Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Site Kullanıcılarını Anonim Eleştirin

Ü

Üye silindi 192

1- Bana bir zararın olmadı kötü falan da davranmadım ama fanı olduğun grubu çok fazla savunduğun için agresif biri olduğunu düşünüyorum

2- Allah aşkına gider misin artık, rahat bırak şu Blackpink üyelerini. Twitter'daki fanwar yapan 3. sınıf terbiyesiz ağzı kullanman da cabası, insanların yüzleri ve vücutları hakkında terbiyesizce konuşmayı bırakmalısın çünkü buna Bodyshaming ve Uglyshaming deniyor.

3- Bir kitlenin tamamından bir kişi yüzünden nefret etmek ve hakaret etmek normal bir insan davranışı değildir bana göre ayrıca her Bts ve Blackpink haberinde şu iki grubun başarısına kulp bulmaya çalışman sadece antipatik görünüyor. Hakaret etmeden cümle kuramamana girmiyorum bile.

4- Çok şirinsin öncelikle, saygılısın da ama neden bu kadar eksi aldığını hâlâ anlayamadım sanırım iyi bir dille konuşunca eksileniyorsun sitede, cidden garip.

5- En iyi Army, mizahı da mükemmel daha diyecek bir şey bulamıyorum kusursuzsun.

6- Sen kesin Yaprak Dökümü Şevket'i de destekliyorsundur... Allah aşkına, zaten ataerkil bir düzenin tam ortasında korkunç bir hayatımız varken neden kendi hemcinslerinden bu kadar nefret ediyorsun?

7- Gördüğüm en müthiş Exo-L. Mantıklı düşünüyor ve kavga falan da etmiyor, oylamalar fan kavgası falan da umrunda olmuyor. Ne denebilir ki? Çok kalitesin.

8- LÜTFEN ARTIK HER YETENEK KONUSU AÇILINCA TWICE VE BLACKPINK'E LAF ATMAYI BIRAK

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

@ledzeppelin dönmüş öncelikle buna sevinebilir miyim?

Bonde Söker Fru Dance GIF by TV4

Ayrıca ben de tek bir kişi hakkında bir şey söylemek istiyorum; Söylediklerin samimi gelmiyor. Bu forumda alışamadığım tek kişisin. Ama seni de böyle kabul etmek gerek sanırım.
Siteye daha fazla katlanamadım, forumun canını yerim istediği kadar kavga gürültü olsun hiçkimse sizin yerinizi tutamaz 🖤

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

4- Çok şirinsin öncelikle, saygılısın da ama neden bu kadar eksi aldığını hâlâ anlayamadım sanırım iyi bir dille konuşunca eksileniyorsun sitede, cidden garip.
Ben bu kim biliyorum sanırım 😅
Ama çok tatlı değil mi 🤏🏼💙

Happy Love You GIF by LINE FRIENDS

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

isim vererek birbirimize sövelim anonim olunca kavga ateşlenmez😔
İsim vererek yapmıştık 2,5 hafta hesabımı kapattırdım, tövbe ettim daha girişmem o işlere

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
1- Bana bir zararın olmadı kötü falan da davranmadım ama fanı olduğun grubu çok fazla savunduğun için agresif biri olduğunu düşünüyorum

2- Allah aşkına gider misin artık, rahat bırak şu Blackpink üyelerini. Twitter'daki fanwar yapan 3. sınıf terbiyesiz ağzı kullanman da cabası, insanların yüzleri ve vücutları hakkında terbiyesizce konuşmayı bırakmalısın çünkü buna Bodyshaming ve Uglyshaming deniyor.

3- Bir kitlenin tamamından bir kişi yüzünden nefret etmek ve hakaret etmek normal bir insan davranışı değildir bana göre ayrıca her Bts ve Blackpink haberinde şu iki grubun başarısına kulp bulmaya çalışman sadece antipatik görünüyor. Hakaret etmeden cümle kuramamana girmiyorum bile.

5- En iyi Army, mizahı da mükemmel daha diyecek bir şey bulamıyorum kusursuzsun.

6- Sen kesin Yaprak Dökümü Şevket'i de destekliyorsundur... Allah aşkına, zaten ataerkil bir düzenin tam ortasında korkunç bir hayatımız varken neden kendi hemcinslerinden bu kadar nefret ediyorsun?

7- Gördüğüm en müthiş Exo-L. Mantıklı düşünüyor ve kavga falan da etmiyor, oylamalar fan kavgası falan da umrunda olmuyor. Ne denebilir ki? Çok kalitesin.

8- LÜTFEN ARTIK HER YETENEK KONUSU AÇILINCA TWICE VE BLACKPINK'E LAF ATMAYI BIRAK
4 @kelebek olabilir mi

Valin

Rookie Idol
Tepki
1,079
İdolleri anne-babanızı savunuyormuşçasına savunmayın.
Fanlar yüzünden belli bir gruba anti olup sabah akşam nereden açığını yakalasam da vursam diye aramayın.
Bundan 1 yıl sonra bomboş gelecek tartışmalar için kendinize denilmesini istemediğiniz şeyleri bir başkasına söylemeyin. Karşınızdaki kişinin de bir insan olduğunu unutmayın.
Eğlenmek ve kafa dağıtmak için ilgilenilmesi gereken bir müzik türünü ve sanatçıları hayatınızın merkezine koyup aşırı anlam yüklemeyin sonradan hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz,örneklerini hep birlikte yaşadık.
Herkesten önce kendinize saygınız olsun ve ona göre yorumlar yapın,teşekkürler

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Ben değilimdir değil mi? Kim olduğunu aşırı merak ediyorum şimdi
Değilsin ama 4. kişi için düşündüğüm şey senin hakkında düşündüğüm ile aynı 🎀

4 bnce @🐼×͜×🐼 Düzenli olarak eksi yiyor garibim 😔
5 içinde @JkunTavşanDişleri diyorum.

Gerisini az çok tahmin ettim ama tam emin değilim. Birbirimizi bu süre içinde baya tanımışız gibi hissediyorum
5 doğru 🤭🙇🏼‍♀️

aslı

Fanbase Starter
Tepki
696
1-Senin hakkında ne düşünsem emin olamıyorum. Bazen iyi gibisin bazen tuhaf davranıyosun, dengesiz birisin.

2- Carklari o kadar kolay degistirdin ki tebrik ediyorum seni 👏🏻👏🏻👏🏻 birinden kolayca soğuyan biriyim zaten aşırı hızlı bi şekilde bunu becerdin

3- Senin hakkında kötü düşündüğüm için üzülüyorum ahwşfmwşfmwlfm hakkını yemişim gibi özünde iyi birisin sanki

4- En basta sana ciddi sinir oluyodum ama su an arkadas olmak istiyorum 🥹🥹

5- Kolay alıngan bi yapım var ve yaptığın ya da söylediğin herhangi bi haraket beni cabucak kırıyo. Eminim kötü niyetle yapmamışsındır ama aşırı alıngan olduğum için ben kırıldım. Okuduğunda anlarsın belki akwidmwşkf özür dilerim açıkçası.

6- Başta sana da sinir oluyodum, itici biri gibiydin ama seninle de arkadas olmak istiyorum acikcasi.

7- SENİ ISIRABİLİR MİYİM AİWKFŞWMFÖFM AŞIRI ŞİRİNSİN. keşke küçük kız kardeşim olsaymışsın cidden o derece seviyorum seni.
7 ben miyim dicem yok be

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

1-Senin hakkında ne düşünsem emin olamıyorum. Bazen iyi gibisin bazen tuhaf davranıyosun, dengesiz birisin.

2- Carklari o kadar kolay degistirdin ki tebrik ediyorum seni 👏🏻👏🏻👏🏻 birinden kolayca soğuyan biriyim zaten aşırı hızlı bi şekilde bunu becerdin

3- Senin hakkında kötü düşündüğüm için üzülüyorum ahwşfmwşfmwlfm hakkını yemişim gibi özünde iyi birisin sanki

4- En basta sana ciddi sinir oluyodum ama su an arkadas olmak istiyorum 🥹🥹

5- Kolay alıngan bi yapım var ve yaptığın ya da söylediğin herhangi bi haraket beni cabucak kırıyo. Eminim kötü niyetle yapmamışsındır ama aşırı alıngan olduğum için ben kırıldım. Okuduğunda anlarsın belki akwidmwşkf özür dilerim açıkçası.

6- Başta sana da sinir oluyodum, itici biri gibiydin ama seninle de arkadas olmak istiyorum acikcasi.

7- SENİ ISIRABİLİR MİYİM AİWKFŞWMFÖFM AŞIRI ŞİRİNSİN. keşke küçük kız kardeşim olsaymışsın cidden o derece seviyorum seni.
Ben...ben var mıyım 😞

Blogdakileri mi yazıyoruz buraya yoksa forumdakiler de olur mu?
İkisi de olur ❤

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
aşkım ben bütün siteden nefret ediyom bu forumdaki tayfa hariç 😭 jihyo postuna gelip bp eleştiren bi kullanıcı vardı adını hatırlamıyorum kızım seninle kişisel problemlerim olur objektifim ayağına gelip başka haberde bp eleştiriyosun bi de rollere giriyosun kimseye fan olmuyorum diye. tost perileri sen de kızların adı geçince benden önce ışınlanıyosun sakin ol ablam. burcuya falan zaten tek bi laf etmeme bile gerek yok gördüğüm yerde alllahına kavuştururum

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

1- Blogda seni gördüğüm ilk andan beri aklıma kazınmışsın baştan beri yaşını çok merak ediyorum ama soramıyorum doğru zamanlamayı bulamadım

2- Gitmemiş olsan da eskisi kadar forumda aktif değilsin bu beni çok üzüyor çok eğlencelisin

3- Başlarda senden bir tık tırstım geçimsiz olduğunu düşündüm ama yorumlarını okudukça çok haklı olduğunu fark ettim bas yorumu ortalık şenlensin

4- İyi misin kötü müsün bilmem ama çok tepkisizsin bu yüzden soğuk geliyorsun bana

5- Yaptığın her imza ayrıca dikkatimi çekiyor zevklerimiz çok aynı seni de çok seviyorum

6- Hot priest

7- Geri dönmene çok sevindim başlıklarını çok seviyordum gittiğine çok üzülmüştüm

8- Sen de bazen çok haklısın bazen de çok haksızsın hiç orta halini görmedim şaşkınım
Ben var mıyım 🥲🖤