Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Site Kullanıcılarını Anonim Eleştirin

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

1- Senin hakkında kararsızım. Üslubun çok güzel ve objektif davranıyorsun ama bir grup ya da idole sempatin olduğu belli. Bu da çok insani bir durum. Bence fena birisi değilsin.

2- Gereksiz yükseliyorsun bazen. Manasızca tam anlayamadan. Günlük yaşamında da bunu yapıyorsan çok üzülmen olası. Yoksa sağduyulu ve sevdiğim birisin.

3- Çok severdim seni hala da seviyorum ama bazen bazı hareketlerin şaşırtıyor beni. Tahmin ettiğim gibi misin değil misin anlayamıyorum.

4- Biraz itiyorsun beni. Ama bunu sadece kendime karşı hissediyorum yoksa normalde böyle değilsin.

5- Çoğu konuda en doğruyu bildiğini düşünüyorsun ama bence bu böyle değil. Derinleşmeden yüzeysel bir biçimde ortayı buluyorsun bence.

6- Seni çok seviyorum. Aşırı pozitifsin. Her zaman iyi niyetli olduğunu düşünüyorum.

7- Bazen fazla tetikleniyorsun. Senin fikrine değecek diye endişeleniyorsun.

8- Önceleri çok iyiydin ama artık biraz abarttığını düşünüyorum.

9- Çok komiksin. Bence eğlenceli bir insansın.

Blog ve forum kullanıcıları karışık yazdım ben.
Egoist biri ve Roger Waters fanı olduğum için #1 numarayı üstüme alındım ve açıklıyorum eğer doğruysa, Jin, Jungkook ve Exo Suho'ya karşı büyük bir ilgim var ara sıra da çıkar Btsle Blackpink'i savunurum iki grubu eleştirirken abartıyor bence bazı site kullanıcıları ama çok nadir eksi atarım birine 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️ Ben değilsem de boş yapmış oluyorum o yüzden affedin 🥲🧡

aslı

Rookie Idol
Tepki
703
Beni isim vererek paylaşabilirsiniz valla bir şey demem

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

1-) Bir konuda birisini yerden yere vururken aynısı senin sevdiğin birisinin başına geldiğinde ama diyip savunmaya geçmen komik

2-) Taraflı olsa bile bunu diğer kişilere göre daha az belli edip en azından olaylara daha objektif yaklaşıyorsunuz tşk.

3-) Sitede savunmalarını düzgün yapan ve sınırı aşmayan kişilerdensin. Yorumlarını okumak hoşuma gidiyor.

4-) Ne zaman benden önce habere girsen benim yazacağım şeylerin aynısını yazıyorsun bana hiçbir şey bırakmıyorsun 😭😭😭 aynı kişi gibiyiz 🥹

5-) Sitede cidden objektif yorum yaptığını düşündüğüm kişilerdensiniz 🥺

6-) Senden iyi enerji almıyorum. Tarafsız olduğunada inanmıyorum. O an tepki nasılsa ona göre şekil alıyorsun

7-) Normal hayatta karşılaşsak iyi arkadaş olabileceğimizi inanıyorum. (Bu hem sevdiğim hem de tartıştığım bir iki kişi için xkskfkf )
Kimleri yazdın bilmiyorum ama yerim senin kalbini 😭💜💜

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Kimin kim olduğunu söylemeyeceğim, bence kendim de 1 haftaya unuturum zaten. Çünkü söylediğim an havuz daralacak ve bu da başlığa ters olacak. Ama senin hakkında olumlu düşündüğümü bil yeter.
Ben de senin için olumlu düşünüyorum, olumsuz düşünenleri de pek anlayamıyorum 😭❤❤

aslı

Rookie Idol
Tepki
703
Olduğun fandomun aydınlık tarafısın resmen normalde sevmem ama sen iyi bir fansın

aslı

Rookie Idol
Tepki
703
Hqşdmwşfm yoksun canım 🫶🏻 ama senin de açtığın başlıkları seviyorum 🥹

Bu arada anonimden çekebilirim maddeleri belli etmeden kime yazdığımı yazabilirim hic sikinti degil benim icin ahqşdmwşfl
EVET YAZ

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Siteye aylardır girmiyorum, o yüzden hazır konusu açılmışken ben de forumdan bir kişi için yazmak istiyorum. Kendi üzerinize alınmayın.

7 yaşındaki yeğenim aklını daha iyi kullanıyor, hareketleri daha olgun, daha düşünceli. Ama senin bu yaşında bu hareketlerin anormal bir durum. Sana tavsiyem müsait bir zamanında bir beyin cerrahına görünmen. Sağlığından endişeliyim. Tanıdığım alanında profesyonel doktorlar var, yönlendirebilirim.
Bu en merak ettiğim kişi oldu, harf alabiliyor muyuz ✍🏼✍🏼

bbequitedontcry

taste that pink venom
Fanbase Starter
Tepki
4,180
Ben de yazayım

#BTS'in kitabını sal artık. Ben daha okumadım. Kitap hakkında benden daha çok yorum yaptın. Ayrıca lütfen artık dürüst olmayı öğren. Yalanlarını kaç kere ortaya çıkardım sayamadım.

#Çok fazla gözüme batıyorsun. Bazı kullanıcılara takmışsın kafayı. Şakaya vuruyorlar ama her zaman öyle olmayabilir. Objektif olman gerek senin. Bir ağırlığın olsun. Şu an istesem seninle ilgili ortalığı karıştıracak bir şey yayınlarım. Ama dua et insanların bana söylediği şeyleri sır gibi saklayan biriyim fakat adaletsizliğine devam edersen olacaklardan sorumlu değilim.

#Sürekli halimizi hatrımızı sorman ve yokluğumuzu fark etmen çok değerli. Sen çok iyi bir insansın. İnternet ortamı da olsa bunu biliyorum çünkü hiçbir insan sahteden her gün her gün birini böyle sorup hatırlamaz.

#Biz ruh öküzüyüz direkt. Daha fazla söze gerek var mı? Muhteşem birisin.

#Seni küçük kardeşim olarak görüyorum. Sevdiklerine değer veriyorsun. Çocuksu bir ruhun var ve umarım bu hiç bozulmaz.

#Çok objektifsin. Seni eksileyenler utansın kız. Burada en sevdiğim userlardansın.

#Yargı dağıtmakta üstüne yok. Cevapların çok iyi. Suga'nın ikizi olabilirsin.

#Solo stan sana denilebilir mi emin değilim. Bir grupta bir üyeyi daha fazla sevsen de ve grubun fanı olmasan bile diğer üyelere de saygı duyman benim de sana saygı duymamı sağlıyor. Hep saygılı birisin zaten.

#Eskiden başka gruba çamur atıp kendi idollerin hata yapınca deli gibi savunurdun ancak bu huyunu değiştirdin. Şu an bunu yapmıyorsun, en azından kendi grubunla ilgileniyorsun. Bu yüzden sana ısındı zaten.

#Forumun en komik userısın benim için. Tespitlerin efsanevi. Seni de seviyorum.
aşkım sondan ikinci ben miyimmmmm ŞLSDKFŞDKGFŞSDKFŞDSKFŞSDKŞ değilsem bile ben olmalıyım

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Ben de yazayım

#BTS'in kitabını sal artık. Ben daha okumadım. Kitap hakkında benden daha çok yorum yaptın. Ayrıca lütfen artık dürüst olmayı öğren. Yalanlarını kaç kere ortaya çıkardım sayamadım.

#Çok fazla gözüme batıyorsun. Bazı kullanıcılara takmışsın kafayı. Şakaya vuruyorlar ama her zaman öyle olmayabilir. Objektif olman gerek senin. Bir ağırlığın olsun. Şu an istesem seninle ilgili ortalığı karıştıracak bir şey yayınlarım. Ama dua et insanların bana söylediği şeyleri sır gibi saklayan biriyim fakat adaletsizliğine devam edersen olacaklardan sorumlu değilim.

#Sürekli halimizi hatrımızı sorman ve yokluğumuzu fark etmen çok değerli. Sen çok iyi bir insansın. İnternet ortamı da olsa bunu biliyorum çünkü hiçbir insan sahteden her gün her gün birini böyle sorup hatırlamaz.

#Seni küçük kardeşim olarak görüyorum. Sevdiklerine değer veriyorsun. Çocuksu bir ruhun var ve umarım bu hiç bozulmaz.

#Çok objektifsin. Seni eksileyenler utansın kız. Burada en sevdiğim userlardansın.

#Solo stan sana denilebilir mi emin değilim. Bir grupta bir üyeyi daha fazla sevsen de ve grubun fanı olmasan bile diğer üyelere de saygı duyman benim de sana saygı duymamı sağlıyor. Hep saygılı birisin zaten.

#Eskiden başka gruba çamur atıp kendi idollerin hata yapınca deli gibi savunurdun ancak bu huyunu değiştirdin. Şu an bunu yapmıyorsun, en azından kendi grubunla ilgileniyorsun. Bu yüzden sana ısındı zaten.

Sondan 3. ben miyim bilmiyorum ama ben aslında komple Bts ve Twice'ı çok severim her ne kadar Jungkook stanliyorum desem de hepsini çok tatlı buluyorum 🥲💜

aslı

Rookie Idol
Tepki
703
Ben de yazayım

Ben var mıyım