Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sizce Zorbalık Haberi Çıkan Idollerden Hangisi/Hangileri Gerçekten Zorbaydı?

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
Buradaki staylerden özür dileyerek söylüyorum ben hyunjinin zorba olduğunu düşünüyorum
Hyunjin çok ikilimde bırakıyor beni , güven vermiyor hiç bir şekilde her an bir başka yüzünü gösterebilir gibi geliyor ayrıca manipülatif birisi olduğunu düşünüyorum ama bu işte ametör

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Hyunjin zorba çünkü zorbalık yaptığı kişiden daha sonra özür dilemesi bunu kanıtlıyor ayrıca gruba ara vermesi

Garam olayında iki taraf suçlu çünkü iki tarafta da zorba.

Sojin suçlu mu bilmiyorum çünkü dava düşürüldü. Ancak zorba olmadığını düşünmekle beraber masum olduğunu da düşünmüyorum. Sonuçta zorba yapan kişi ile arkadaştı.

Sistar Hyolin zorba değil. Hatta zorbalığa uğrayan kendisi. Biraz koyu tenli olması nedeniyle.

Ayrıca Itzy Lia ve SVT Mingyu zorbalıkla suçlandı. Ancak suçsuz oldukları ortaya çıktı ki ikisinden asla zorba yapacak birinin havasını hissetmiyorum. Özellikle Mingyu'dan 😭

Ve Hyuna. Kadın bazılarına her ne kadar soğuk havası verse de öyle değil. Ve 12 yaşında zorbalık yaptığını söylüyorlsr ki o zamanlar JYP'de stajyerdi. Okula bile düzgün gitmiyordu 😒

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
Yani işler bir türlü açığa çıkamasa da hyunjin ve soojin'in masum olduğuni düşünmüyorum. Garam zaten milli eğitim onaylı.
O kızın yapıp yapmadığını hatırlamıyorum gibi olan cümlesine kadar ben de herkesin aksine zorba olduğunu düşünüyordum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hyunjin zorba çünkü zorbalık yaptığı kişiden daha sonra özür dilemesi bunu kanıtlıyor ayrıca gruba ara vermesi

Garam olayında iki taraf suçlu çünkü iki tarafta da zorba.

Sojin suçlu mu bilmiyorum çünkü dava düşürüldü. Ancak zorba olmadığını düşünmekle beraber masum olduğunu da düşünmüyorum. Sonuçta zorba yapan kişi ile arkadaştı.

Sistar Hyolin zorba değil. Hatta zorbalığa uğrayan kendisi. Biraz koyu tenli olması nedeniyle.

Ayrıca Itzy Lia ve SVT Mingyu zorbalıkla suçlandı. Ancak suçsuz oldukları ortaya çıktı ki ikisinden asla zorba yapacak birinin havasını hissetmiyorum. Özellikle Mingyu'dan 😭

Ve Hyuna. Kadın bazılarına her ne kadar soğuk havası verse de öyle değil. Ve 12 yaşında zorbalık yaptığını söylüyorlsr ki o zamanlar JYP'de stajyerdi. Okula bile düzgün gitmiyordu 😒
Lia nın suçsuz çıkması çok iyi oldu ondan hiç negatif enerji almazdım çünkü Hyuna da kendini çok güzel savundu ve suçlu da çıkmadı.

Mona Rosa 🥀🖤

Rookie Idol
Tepki
1,435
Birkac dusundugum isim var zaten yazilmis aoa jimin de masum degil bence sadece mina gercekten iyi degildi sonradan batirdi bir de diger uyeler resmen arada yanmamak için zorba olmasalar bile ses de cikarmamislar bana dokunmayan yilan bin yasasin misali seolhyun zaten jiminle takiliyor hep senelerdir takip ettigim hyunayi bile takipten ciktim onunla takilinca olay beni cok etkilemisti zamaninda kpop dan soguma sebeplerimden

chewy

Fanbase Starter
Tepki
2,219
Birkac dusundugum isim var zaten yazilmis aoa jimin de masum degil bence sadece mina gercekten iyi degildi sonradan batirdi bir de diger uyeler resmen arada yanmamak için zorba olmasalar bile ses de cikarmamislar bana dokunmayan yilan bin yasasin misali seolhyun zaten jiminle takiliyor hep senelerdir takip ettigim hyunayi bile takipten ciktim onunla takilinca olay beni cok etkilemisti zamaninda kpop dan soguma sebeplerimden
Mina ile Jimin'in olayı o kadar dağınıktı ki okumadım bile ancak doğru olan bir şeyi hatırlıyorum
Yurda erkek getirilmesi yasakken ve Mina yurtta tek iken Jimin odaya erkek getirmişti ☠️
Aoa da herkes tuhaftı

Müstesna

Fanbase Starter
Tepki
1,897
Bana göre hepsi zorba. En sevdiğim idol dahi olsa içimde hep bir şüphe olur. Ben en sevdiğim idolleri izlerken bile " kim bilir kafa yapısı nasıl? Acaba ırkçı mıdır? Çok ataerkil midir ki? Kadınlara bakışı nasıldır ki?" Diye düşünmeden edemiyorum. Zorbalık iddiası çıkan idole mi güveneceğim. Ekranlardan tanıdığım kimseye güvenmem. Yakından tanıdığın insanların bile gerçek yüzünü sonradan görüyorsun da şok oluyorsun. Ekrandan tanıdığıma mı güveneyim. Sadece gördüğüm kadarını severim. Görmedimlerime ise her zaman şüphe duyarım.

Konu Sahibi
ponywinx

ponywinx

Judith🩷
VIP Visual Queen
Tepki
2,868
Ben Jessi nin zorba biri olduğunu düşünüyorum,ilk zamanlar komik biri gibi geliyordu ama biraz analiz edince çoğu zaman dürüstlüğü patavatsızlıkla karıştırdığını fark ettim kdkskksla bir de çalışanlara kötü davranma gibi olayları var sanırım.

Ben de MEB tarafından onaylandı diye hatırlıyorum hatta ailesi de cezanın bir parçası olarak eğitim almak zorunda kalmıştı sanırım.

Jessi hiç sevmiyorum ya ama deprem zamanı mental destek gönderdiği için de kötü biri olduğunu düşünmüyorum. Ancak evet çoğu zaman aşırıya kaçan biri gibi samimi de gelmiyor

Bana göre hepsi zorba. En sevdiğim idol dahi olsa içimde hep bir şüphe olur. Ben en sevdiğim idolleri izlerken bile " kim bilir kafa yapısı nasıl? Acaba ırkçı mıdır? Çok ataerkil midir ki? Kadınlara bakışı nasıldır ki?" Diye düşünmeden edemiyorum. Zorbalık iddiası çıkan idole mi güveneceğim. Ekranlardan tanıdığım kimseye güvenmem. Yakından tanıdığın insanların bile gerçek yüzünü sonradan görüyorsun da şok oluyorsun. Ekrandan tanıdığıma mı güveneyim. Sadece gördüğüm kadarını severim. Görmedimlerime ise her zaman şüphe duyarım.

Sen bensin ya tek ben böyleyim sanıyordum evet çok iyi görünüyor ama ekran yokken nasıldır acaba. Gerçek yüzü de böyle midir ya da benzer midir diye çokça düşünüyorum ve kolay kolay birine güvenmeyen biri olarakta elbetteki idollere de güvenmiyorum

Adı çıkan bütün idoller de zaten kesin bişey var yani tam masum diyemem hiç birine

Evet bir şey olma ihtimali var yine de suçlamak istemiyorum ama insan şüphe içinde kalmıyor değil

Aoa Jimin bence kesinlikle zorba ya. Hayır yani Minanın psikolojisini öyle bir bozmuş ki Mina anlaması zor davranışlar sergiledi sonra Jimin fanları kızı öyle bir savundu ki bir ara ben de suçsuz olduğuna inandım. Mina sadece samimi bir özür istiyordu. Süreci iyi yürütebilseydi suçlu konumuna düşmezdi ama şu var kesinlikle psikolojik desteğe ihtiyacı var. Umarım alıyordur. Tabi ekranda iyi geçindiği güzel anları oldukları zamanlar var ama onlarda büyük ihtimalle senaryo kamera önü rol yapma

Son düzenleme: