Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Sm Ve Exo

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
öncelikle herkese iyi bayramlar

bugün bir makale yayınlandı sm exo'nun killing voice cekimlerini 1 gün kala iptal etmis bunun sebebini de cbx haric üyelerden birinin sözlesme sorunu yüzünden bu programa katılmak istememesini öne sürmüs bunun ardından dingo voice da daha kaliteli bir icerik cekmek icin ve eksik üye olmasından dolayı cekimi ileri tarihe erteledik diye acıklama yaptı..
bu acıklamadan sonra sm yeni bir makale yayınladı üyelerin yeni sarkı üzerinde daha fazla pratik yapmaları gerektiğini bu yüzden cekimlerin ertelendiğini bildirdi ama asla sözlesme sorunu yasayan üyeyle ilgili acıklama yapmadı.d

sm'in bu yalanlarından exoyu ve fanları bezdirmeye yönelik calısmalarından bıktık artık durduk yere bir üyeyi zan altında bırakıp aklınca nefret yorumu gelmesini bekledi heralde cıdkxjskx kexol bile akıllandı sm'de tık yok

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Bir üye gerçekten de sözleşme hakkında sorun mu yaşıyor? 🥲💔 Ben her şey halloldu sanmıştım
zaten cbx haberlerinde de cbx dahil 7 üyenin sözlesme yenilediği 1üyenin yenilemediği söylenmisti büyük ihtimalle zorla o üyeye sözlesmeyi imzalatmak icin böyle yıldırma politikaları uygulayacak..

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
Chanyeol o büyük ihtimal.Çocuk askerden döndükten sonra hemen solo çıkarıcaktı çok heycanlıydı amerikaya gitti geldi albüm hazır dedi sonra ortadan kayboldu ses seda çıkmadı.

inx

Fanbase Starter
Tepki
2,461
o üye her kimse sözleşmeyi kabul edip imzalayana kadar yıldırmaya çalışacaklar belli ki hatta isim vererek direkt nefret hedefi haline getirmediklerine göre "ikna" edebileceklerini düşünüyor gibiler.
++++
sm i görünce aklıma tek bir şey geliyor 20230628_151735.jpg

Konu Sahibi
erigom

erigom

Fanbase Starter
Tepki
2,515
Chanyeol o büyük ihtimal.Çocuk askerden döndükten sonra hemen solo çıkarıcaktı çok heycanlıydı amerikaya gitti geldi albüm hazır dedi sonra ortadan kayboldu ses seda çıkmadı.
ben chanyeol ya da sehun olduğunu düsünüyorum ikisini de hicbir zaman desteklemedi zaten umarım sm'in bu oyunlarına gelmezler ya
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

EXO'nun promo dönemiyle ilgili herkesin büyük beklentileri var. SM sırf söz konusu üyeye "senin yüzünden oldu" diyerek psikolojik baskı yapmak için aksatmalara sebep oluyor.
evett o üyenin üzerindeki baskıyı tahmin edemiyorum su an

o üye her kimse sözleşmeyi kabul edip imzalayana kadar yıldırmaya çalışacaklar belli ki hatta isim vererek direkt nefret hedefi haline getirmediklerine göre "ikna" edebileceklerini düşünüyor gibiler.
++++
sm i görünce aklıma tek bir şey geliyor Ekli dosyayı görüntüle 3273
bence de öyle zorla imzalasın diye her gün böyle sacma haberler de cıkarır yani cok kötüü

• Beğen
Reactions: inx
Tepki
1,362
öncelikle herkese iyi bayramlar

bugün bir makale yayınlandı sm exo'nun killing voice cekimlerini 1 gün kala iptal etmis bunun sebebini de cbx haric üyelerden birinin sözlesme sorunu yüzünden bu programa katılmak istememesini öne sürmüs bunun ardından dingo voice da daha kaliteli bir icerik cekmek icin ve eksik üye olmasından dolayı cekimi ileri tarihe erteledik diye acıklama yaptı..
bu acıklamadan sonra sm yeni bir makale yayınladı üyelerin yeni sarkı üzerinde daha fazla pratik yapmaları gerektiğini bu yüzden cekimlerin ertelendiğini bildirdi ama asla sözlesme sorunu yasayan üyeyle ilgili acıklama yapmadı.d

sm'in bu yalanlarından exoyu ve fanları bezdirmeye yönelik calısmalarından bıktık artık durduk yere bir üyeyi zan altında bırakıp aklınca nefret yorumu gelmesini bekledi heralde cıdkxjskx kexol bile akıllandı sm'de tık yok
Bıktım artık sözleşme durumlarından. Tam her şey halloldu derken yine bir prüz çıkıyor. Umarım SM herkesin hakkını verir de üyeler bir arada kalır. Sözleşme yenilemeyen kim acaba? Çoğu kişi Chanyeol olduğunu düşünüyor, bana da öyle geliyor açıkcası. Kazasız belasız şu süreci bir atlatsaydık. Müzik grubu mu stanlıyoruz, gurbet yolu mu gözlüyoruz belli değil.

truth_hurts

Rookie Idol
Tepki
912
ben chanyeol ya da sehun olduğunu düsünüyorum ikisini de hicbir zaman desteklemedi zaten umarım sm'in bu oyunlarına gelmezler ya

evett o üyenin üzerindeki baskıyı tahmin edemiyorum su an

bence de öyle zorla imzalasın diye her gün böyle sacma haberler de cıkarır yani cok kötüü
İçimden bir ses bu cbden sonra tüm üyeler sm'e dava açacak ve ayrılacak diyor.Suho sen nasıl ikna oldun kuzum SM'in hinliklerini bilmiyor musun ben suho olsam alırım tüm üyeleri önüme ayrılıyoruz hep birlikte ve şriket kuruyoruz derim.SM EXO'yu bu saaten sonra önsemsemez zaten yeni erkek grubu da çıkıyor bu yıl şirket nct'yi bile mahvetti