Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Site Kullanıcılarını Anonim Eleştirin

aslı

Rookie Idol
Tepki
703
Bu garibana cevap yazmayan herkese yazıklar olsun. Sabahtan beri soruyor beni yazdınız mı diye? Aslı bence kimse yazmadı seni çünkü ilk geldiğin zaman harici çok fazla etkileşim vermedin. O yüzden özellikle kötü ya da iyi düşüneceklerini sanmıyorum. Korkma yavru kuş 🐦
Bilemedim valla var da olabilirdim😔

Sweet Mimosa

Fanbase Starter
Tepki
4,078
Bilemedim valla var da olabilirdim😔
Sana açık açık yazayım bence best kullanıcılardan birisin kesinlikle.İlk açtığın başlık ne bilmiyorum kzkkxxkkjjc herkes onu diyo ama iyi biri gibisin
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sana açık açık yazayım bence best kullanıcılardan birisin kesinlikle.İlk açtığın başlık ne bilmiyorum kzkkxxkkjjc herkes onu diyo ama iyi biri gibisin
Bu arada ilk açtığın başlık neydi ki

aslı

Rookie Idol
Tepki
703

Bende unuttum ne olduğunu

aslı

Rookie Idol
Tepki
703

Çok sağ ol bu arada

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Ay evet çok tatlı birisi ve her zaman kanıtlı bir şekilde konuşuyor. Eksi yemesi gerçeklerin bazılarına ağır geldiği içindir 🧍🏻‍♀️
İnsancıl bir dil kullanıp insanlığa değer veriyor ya o yüzden eksiliyorlar, "Tüm Bts dinleyenlerden iğreniyorum" ya da "Hepiniz mide bulandırıcısınız" deseydi rahat 30 + alırdı çok objektif ve terbiyeli site arkadaşlarımızdan 😆

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Kesinlikle xkskf hadi ben sitedeki herkesle tartıştım o yüzden bana takanlar var düzenli eksi alıyorum ama o gördüğüm kadarıyla çok tartışmaya girmiyor ve girdiğinde de eli her zaman güçlü oluyor. Bangtanı ve armyleri yeri geldiğinde eleştirebilen birisi. Siteye fazla geliyor bnce 🧚🏻‍♀️
Bana da takan biri var şu sıralar, Jimin için "Hi Ken!" yazmıştım onu daha 3 artısı varken eksilemişti birisi hahahhahah

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Hi Barbie 🙋🏼‍♀️

Girl Love GIF by Warner Bros. Deutschland

Ya benim icin yazdiysaniz direkt soyler misiniz ben anlamam
Beria senin için yazmıştı sanırım ama sıralamada nerede olduğunu söylemedi

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,566
Siteye aylardır girmiyorum, o yüzden hazır konusu açılmışken ben de forumdan bir kişi için yazmak istiyorum. Kendi üzerinize alınmayın.

7 yaşındaki yeğenim aklını daha iyi kullanıyor, hareketleri daha olgun, daha düşünceli. Ama senin bu yaşında bu hareketlerin anormal bir durum. Sana tavsiyem müsait bir zamanında bir beyin cerrahına görünmen. Sağlığından endişeliyim. Tanıdığım alanında profesyonel doktorlar var, yönlendirebilirim.
Hepiniz birbirinize iyi davraniyorsunuz o zaman kimden nefret ediyorsunuz ya ben hicbir sey anlamadim

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,566
Sen varsın ama seni açacaksam herkesi açayım daha iyi olur ya. Gizlim saklım yok burda.
Uranyum admin, tenebris mod, sen, callme, ask, jktd aga ve tubisss. Belli bi sırası yok okuyan anlar diye düşünüyorum
Ben anlamadim bana soylesene😭

Tepki
1,364
1- Bana bir zararın olmadı kötü falan da davranmadım ama fanı olduğun grubu çok fazla savunduğun için agresif biri olduğunu düşünüyorum

2- Allah aşkına gider misin artık, rahat bırak şu Blackpink üyelerini. Twitter'daki fanwar yapan 3. sınıf terbiyesiz ağzı kullanman da cabası, insanların yüzleri ve vücutları hakkında terbiyesizce konuşmayı bırakmalısın çünkü buna Bodyshaming ve Uglyshaming deniyor.

3- Bir kitlenin tamamından bir kişi yüzünden nefret etmek ve hakaret etmek normal bir insan davranışı değildir bana göre ayrıca her Bts ve Blackpink haberinde şu iki grubun başarısına kulp bulmaya çalışman sadece antipatik görünüyor. Hakaret etmeden cümle kuramamana girmiyorum bile.

4- Çok şirinsin öncelikle, saygılısın da ama neden bu kadar eksi aldığını hâlâ anlayamadım sanırım iyi bir dille konuşunca eksileniyorsun sitede, cidden garip.

5- En iyi Army, mizahı da mükemmel daha diyecek bir şey bulamıyorum kusursuzsun.

6- Sen kesin Yaprak Dökümü Şevket'i de destekliyorsundur... Allah aşkına, zaten ataerkil bir düzenin tam ortasında korkunç bir hayatımız varken neden kendi hemcinslerinden bu kadar nefret ediyorsun?

7- Gördüğüm en müthiş Exo-L. Mantıklı düşünüyor ve kavga falan da etmiyor, oylamalar fan kavgası falan da umrunda olmuyor. Ne denebilir ki? Çok kalitesin.

8- LÜTFEN ARTIK HER YETENEK KONUSU AÇILINCA TWICE VE BLACKPINK'E LAF ATMAYI BIRAK
Tekrardan hoşgeldin 😊 .Yorumları okumak için burdayım. Devam edin siz 😬

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Tekrardan hoşgeldin. Yorumları okumak için burdayım 😬
ben de herkese bi şeyler diyorum ama sana da bi eleştirim olacak ŞSKGŞDFKGDŞKFŞLSDFKŞL belki hatırlamazsın bile ama sitede exo'yu sevmeme ve iyi niyetle yorum yapmama rağmen bir iki kere tamamen yanlış anlayıp biraz kırıcı üslupla cevap vermiştin bana😔 bence konu exo olunca bazen direkt savunmaya geçmeye meyillisin