Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sevmediginiz Idolleri/Gruplari Neden Sevmiyorsunuz?

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,568
Benim liste bi tık kabarık
1- İlk sıra tabii ki p*zo destikçileri😍
2- Suga,Jimin ve J-Hope: Eski bir army olarak benim için hayal kırıklığı oldu. Özellikle suganın bigbang btsi yarattı şeyi söylemesi...
3- Soyeon: Bi tık egoist birisi gibi. Yetenekli ve kendi şarkılarını yapması takdire şayan orası çok ayrı mesele.
4-Taeyeon: Yetenekli biri hatta sektörün en iyi vokallerinden biri benim için ama bilemiyorum enerjisi benim için biraz tuhaf gibi. Belki de farklı jenerasyonlardan olduğumuz için
5- Çin Birdir diyen bütün idoller. Açıklamama gerek dahi yok.
6- Yujin/Yunjin? Şu le sserafimdeki kız işte. Ben sizden farklıyım sizin idollerinizden daha iyiyim havasında, zorlama bir havası var ve bence 'that girl' olmak için çok zorluyo gibi.
7-Shuhua- Papatya çayıyla yedi gün yedi defa yıkansa yedi gün yedi defa içse yine sakinleşmez bu kız. Değişik bir tip gerçekte görsem katlanamam gibi
Tüm listemiz mi ayni olur ama jhope ne yapmisti hatirlamyrm

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

senin yazdıklarını sevmiyorum onun haricinde ilk gördüğüm andan beri ısınamadığım birkaç kişi var ama herhangi bir sebebe bağlı değil. haklarında kötü de düşünmem yeri gelir överim, takdir ederim ama arkadaş ortamındaki bir türlü samimiyet kuramadığınız o kişi vardır ya hani işte öyle hissettiriyorlar
benim de oyle hissettigim idoller var katiliyorum

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

bigbang tayfası +shuhua aşırı gürültülü bir de benim yeteneksiz insan alerjim var dümdüz şarkı dahi söyleyemeyip para kazanan insanları sevmiyorum le sserafim kazuha da müzik kulağı bile yok niye grupta¿ ayrıca yunjin başta sevmiştim enerjisini ama şimdi çok sahte bir de gd partileri falan… somi de tanısam sevmem gibi geliyor bir de son olaylardan sonra chaeyoung, en iyi ihtimalle inanılmaz cahil en kötü ihtimali söylemek bile istemiyorum
askim oldurmussun bxnxbxn shu uzerinde bu kadar agir olmam ama yazdiklarina butun olarak katiliyor gibiyim. kazuha nin muzik kulagi var midir yok mudur bilemem ama onun partlari beni deli ediyor bazen ozellikle de unforgivendaki partlari... kelimlerei telafuz edis sekli, aksani, ses tonu... sinir krizi gecirtiyor bazen bana

Lilyy

Rookie Idol
Tepki
891
Aespa:şu saçma şakadan sonra aşırı soğudum bsidelarıni dahil takip ederdim ama olay beni aşırı soğuttu.(Sonra abarttigimi kızların da direk olarak bir lafı yok orada diye düşündüm ama sadece düşündüm geri takip etmedim)
Nj: patronları 🤮 dinleyen de kadının destekçisidir
Bm:çok küçük üyeler olmasını geçtim yang hyun-suk dönüşü için kizlari kullanıyor kesinlikle kabul edilemez
Bigbang üyeleri de kesinlikle desteklemek istemediğim kişiler.Takip ettiğim idoller is birliği yaptı ama bu kadar açıp dinlemedim çıkan şarkıları.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

2- Suga,Jimin ve J-Hope: Eski bir army olarak benim için hayal kırıklığı oldu. Özellikle suganın bigbang btsi yarattı şeyi söylemesi...
3- Soyeon: Bi tık egoist birisi gibi. Yetenekli ve kendi şarkılarını yapması takdire şayan orası çok ayrı mesele.
4-Taeyeon: Yetenekli biri hatta sektörün en iyi vokallerinden biri benim için ama bilemiyorum enerjisi benim için biraz tuhaf gibi. Belki de farklı jenerasyonlardan olduğumuz için
6- Yujin/Yunjin? Şu le sserafimdeki kız işte. Ben sizden farklıyım sizin idollerinizden daha iyiyim havasında, zorlama bir havası var ve bence 'that girl' olmak için çok zorluyo gibi.
7-Shuhua- Papatya çayıyla yedi gün yedi defa yıkansa yedi gün yedi defa içse yine sakinleşmez bu kız. Değişik bir tip gerçekte görsem katlanamam gibi
aralarinda katildiklarim da var katilmadiklarimda ama masallah gercekte uzunmus cidden liste xbvxnx

aslı

Fanbase Starter
Tepki
696
askim oldurmussun bxnxbxn shu uzerinde bu kadar agir olmam ama yazdiklarina butun olarak katiliyor gibiyim. kazuha nin muzik kulagi var midir yok mudur bilemem ama onun partlari beni deli ediyor bazen ozellikle de unforgivendaki partlari... kelimlerei telafuz edis sekli, aksani, ses tonu... sinir krizi gecirtiyor bazen bana
KAZUHA’NIN SESİNE HİÇBİR ŞEY YOKMUŞ ŞİMDİ ANLADIM LLOEKDKEKDKE sesi çok garip düz böyle

Kemla

Trainee
Tepki
3
Irene,bigbangle münasebeti bulununan herkes,Jennie(bu kıza bir türlü ısınamıyorum ),

• Beğen
Reactions: ask

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
taeyeon ve iu'dan aynı enerjiyi alıyorum desem aynı karaktere sahip olduklarını ima etmiyorum bu arada ama gerçek hayatta karşılaşsam çok çekinirdim yaklaşamazdım ikisine de

asdudd

Trainee
Tepki
20
Soyeon'a ısınamıyorum. Aslında ısınamamak değil, soğudum desem daha doğru olur. Produce 101 zamanı gerçekten seviyordum ama daha sonra idle ile çıkış yaptıktan sonraki tavır ve hareketleri beni itti.

aslı

Fanbase Starter
Tepki
696
Direkt erkek gruplarına ısınamıyorum desem..skz,enha ve txt hariç erkek gruplarını sevemiyorum kız gruplarında da itici üyeler baya fazla dinlediğim gruplar bana yetiyor bundan

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 189

KAZUHA’NIN SESİNE HİÇBİR ŞEY YOKMUŞ ŞİMDİ ANLADIM LLOEKDKEKDKE sesi çok garip düz böyle
duz de degil bilmiyorum chaewonla falan ayni parti soyluyor ama chae tatli oluken onun o kelimeleri telafuz edis sekliyle falan yani yok olmuyor benim icin

• Beğen
Reactions: inx
Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 25

senin bu sevgi doluluk şaka mı bana çok yakından tanıdığım birini hatırlattın..(ben)