Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sizce Siz Neden Bir K-Pop Idolü Olamazsınız?

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Açıkcası küçük yaşta o kadar tempoya dayanabilirmiydim bilmiyorum. Sanırım her an uyumak isterdim😂 Ayrıca nefret yorumlarıyla baş edemez ve ifadelerimi kontrol edemeyip zorluklar ya da kötü yorumlar karşısında her an ağlayabilirdim. Şarkı ve rap becerilerimi bir şekilde ilerletebilir ama asla iyi dans edemezdim vucüt koordinasyonum olmadığı için. Sanırım en kolayı güzellik standartlarına uymak olurdu benim için en azından estetik yaptırabilirim ama asla o zor diyetleri deneyebileceğimi ya da kaldırabileceğimi düşünemem bile. İçe kapanık bir kişiliğim var yani insanları eğlendirebileceğimi sanmıyorum ayrıca star ışığım da yok.

Herkes idol olmak istiyor (özellikle yaşı küçük fanlar) biz de tam tersi neden idol olamayiz onu tartışalım istedim😆

ask

Fanbase Starter
Tepki
4,562
Açıkcası küçük yaşta o kadar tempoya dayanabilirmiydim bilmiyorum. Sanırım her an uyumak isterdim😂 Ayrıca nefret yorumlarıyla baş edemez ve ifadelerimi kontrol edemeyip zorluklar ya da kötü yorumlar karşısında her an ağlayabilirdim. Şarkı ve rap becerilerimi bir şekilde ilerletebilir ama asla iyi dans edemezdim vucüt koordinasyonum olmadığı için. Sanırım en kolayı güzellik standartlarına uymak olurdu benim için en azından estetik yaptırabilirim ama asla o zor diyetleri deneyebileceğimi ya da kaldırabileceğimi düşünemem bile. İçe kapanık bir kişiliğim var yani insanları eğlendirebileceğimi sanmıyorum ayrıca star ışığım da yok.

Herkes idol olmak istiyor (özellikle yaşı küçük fanlar) biz de tam tersi neden idol olamayiz onu tartışalım istedim😆
Grup arkadaslarımla anlasamazdım sadece bir de sirket cok baskilarsa dik kafalilik ederdim onun disinda okey bana
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Prensesimsi hareketler bana göre değil. Eximle çıkanlara kötücül bakış atmayacaksam, gıcık olduklarıma Vlive'da laf atmayacaksam, yolda gördüğüm her yakışıklı çocuğu koluma takıp oppacılara nisbet yapmayacaksam, niye idol olayım dimi?
Of evet sevgili aciklayamamak da koyar sırf aciklayamiyorum diye kullanabilirler bu durumu

Lunaly

Trainee
Tepki
133
Ben sesim ve dansim yüzünden olamazdım Vücudum asla esnek değil Sesim baya kötü maalesef Kore güzellik standartlarına uymuyorum Ama şahsen idol olmak isterdim Diyetleri felan kaldırabilirim zaten fazla yemek yiyen birisi değilim Idoller benim istediğim hayata sahip Onların yerinde olmak istiyorum

canimbanabas

Fanbase Starter
Tepki
1,783
Prensesimsi hareketler bana göre değil. Eximle çıkanlara kötücül bakış atmayacaksam, gıcık olduklarıma Vlive'da laf atmayacaksam, yolda gördüğüm her yakışıklı çocuğu koluma takıp oppacılara nisbet yapmayacaksam, niye idol olayım dimi?
senin vlive geçmişi şöyle olurdu

hibluesky

Rookie Idol
Tepki
690

Oyuncak bebek olmak için fazla politik ve duyarlıyım mlsf

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,462
insanların beni yönetmesi hoşuma gitmiyor. şirket şunu yap bunu sakla diyor hayranlar bir yandan bir baskı kurmaya çalışıyor dayanamazdım

Son düzenleme:

robloxpro

Trainee
Tepki
128
büyük ihtimalle grubumun en nugu üyesi olarak çaylakken en popüler üyelerin donlarını satarak harçlık çıkarmaya çalışırdım sonra şirketim sahte skandal çıkarıp atardı beni 🥰

robloxpro

Trainee
Tepki
128
büyük ihtimalle grubumun en nugu üyesi olarak çaylakken en popüler üyelerin donlarını satarak harçlık çıkarmaya çalışırdım sonra şirketim sahte skandal çıkarıp atardı beni 🥰
bir de sağda solda millet aegyo yaparken kaşım gözüm seğirir sinirden twitterda adıma #apologize 😡😡 diye tag açarlardı. ay bir de grupta çinli çomar bir üye olsa bilemiyorum artık 🥰 kezban idoller listesine adımı yazdırırdım 💅🏻