Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sevdiğiniz Söylemeye Korktuğumuz Kpop Şarkısı Var Mı

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Nmixx-dice,o.o,tank
Şarkılar karışık evet ama ayrı ayrı dinlemesi hoş partlari var özellikle tank'ın hem dansı hemde lily vokal parti çok güzeldi
Twice-signal
Şimdi bir sempati var belki ama ilk çıktığında herkes twice yi görmüyordu yılın şarkısı ödülünü alarak daha da bu nefret katlanmıştı ama çerezlik güzel şarkı ben hâlâ dinliyorum
İtzy-cheshire, sneakers
Aslında cheshire fazla nefret yoktu insanlar sadece basit diyip geçiyordu ama bilmiyorum şarkı bende bağımlılık yaptı durduk yere hey why so serious diyorum evde sneakers'ı bilmiyorum üstünden bir sene geçti öyle sevdim birden bire belki o zamanlar çok nefret olduğu için sürü psikolojisi ile beğenmedim
Redvelvet-zimzalabim
Zamanında bu şarkıya o kadar nefret vardı ki aslında güzel şarkı diyeni dışlıyorlardı bdhdjsnzbshs herkes o kadar bu şarkıyla dalga geçti ki Kpop ta bir ara meme filan oldu güzel şarkıydı haksızlık edildi

Konu Sahibi
Eren yeager

Eren yeager

Fanbase Starter
Tepki
1,914
Bts butter neden sevilmiyor anlamıyorum😭 dinlerken enerjimi çok yükseltiyor benim smooth like botta-JinHit
Herkes artık BTS değişti batıyı hedefliyor diye linçliyordu bide bruno marş olayı vardı orayı tam hatırlamıyorum bende sevmiştim şarkıyı oysaki

HYS

Trainee
Tepki
186
txt-good boy gone bad şakasız txtnin en sevdiğim title şarkısı olabilir
stayc-beautiful monster aslında çok ta sevilmedi diyemeyiz ama chartlarda falan bayağı düşüktü ama şarkı çok güzel özellikle nakarattan önce seeunun söylediği kısım çok iyi
aespa-girls bu erayı aklımdan silmek istiyorum boş yere linç yediler kızlar o erada sm zaten adam akıllı promo da yapmadı ama aespanın en iyi title şarkısı bence girls

aslı

Rookie Idol
Tepki
702
txt-good boy gone bad şakasız txtnin en sevdiğim title şarkısı olabilir
stayc-beautiful monster aslında çok ta sevilmedi diyemeyiz ama chartlarda falan bayağı düşüktü ama şarkı çok güzel özellikle nakarattan önce seeunun söylediği kısım çok iyi
aespa-girls bu erayı aklımdan silmek istiyorum boş yere linç yediler kızlar o erada sm zaten adam akıllı promo da yapmadı ama aespanın en iyi title şarkısı bence girls
Oha sonunda stayc seven biri

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
686
Nmixx-dice,o.o,tank
Şarkılar karışık evet ama ayrı ayrı dinlemesi hoş partlari var özellikle tank'ın hem dansı hemde lily vokal parti çok güzeldi
Twice-signal
Şimdi bir sempati var belki ama ilk çıktığında herkes twice yi görmüyordu yılın şarkısı ödülünü alarak daha da bu nefret katlanmıştı ama çerezlik güzel şarkı ben hâlâ dinliyorum
İtzy-cheshire, sneakers
Aslında cheshire fazla nefret yoktu insanlar sadece basit diyip geçiyordu ama bilmiyorum şarkı bende bağımlılık yaptı durduk yere hey why so serious diyorum evde sneakers'ı bilmiyorum üstünden bir sene geçti öyle sevdim birden bire belki o zamanlar çok nefret olduğu için sürü psikolojisi ile beğenmedim
Redvelvet-zimzalabim
Zamanında bu şarkıya o kadar nefret vardı ki aslında güzel şarkı diyeni dışlıyorlardı bdhdjsnzbshs herkes o kadar bu şarkıyla dalga geçti ki Kpop ta bir ara meme filan oldu güzel şarkıydı haksızlık edildi
Aespa-Girls=Bu yaz öyle denk geldim ve aşırı beğendim söylemekten gocunmam csbsnnsms

Itzy=Birçok insana ters olarak wanna be sonrası şarkılarını daha çok seviyorum? Özellikle takip etmem ama önüme düştükçe dinliyorum ve güzel yani bence

Twice= Set Me Free bence baya iyiydi ya ayrıca Talk That Talk(?) da güzel yani

Jimin=Set Me Free, evet aututone basilmistı ama dinlemeyi seviyorum sadece jimin'in canlı performansları pek bana göre değil direkt şarkının kendisini beğendim bence Like Crazy'den daha güzeldi

(Arada gizlice zimzalabim dinliyorum , kendime bile itiraf edemiyorum sevdiğimi öyle bir şarkı benim için csbsnnsmd)

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,901
Nct 127- sticker. (Sen sevdiğim nct 127 şarkılarından biridir)

marin

Trainee
Tepki
639
Nmixx-dice,o.o,tank
Twice-signal
İtzy-cheshire, sneakers
Redvelvet-zimzalabim
Zimzalabim dışında hepsinde hemfikirim. İlk başta tuhaf gelip sonra bağımlılık yapıyor hepsi de. Zamanında bende Signal yerine başka şarkı seçilebilirmiş diye düşündüm ama Twice'ın en akılda kalan ikonik şarkılarından biriydi. Tank, O.O ve Dice NMIXX'e çok yakışan şarkılar. O.O için SM şarkıları gibi denmişti ama aslında SM'in o karmaşık dediğimiz şarkılarının melodileri birbirine daha bağlı. NMIXX iki ayrı bambaşka şarkıyı mashup gibi yapmıştı. Ki bence kötü bir fikir değildi. Sneakers evet ITZY için basit kaçmıştı ama dinlenmeyecek kadar kötü değildi. Eğlenceli bir yaz şarkısı olarak bakmak yeterliydi.

Uaua

Trainee
Tepki
218
Skz fanı olarak giriş yapıyorum ortama ajfmcıföfpgl. Case 143 hariç tüm titlerı seviyorum.
Nmixx dice ve o.o
Aespa girls
Itzy loco
Nct sticker
Shalala, yani kısmen
Ateez guerrilla *nefret aldı mı bilmiyorum ama izlenmeleri diğer cblerine nazaran az.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

blackpink ice cream, aespa girls, nmixx o.o, txt cat & dog
Cat and dog mu burada yazılanlardan en şaşırdığım cidden

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Sneakers ilk çıktığında nakaratı dilime dolanmıştı ve sürekli dinliyordum
BTS - Permisiion To Dance ( Bence PTD > Butter )
Got7 - Just Right
Jopping - SuperM ( bazı kısımlar dile dolanıyor )
Tomboy,NXDE