Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Riize Seunghan’in Sevgilisiyle Fotograflari Sizdirilmis

oylesinegeldim

Trainee
Tepki
45
Fotograflar sizdirilmis oldugu icin eklesem mi diye emin olamadim ama zaten twitterda 25k alinti yemis sikinti olmaz bence 😵💫 cok sasirdim gorunce umarim cok tepki almaz diyecegim de knetizenler bu olayi baya buyutur gibi

Ekli dosyalar

• IMG_7865.jpeg
    IMG_7865.jpeg
    99.8 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_7866.jpeg
    IMG_7866.jpeg
    66.2 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_7867.jpeg
    IMG_7867.jpeg
    58.1 KB · Görüntüleme: 64

Negativist

Trainee
Tepki
86
Fotolar her ne kadar fazla görüntülenme ve alıntılama almış olsa da ben özel bulduğum için paylaşılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bilemiyorum belki biraz hassas olabilirim. Hele bir de Seunghan olunca..

Sırada hangi üye var derken okun Seunghan'a bu kadar hızlı cevrileceğini düşünmemiştim 😭
Seunghan ne güzel geçen yılki haline göre çok daha rahat, kendi gibi davranıyor ve profesyonel görünüyor, sanki yıllardır çıkış yapmış gibi dedim ama demeye kalmadı olana bak.
Bu Koreliler neden her şeyi illa paylaşma gereği duyuyorlar anlamıyorum. Fotolar baya kişisel yani kız kendisi mi paylaştı, arkadaşı falan mı bilemiyorum ama insanlar niye bu kadar kötüler diye sorgulatıyorlar bana daima.
Benim bile şurada modumu düşürdüler aşırı keyfim kaçtı. Umarım bir iki söylenme sonrası kapanır gider konu ve Seunghan da etkilenmez , kendi gibi olmaya devam eder.

Sohee'nin bar haberinde, belki de şimdiden çocukların normal insan olduğunu görüp alışırlar da sonradan bir şey çıktığında şok olmazlar demiştim. Ama Koreliler malesef yanlış bir harekette eskileri gündeme getirmeye bayılırlar.

Lili Beth

Fanbase Starter
Tepki
1,358

Negativist

Trainee
Tepki
86
Keyfim zaten çok kaçmıştı buradaki yorumları okuyunca ne oluyoruz dedim bir an. Evet Korelileri biliyoruz ama ben bir iki haber sonrası kapanıp gitmesini umarken şurada çocuğun kariyerini bitirdiniz yahu.
Yapmayın etmeyin ben burada bir abla olarak övgüler çok olunca bile ardından her an bir şey olacak diye endişelenen biriyim, kendim övmeye korkuyorum. Yıllardır SM gruplarını takip edince mental olarak bu duruma geldim galiba.
Kazasız belasız debut yapsınlar, çok sorun yaşamasınlar, zarar görmesinler ve aespa'nın ilk yılları gibi olmasın diye dua ediyorum resmen.

Son düzenleme:

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,896
Benim fav üyemdi. Hala öyle ama bu fotoğraflardan sonra eskisi gibi bakamam ona. Umarım olay büyümeden unutulup gider ya. Uzun zaman sonra kpopta heyecanlandım bir grup için. Her grupla ilgili habere girdiğimde grup üyelerinin şu haberleriyle ilgili saçma salak yorumları okumak istemiyorum ben.

• Alev
Reactions: ask
Konu Sahibi
oylesinegeldim

oylesinegeldim

Trainee
Tepki
45
Fotolar her ne kadar fazla görüntülenme ve alıntılama almış olsa da ben özel bulduğum için paylaşılmaması gerektiğini düşünüyorum. Bilemiyorum belki biraz hassas olabilirim. Hele bir de Seunghan olunca..
olay zaten cok fazla yayildigi ve konusuldugu icin ve burasi cok kalabalik olmadigindan sikinti olmaz diye dusundum adminler yanlis oldugunu dusunurse kaldirabilirler

• Alev
Reactions: ask

Arven

Fanbase Starter
Tepki
2,415
Özel fotolarının böyle sızdırılmış olması zaten çok kötü bir şey üstüne bir de çocuk idol olucak gerçekten üzüldüm kendisi için
Netizenlerin tepkilerini merak ediyorum

Negativist

Trainee
Tepki
86
RIIZE ile ilgili yeni bir olay olana kadar yorumlara taktıkları isimleri yazarlar o kadar bence. SM sevgili (bir de eski yani) skandalıyla kariyer bitiren bi şirket değil ama olay dallanıp budaklanır mı bilemiyorum. Kadın idol olsaydı kariyer bitirme söz konusu olurdu bence. Şu an doğru dürüst bir hayran kitlesi bile yok. Kim neye karşı çıkacak? Hayran olacak kişiler daha çok linç yer gibi geliyor bana 🤔
Ben de buradaki yorumlara şaşırdım kaldım. Tamam Koreliler zaten laf söyler, her RIIZE haberinde muhakkak gömerler,
popüler idolleri çiğ çiğ yediklerini de biliyoruz çok şahit olduk ama sevgilisi var diye kariyer bitirmek nedir , bir de SM'de. SM milletin zorbalık dediği konularda bile kariyer bitirip , şirketten ya da gruptan göndermez normalde.
Benim endişem fotolar kişisel ve Kore için biraz fazla.
Seunghan da kendini çok kötü hissedecektir bu kadar özeli yayıldı. Ve debut bir hafta sonra, kendini aslaa rahat hissetmez. Nasıl olacak bakalım

Son düzenleme:

marin

Trainee
Tepki
639
Şu yataklı olan fotoğraf olmasa diğerlerini işte genç insanlar sevgilisi olması normal diye mantıklı bir kalıba oturtabilirdik ama o yataklı olan sıkıntı... Kaç yıllık stajyer bilmiyorum ama eğer bu fotoğrafları çekerken stajyerdiyse biraz kendi aptallığı olmuş. Stajyersen eğer idol olma ihtimalin var bunu biliyorsun. Ne diye ileride sana sıkıntı çıkaracak işlere girersin. Sevgilin olsun tamam. Ee öp kokla ona da lafımız yok ama ne diye fotoğrafını çekersin 🤦🏻‍♀️ Yani bu gibi bir fotoğraf Karina, Wony ya da Yuna'dan falan gelse yer yerinden oynar sektörden isimlerini kazırlardı muhtemelen. Bakalım bu çocuk için nasıl toparlayacaklar 🤷🏻‍♀️

BobaTea

Fanbase Starter
Tepki
2,627
Haberi çevireyim mi diye düşünüyordum ben de. Kız reşit değilmiş ve otele gitmişler? En azından böyle deniyordu.

Ü

Üye silindi 187

İlk görüşte herkes wonbin'e düşerken ben bu çocuğa düşmüştüm.Sonra bir baktım ınfptymiş yok artık kader bu dedim.Ben de ınfptyim ve sektörde çok yokuz bu yüzden bağlanmıştım.Benim hayran olduğum ünlüden ne beklenir o da benim gibi şanssız çıktı.RIIZE hit bir şarkı bile çıkarsa sürekli bu çocuğun geçmişini tartışacaklar çünkü koreli idol fanları malesef idolleri sevgilileri olarak görüyor yoksa sevgili yapmak skandal olmazdı zaten.SM'in yapacağı en iyi hareket olay büyürse resimlerdeki kişinin seunghan olduğu doğrudur ama resimlerdeki kızla artık bir bağı yoktur ve kariyerine odaklanmıştır şeklinde açıklama yapmak olur hiç olmadı klasik özür mektubu yazdırır halbuki ortada özür dilenecek bir şey yok ama işte sektör böyle.Resimlerin sızdırılması çok korkunç ayrıca gayet özel resimler sızdırılmış içimden bir ses kız sızdırdı diyor kötü ayrıldılarsa olabilir.Bir de seunghan 2016da sm de stajyer oldu bayadır stajyer aslında sm uyarmamış mı özel resimlerinizi paylaşmayın diye? Heechul'un söylediği şey aklıma geldi:Kız arkadaşlarımla selfie çekinmiyorum bana kızıyorlar ama bir bildiğim var demişti.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Şu yataklı olan fotoğraf olmasa diğerlerini işte genç insanlar sevgilisi olması normal diye mantıklı bir kalıba oturtabilirdik ama o yataklı olan sıkıntı... Kaç yıllık stajyer bilmiyorum ama eğer bu fotoğrafları çekerken stajyerdiyse biraz kendi aptallığı olmuş. Stajyersen eğer idol olma ihtimalin var bunu biliyorsun. Ne diye ileride sana sıkıntı çıkaracak işlere girersin. Sevgilin olsun tamam. Ee öp kokla ona da lafımız yok ama ne diye fotoğrafını çekersin 🤦🏻‍♀️ Yani bu gibi bir fotoğraf Karina, Wony ya da Yuna'dan falan gelse yer yerinden oynar sektörden isimlerini kazırlardı muhtemelen. Bakalım bu çocuk için nasıl toparlayacaklar 🤷🏻‍♀️
2016 da sm'e girmiş.Şu an nct üyeleri olan jungwoo,kun ile beraber stajyerlik yapmış.Karina ve winter da 2016da sme girmişti.

Seunghan 03'lu kız da 05'li imiş 😶 reşit olmayan bir kızı otele götürmek mi
İkisi de reşit değilken otele giremeyeceklerine göre resimler yeni çekildi.Umarım bu idda yanlıştır kız reşitken sevgili olmuşlardır.

Negativist

Trainee
Tepki
86
2016 da sm'e girmiş.Şu an nct üyeleri olan jungwoo,kun ile beraber stajyerlik yapmış.Karina ve winter da 2016da sme girmişti
Seunghan 2020 girişli stajyer, Sohee ve Anton da yaklaşık öyle. Shotaro da zaten o yıl katıldı şirkete aynı yıl NCT ile tanıtıldı.
2016 girişli olanlar Sungchan, Wonbin, Eunseok bunlar Kun ve Jungwoo ile staja denk gelenler.
(Yalnız 2016'da SM genel bir alım yapmış o yıl gelenlerin çoğu çıkış yaptı)
Onlardan sonra uzun süreli olanlar 2018'de rookiesler Sion ve Yushi.
Stajyerken de zaten kısıtlamaları oluyor, hele bu son jenerasyonlarda daha katılardır ama SM ilişki konularında rahat. Sungchan ve eski stajyerlerden Helen'in de sevgili olduğu konuşulmuştu bir ara ama tamamen kanıtsız havada kalan söylentilerden biriydi. Söylenti olsa da SM şirket içi ilişkilere açık olduğu için genç stajyerlerin kendi içinde ilişkisi olması bana çok olası geliyor. Sonuçta sürekli şirketteler ve SM'de eskilerde kız ve erkek stajyerlerin ortak pratikleri de olurdu ama tabi son yıllarda denk gelmiyorlar pek.

Fotoğraflara bakınca zaten Seunghan'ın yakın zaman hallerine benziyor pek eski değildir sanmam. Özel fotoğraflar sızdırıldıgı için umarım SM arkada bir dava falan açmıştır.

Son düzenleme: