Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Dedikodu Sung Hanbin Ve Sevgili Dedikodusu

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
670
Zb1 grubundan Sung Hanbin ve bir arkadaşının beraber fotoğraflarının çıkmasının ardından bazı kişiler bu konuyu sevgili noktasına bile getirdiler.Bana göre çok anlamsız sonuçta kız erkek arkadaşlığı olabilir.Sevgilisi olsa böyle rahatlıkla paylaşmazdı zaten fotoları.

NETİZEN YORUMLARI:
•Çıkış yapmadan önce arkadaşlarıyla gezintiye gitti,hiç arkadaşın yok mu? Troller çıldırmış.
•Ah,insanlar neden şimdi bunu paylaşıyor diye merak ediyordum ve Weibo Hot kategorisinde yayınlandığını farkettim ㅋㅋ Bu çinli aptallar tıpkı Pann'ın OP'si gibi,ikisi de trol o zaman git bias'ına harca.
•Gerçekten öyle mi düşünüyorsun? Bu fotoğrafların nesi var? Belli ki bir arkadaş.

FOTOĞRAFLARDAN BAZILARI: 5.png Screenshot_20240411-233742_Chrome.jpg

jiyej

Trainee
Tepki
8
Bilgisi olan varsa rica etsem Hanbinin gömleğine benzer nereden bulabilirim?

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
670
Yazmıştım zaten ama hep açık renkli olan modeller çıkıyor bu renk bulamadım olsa bile hep erkekler için oluyor ama yinede sağol♥️
Erkek versiyonunu alacaksın mecbur 🙄
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Şirketler idolleri kafes usülüne geçirse de herkes rahat bir nefes alsa
Cidden fanlar kafayı sıyırmış.Eskiden grup işbirlikleri vardı mesela Nct Aespa işbirliği muhteşemdi.Şimdi öyle işbirlikleri olabilir mi? Tabii ki hayır hemen sözde 'fanlar' protesto kamyonu gönderirler şirket kapısına.Çok yakın gelecekte aynı ödül törenine bile katılamaz bunlar haberiniz olsun🤕

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
670
NCT Aespa yine çok yakın örnek. Bu sektör Troublemaker gibi collab görmüşken yeni neslin her şeye tetiklenmesi çok garip gerçekten 😔
En yakın örneği şimdiyle kıyaslamak için verdim.Sonuçta fanlar yakın zamanlara kadar bu kadar çıtkırıldım değildi.Yani en azından ben böyle biliyorum.Şimdi eski bir arkadaşıyla bir idolün fotosu çıksa onu linç manyağı yaparlar.
5. Jenin işi kolay diyorlar da bence o kadar da kolay olmayacak.Kpop sektörünü biliyoruz zaten.İdoller fanlara 'satılıyor' diyebiliriz.Şimdi bunlar da gençler ya daha da ilgi odağı olacakları için tek bir kadınla olan momentleri hayatlarını mahvedebilir😶

jiyej

Trainee
Tepki
8
NCT Aespa yine çok yakın örnek. Bu sektör Troublemaker gibi collab görmüşken yeni neslin her şeye tetiklenmesi çok garip gerçekten 😔
Herşeye rağmen yıllardır 4.jende trouble maker cover'ı bekliyorum neden bilmiyorum içimde hep karina ve nct den biri yapacak diye hissediyordum ama bu sevgili olaylayından sonra karına erkek cinsiden sinek görse tetiklenir artık

Konu Sahibi
JeyKey

JeyKey

Rookie Idol
Tepki
670
Herşeye rağmen yıllardır 4.jende trouble maker cover'ı bekliyorum neden bilmiyorum içimde hep karina ve nct den biri yapacak diye hissediyordum ama bu sevgili olaylayından sonra karına erkek cinsiden sinek görse tetiklenir artık
Böyle diyince aklıma erkek idollerden sürekli uzak durmaya çalışan kadın idol geldi.Sahi kimdi o? Bir ara çok fazla yerde gördüm ama yalan mıydı gerçek miydi bilmiyorum...