Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Riize'nin Şarkısı 'Memories' Yayınlandı

lavanta

Trainee
Tepki
195

Vokalleri beğendim ama rap bölümü şarkıyı bozdu ne yazık ki. Rap için beatin değişip öyle bir şey çıkması hiç hoşuma gitmedi. Ama müzik videosu çok güzeldi estetik ve hoş duruyordu. Dün ayrıca Kcon La'da şarkılarını seslendirdiler.

Üyeler ilk defa insan karşısına çıktığı için sanırsam bir kaç hatalarını gördüm. Büyük ihtimalle zamanla duzelecekler.

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562

Vokalleri beğendim ama rap bölümü şarkıyı bozdu ne yazık ki. Rap için beatin değişip öyle bir şey çıkması hiç hoşuma gitmedi. Ama müzik videosu çok güzeldi estetik ve hoş duruyordu. Dün ayrıca Kcon La'da şarkılarını seslendirdiler.

Üyeler ilk defa insan karşısına çıktığı için sanırsam bir kaç hatalarını gördüm. Büyük ihtimalle zamanla duzelecekler.
Wonbinin sesi ne kadar hoşmuş sevdim. Bu aralar dinleyecek bir seyler arıyordum bunu dinlerim de debut bu degildir umarım degil di mi? Cok tatlı bir sarki da ben iddiali bir seylerin olmasini tercih ederim

Konu Sahibi
L

lavanta

Trainee
Tepki
195
Wonbinin sesi ne kadar hoşmuş sevdim. Bu aralar dinleyecek bir seyler arıyordum bunu dinlerim de debut bu degildir umarım degil di mi? Cok tatlı bir sarki da ben iddiali bir seylerin olmasini tercih ederim
Eylül'ün 4'unde çıkış yapacaklar. Bu debut şarkısı değil sanırsam 🤔

• Alev
Reactions: ask
Konu Sahibi
L

lavanta

Trainee
Tepki
195
Ben de eylül diye hatirliyordum bu sarki sasirtti tanitim gibi bir sey mi anlayamadim
Büyük ihtimalle öyledir
Bundan önceki 'Siren performans videosu' da öyle. Belkide bu çocuklardan SM çok emindir. Şimdiden Kore'nin en büyük giyim mağazasının marka elçisi oldular.

• Alev
Reactions: ask