, kaostan sonra instasini silmeyi geç, canli yayinda soobinle dedikodu yaparken soobine giydirdigi görüntüler ortaya cikti, sigara ictigi anlar ortaya cikti VE BUNLARIN HEPSINI KENDI ISTEGIYLE KAYIT ETTI🫡🫡🫡🫡🫡idol olsaydim seunghan olurdum herhalde göABCSKBCPASKBCPKASBCÖKBWBCPKWNDCJWOCDK
Valla ya ben de algılama sorunu var ya insanlar bilerek anlamak istemiyo.
Soobin'le yapilan yayın debut öncesi demediler mi Soobinin saçları boyali 9 ay önceki MC olduğu günden bahsediyolar demedi mi moalar. Ben mi bir sey kaçırdım halbuki uzun zaman sonra grupla ilgili en çok bu olayı yakından takip ettim.
Tüm görüntüler şimdilik debut öncesi.

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Zaten Soobin'le yapilan yayın debut öncesi diyorum siz hala diyorsunuz debut sonrası. Fanların sayilirsanix en azından bunu bilmeniz gerekirdi değil mi? Benim açıklama yapma nedenim zaten şu ana kadar gelen her şeyin debut öncesine ait olması.
Ek olarak debut sonrası yapılan hatalarda da ahmaklık yapmıştır derim ama sizin gibi kesip biçmem.yani bu nedir debut sonrası insanlar hata yapmamak için çabalasa da insanlar günün sonunda hata da yapabilirler. Kppp bizi de tuhaflastirdi iyice.
Ha bende Seunghan'ın ergenlik yaptığını kabul ediyorum ama debut öncesi için ergenlik

Soobin'le yapilan yayın debut öncesi demediler mi Soobinin saçları boyali 9 ay önceki MC olduğu günden bahsediyolar demedi mi moalar. Ben mi bir sey kaçırdım halbuki uzun zaman sonra grupla ilgili en çok bu olayı yakından takip ettim.
Şimdi baktım da debut öncesiymiş. Ben bugün yeni güncellemelere bakmamıştım. Öncesinde okuduğumu da direk birlikte yaşadıkları bir olay olarak algılamıştım. Yine de bu yayını yaptığı zaman da sm rookie olarak tanıtım yaptıktan sonrası. Yani bence özel hesabını kullanırken daha dikkatli olmalıydı ama daha önce hiç haberi yayınlanmadığı için bunu hesap etmemiş olması normal tabi. Eksik bilgi ile yorum yaptığım için kusura bakmayın.
Ben kesip biçmiyorum. Bu haberlerin yayınlanması benim seunghan hakkındaki iyi izlenimimi değiştirmiyor. Ben yine onu takip etmeye, desteklemeye devam edeceğim. Bu asıp kesmekse eğer evet ben öyle yapıyorum o zaman.
Kpopu eğlencesi için takip ediyorum. Bir olay olunca önceden kendi idolümse üzülürdüm ama artık üzülemiyorum üzgünüm. Herkes kendi hatalarının bedelini ödüyor. Eğer tamamen iftiraya falan uğramış olsa en önde ben savunurum orası ayrı.
İlk yorumumda da dediğim gibi keşke daha fazla dallanıp budaklanmadan ve özel hayat ortaya dökülmeden kapansa mevzuu. Yoksa bu kaosun artık tadı kaçtı bence. Güldük eğlendik yeter artık diyorum yani.

Son düzenleme:

Trainee
Tepki
18
Şimdi baktım da debut öncesiymiş. Ben bugün yeni güncellemelere bakmamıştım. Öncesinde okuduğumu da direk birlikte yaşadıkları bir olay olarak algılamıştım. Yine de bu yayını yaptığı zaman da sm rookie olarak tanıtım yaptıktan sonrası. Yani bence özel hesabını kullanırken daha dikkatli olmalıydı ama daha önce hiç haberi yayınlanmadığı için bunu hesap etmemiş olması normal tabi. Eksik bilgi ile yorum yaptığım için kusura bakmayın.
Ben kesip biçmiyorum. Bu haberlerin yayınlanması benim seunghan hakkındaki iyi izlenimimi değiştirmiyor. Ben yine onu takip etmeye, desteklemeye devam edeceğim. Bu asıp kesmekse eğer evet ben öyle yapıyorum o zaman.
Kpopu eğlencesi için takip ediyorum. Bir olay olunca önceden kendi idolümse üzülürdüm ama artık üzülemiyorum üzgünüm. Herkes kendi hatalarının bedelini ödüyor. Eğer tamamen iftiraya falan uğramış olsa en önde ben savunurum orası ayrı.
İlk yorumumda da dediğim gibi keşke daha fazla dallanıp budaklanmadan ve özel hayat ortaya dökülmeden kapansa mevzuu. Yoksa bu kaosun artık tadı kaçtı bence. Güldük eğlendik yeter artık diyorum yani.
Ben de zaten SM stajyeri olmasına rağmen bu kadar dikkatsiz davranmasını ve insanlara güvenmesini aptallık olarak görüyorum. Ama bugün normal site haberinde de yazdım birine debut öncesi şöyle dursun yılların idolleri özel hesaplarında neler paylasiyodur. Bir ara özel hesap sızıntıları olmuştu sanki takip ettikleri kişilere şok olmalar paylasimlari cringe bulmalar lovestragramlar falan filan. İdol sektörü çok katı , iftiralar zirve vs ama bence eski jen idolleri bu konuda gevşekti. Herkes herkesin özelini biliyo diye o hesaplarda rahat takılıyolar.
Bu ahmak çocuk tam anlamıyla ergen kafasinda kullanmış hesabı. Debutlamamis stajyere güvenir mi insan hiç salak çocuk.
Gerçi biz prive hesap diye konuşup duruyoz da arkadaş grubuna gönderdiği normal fotolar selfiler bile salındı yani, işin tadını ciddi ciddi kaçırdılar.

SM p.tesiyi mi bekliyo anlamadım ama bu hesabın yaptığı bir değil iki değil.
Genelde video ve fotoları başka hesaplar paylasiyo sonra kapatıyolar ve Sojangla bağlantılı hesap olayı devraliyo. zaten hepsi bağlantılı gibi şimdi sadece o paylaşım yapıyo. SM salaklık aptallık yapmasın da dava açacağını sürüm sürüm surundurecegini söylesin ve genç çocukları korusun.

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,773
debut öncesi sonrasi bana fark etmiyo ya