Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sitedeki Rezil Ve Onu Engellememeniz

Ü

Üye silindi 192

Bu megalomanı 10 kere şikayet ettik herhalde inadına engellemiyorsunuz, B*gbangi korur yorumlar yapıp gidip BTS üyelerine açıkça hakaret edip iftira atıyor, sanırım bu hakaretler çok hoşunuza gidiyor da engellemiyorsunuz onca şikayete rağmen 🤔🤔 (En az 8 farklı kullanıcı şikayet etmiş bu arada)

Screenshot_2023-11-03-07-21-17-804_com.android.chrome-edit.jpg

Sözlerde cinsellik geçiyor diye ahlaksızlık ilan etmesi XNWBFMWBFKWCQVDCQBDCQD en son açlıktan falan değil beyin yoksunluğundan ölecek bu yobazlar ya sonra millet siteye hakaret edince masum numaraları yapılıyor, içinde böyle garip varlıklar olan yeri kim övsün? Ay cidden bıktık, anonimin arkasına sığınıp "Bu insanlar bizi hiç bilmeyecek zaten" mantığıyla insanlara küfür yağdıracak kadar rezil olmayın ya, işsizlik tavan yapmış her olumsuz haberde gelip hakaret ediyor ama hâlâ burada pes yani. Umarım bir Army bunu görüp Twitter'da yabancı fanlara atar da Bighit'in şikayet hesabına yazarlar, haddini bilmezler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

NetizenAdmin

Üst Yönetici
Tepki
580
Daha önce açıklandığı gibi kullanıcılar IP adres değiştikleri zaman geri dönebiliyorlar sitenin yorum altyapısı bu şekilde. O altyapıyı biz yapmadık. 8 kullanıcı şikayet etmiş diyorsun şikayet nerede? Burada yapıldıysa şikayet edenler zaten her seferinde gerekli aksiyonun alındığını biliyordur.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Daha önce açıklandığı gibi kullanıcılar IP adres değiştikleri zaman geri dönebiliyorlar sitenin yorum altyapısı bu şekilde. O altyapıyı biz yapmadık. 8 kullanıcı şikayet etmiş diyorsun şikayet nerede? Burada yapıldıysa şikayet edenler zaten her seferinde gerekli aksiyonun alındığını biliyordur.
@JkunTavşanDişleri
@Bloom🔥
@callmeswarley
@ledzeppelin (3 defa şikayet ettim 😀)
@Hellobaby

Siteden de fearless, BtsArmy bu kadar insan rahatsız iken yalan mı söyleyeceğiz 🤔🤔 Ayrıca ilk defa rahatsızlık duyulmuyor bu kişiden, aynı burcu gibi bir kullanıcı ama üstüne titreyen yok.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu konu başlığını sen açmasaydın ben açacaktım açtığın için teşekkür ederim
Sabah sitedeki şikayetleri gördüm aşkım ben de hemen açtım, zaten bu manyakla kavga etmiştim bir kaç kere işsiz birisi.

NetizenAdmin

Üst Yönetici
Tepki
580
Sitede mod var mı bilmiyorum ama buradaki gibi sitedeki kötü yorumları bildirebileceğimiz** bir mod olsa daha iyi olur diye düşünüyorum özellikle bts,bp haberlerinde bazı kullanıcılar hakaretvari sözcükler kullanabiliyor
Ben bir süredir yalnız başıma ilgileniyordum şimdi yeni arkadaşlar geldi daha sıkı kontrol edeceğiz.

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Biliyor musun ben de senin gibi saldım bu ruh hastası terbiyesiz ikiyüzlüleri ve yorumlarını ama sorun şu ki blogda ki o tanıdık simalar yıllardır halen burada ve usanmadan aynı nefret dilli yorumlarını yapıyorlar.Bunlar yüzünden uzun süredir yorum yapmıyorum özellikle Rosè'ye attıkları uyuşturucu iftiraları Jennie'ye slutshaming yapmaları, kıza "erkeklerin altında ***,0rspu..." varacak kadar yorumlar gördüm.En korkunç kısmı ne kadar şikayet etsen de boş yine geliyorlar dün Lisa haberine baktım kıza alttan alttan sinsi sinsi öyle imalar yapmış bazıları,bazıları da açık açık yani boşvermek de bir yere kadar.Ve yorumları yapan kişilerin derdi hep tek bir grup oluyyor asla kendi gruplarına laf söylemezler,dertleri hep başka gurp üzerinden ahlak bekçiliği yapmaları laf atmak için yer arıyorlar çünkü kin besliyorlar ve aklınca kendilerini böyle tatmin ediyorlar.Sürekli bunlara laf anlatmak da gereksiz çünkü çok yıpratıcı ve aklını yitirirsin bu obsesiflik ve nefret karşısında sana katılıyorum ama yine de iki arada bir derede kalıyor insan.Yaptırım yapmak da bir yere kadar bu onları durdurmaya yeterli değil maalesef.
O kullanıcının adı Burcu, 10 kere banlandı yine de geri dönüyor, aşık sanırım Blackpink üyelerine 🤭🫶🏻

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Sitede o kadar rezil var ki son lisa haberlerine bakin yahu bu insanlar resit artik 16 17 yaslarindaki halleriyle bir degiller degisim ve dönusum her zaman olacak biz bile 1 yil onceki halimizle ayni miyiz tamam fandomlari genis icinde her yastan kesim var ama bir yere kadar bunu dusunup hareket edebilirler su saatten sonra solo aktiviteleri de cogunlukta olacak istedikleri sarkiyi cikarirlar istedikleri performansi istedikleri yerde sergilerler begenmiyorsan etik bulmuyorsan bakma yani yorum da yapma bir zahmet hangi birini engellesinler zihniyet ayni olunca biri gidiyor biri geliyor koyun surusu gibi bu kadar takmalari da bir gruba ne diyebilirim ki burada bile seviyeli yorum yapip sitede lisa ya vizyonsuz diyen var 🙄 bencede buradaki gibi modlar orada da olmali bir insana fhş imasi yapmak elestiri olmuyor cunku kusura bakmayin dolmusum biraz bu konuda

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,858
Jungkooklun seven ve 3d şarklılarında cinsel sözcükler geçebilir ama kötü bir şey asla yok, hiç beğenmezsin bunu anlarım zevk meselesi ama ortada utandırılacak veya utanılacak bir durum yok ve alakasız ama bunu hangi gönderiye yorum olarak yapmış

Konu Sahibi
Ü

Üye silindi 192

Jungkooklun seven ve 3d şarklılarında cinsel sözcükler geçebilir ama kötü bir şey asla yok, hiç beğenmezsin bunu anlarım zevk meselesi ama ortada utandırılacak veya utanılacak bir durum yok ve alakasız ama bunu hangi gönderiye yorum olarak yapmış
Hatırlamıyorum ama Taemin gönderisi olabilir çok büyük ihtimalle