Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sitedeki Manasız Nmıxx Nefreti

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Gereksiz üye Haewon'un ana dansçı ve ana vokal seviyesinde olması...
Ayrıca ne zaman NMIXX haberi olsa "x kişi olmasa olurmuş" " y kişi olmasa olurmuş" tarzı yorumlar sıktı artık. Yetenek olarak öne çıkan bir üye oldukları gayet biliniyor. Çok zorlama bu tarz yorumlar. Sanki şu anki diğer TOP gruplarının üyelerinin hepsinin yeteneği çok iyiymiş gibi... IMG_20230821_222138.jpg

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Garibana bi sille de onlar vuruyor kısaca...
Şarkıları tutmadı diye daha kolay oluyor eleştirmek.Halbuki çok yetenekli ve tatlı kızlar olduklarını düşünüyorum
Edit:Bu arada sitede çok az manalı nefret var eklemesem olmazdı🙃
Site önceden daha ılımlı bir yerdi Instagram gibi naif yorumların fazla olmadığı ama Twitter seviseyinde toksiklik de yoktu.

Dönem dönem sitenin kitlesi değişince yorumlar aşırı farklılaşıyor. Mesela bir ara EXO hiç sevilmiyordu şu an sevenleri arttığı için iyi yorumlar arttı. BP mesela çoğunlukla sevilmiyor vs gibi gibi. Sevilen grup ve sevilmeyen grup için tamamen aynı haber çıksa bile yorumlar çok farklı olabiliyor.

O yüzden Forum daha eğlenceli bence

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Gereksiz bir sürü üye mi... Nmixx'in üyeleri çoğu 4.jen idolünü geçer bu arada. Kaldı ki o fan meeting'den önce kimse üyelerin arasındaki ilişkiyi konuşmuyordu. Tek olayla kızları yargılamak saçma. Grup olarak dinamikleri çok güçlü olmayabilir aslında ben jinni'yle de bu durumun bir alakası olduğunu düşünüyorum. Ayrılma sebebini açıklamama sebepleri de grubun imajına zarar vermemek olabilir.
JYP bu konuda bir açıklama yapmıştı. Grupla ilişiği kesen /kesilen üyenin ayrılma sebebinin tam belirtilmemesi ile ilgili. O idolün kariyeri zedelenmesin diye açıklamama kararı varmış

Konu Sahibi
betul

betul

Fanbase Starter
Tepki
2,511
Teşekkürlerr 💕 nmixxi daha yeni tanımaya başladım kızlar çok tatlı ve yetenekliler birkaç şarkılarını dinledim beni sarmadılar ama birkaç şarkıyla yargılamak istemedim o yüzden fanları güzel şarkılarını daha iyi bilir diye buraya sorayım dedim umarım bunları beğenirim
Rica ederim umarım beğenirsinn 💜

Melike

Trainee
Tepki
135
Ne yalan söyleyeyim ben de Haewon'un liderliğini beğenmiyorum. Üyelerle yeterince ilgilenmiyor. Yer yer üyelerin bazılarını göz ardı ettiğini düşünüyorum