Netizen Turkey Hoş Geldiniz!

Netizen Forum, Türkiye'nin en iyi k-pop forumu. KPOP haberleri, Kore-Türk Dostluk Forum, K-POP Magazin, Tartışmalar, Son Çıkanlar ve dahası.

Kayıt Ol

Taehyung Olduğu Sanılan Kişi

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
120
Başlık biraz saçma ama Jennie ve Taehyung Jeju adalarına birlikte gitti vs. diyorlardı shop mu değil mi muhabbetleri dönüyordu Jennie'nin dünkü lansmanına gelen arkadaşı , sanırım Jennie'yle fotoğrafları çekilen kişi.
Şimdiden demek istiyorum oppacı değilim. Doğru mu değil mi bilmiyorum armylerin hesaplarından gördüm. Fotoğraftaki kişiyle benziyor. Fularlı bir fotoğrafı var arabada ki fotoğrafta ki aynı fular sanırım. Fotoğrafları buraya atamadım. Direkt tweeti buraya atacağım.

kullanıcı sanırım toxic bir hesap ama ondan gördüğüm için paylaşmak istedim.

Son düzenleme:

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
2,990
Bence gerçek olmasaydı bin kez yalanlanırdı. Şimdiye kadarkiler hep sert dille yalanlandı. Sadece o değil ki bir sürü çift eşyaları çıktı diye hatırlıyorum şapka fln

919799

Rising Star
Tepki
4,007
Tae Jennie ilişkisinin gerçek olduğuna inanıyorum. Çok fazla kanıt vardı üstüne iki taraf da reddetmedi, şirketler de. O fotoğrafta o da olabilir ama tweetlerden birinde bu kız prim için her şeyi yapar diye bir yorum gördüm. Çok rahatsız edici. O dönem Jennie'nin motivasyonu düşüktü ve belliydi. Fotoğrafları sızdırıldı. Sanki olayı Jennie yapmış gibi lanse ediyorlar. İki tarafın da takıntılı hayranları çok komik.
taehyung dava açmış diye hatırlıyorum ben kullanıcının paylaştığı jennie taehyung fotoğrafları shop arkadaşlar...

Nayna

Fanbase Starter
Tepki
2,990
taehyung dava açmış diye hatırlıyorum ben kullanıcının paylaştığı jennie taehyung fotoğrafları shop
Tae değilde şirketler özel hayat gizliliği için açmış olabilirler ama shop olduğu için değil bence icloudu hacklenildiği için açılmıştır shop olsa asılları olur hem

Westcoast

Trainee
Tepki
41
Fotoğraflardaki kişi bariz tae idi kör olmayan anlar.Gerçek olmasa şirketler fotoğrafların çıktığı ilk gün ortalık kızışıkken reddederdi üstelik sonrasında bile fotoğraflar yalanlanmadı.Gurumi dava yedi fotoğrafları sızdırdığı için.

Konu Sahibi
🍭SuGa 🍭

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
120
Fotoğraflardaki kişi bariz tae idi kör olmayan anlar.Gerçek olmasa şirketler fotoğrafların çıktığı ilk gün ortalık kızışıkken reddederdi üstelik sonrasında bile fotoğraflar yalanlanmadı.Gurumi dava yedi fotoğrafları sızdırdığı için.
bu konuda kafam çok karışık. dispatch nasıl bu olaya el atmadı ya acaba şirketten dolayı mı ? ama öyle olsa en başta twitter hesabını engellerlerdi. daha sonra başka bir kanıt falan da gelmedi çok havada kaldı olay.
jennie bu konuda bile gereksiz nefret alıyor asla hak etmiyor ya
twitter hesabı da toxic zaten onu takip edenler de onun gibi oluyor ben de ana sayfamda gördüm biri beğenmiş herhalde.

zeytin🐾

Rookie Idol
Tepki
559
Bende fotoların gerçek olmadığını düşünüyorum ama gerçekse tae için mutlu olurdum

Lena

Trainee
Tepki
2
bu çocuk ilk fotoğraflar çıktığında araba fotoğraflarındaki ben değilim diye açıklama yapmıştı sevgilisi falan da ifşa olmuştu hatta yanlış hatırlamıyorsam beni rahat bırakın tarzı bir şeyler de demişti tam hatırlamıyorum ama

Ü

Üye silindi 192

Başlık biraz saçma ama Jennie ve Taehyung Jeju adalarına birlikte gitti vs. diyorlardı shop mu değil mi muhabbetleri dönüyordu Jennie'nin dünkü lansmanına gelen arkadaşı , sanırım Jennie'yle fotoğrafları çekilen kişi.
Şimdiden demek istiyorum oppacı değilim. Doğru mu değil mi bilmiyorum armylerin hesaplarından gördüm. Fotoğraftaki kişiyle benziyor. Fularlı bir fotoğrafı var arabada ki fotoğrafta ki aynı fular sanırım. Fotoğrafları buraya atamadım. Direkt tweeti buraya atacağım.

Instagram hesabını çok cringe buldum, neden birini taklit edersin ki?

inx

Fanbase Starter
Tepki
4,416
şirket fanların bile duymadığı söylentileri yalanlamayı biliyor bu kadar popüler bir ikili hakkında yayılmış söylentiye yalan olsa sessiz kalmazdı e bir de sızdırılan fotoğrafları var, fanların shop olduğunu kanıtlamak için çok uğraştığı falan. arabadaki tae değil de bu adam olabilir belki ama ilişkileri gerçek diye düşünüyorum

delidensizkız

Trainee
Tepki
14
Bir şey diycem ama neden bu kadar shop mu vb diye araştırıp kafa patlatiyorlar yakisirlar ciksinlar sevgili olup evlensinler onlar insan put değil buda değil. Hemen bi yalanlama cabasina giriliyor gibi bunlar hoş degil

Lilyy

Fanbase Starter
Tepki
1,208
taehyung dava açmış diye hatırlıyorum ben kullanıcının paylaştığı jennie taehyung fotoğrafları shop arkadaşlar...
Taehyung değil yg davayı açan sebebi ise özel hayatin gizliliği yani fotoğraflar gerçek
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Önce jhope ile olan kareden alıntı shop bu dediler shop olmadığına kanaat getirince de bu başkası diyorlar.Çok komik insanlar ama artık güldürmüyor. Hayal dünyalarından çıkmaları lazım.Aynı olmayan fularları yan yana koymaları da ayrı bir olay.

Son düzenleme:

Bloom🔥

Bihter Yöreoğlu
Lead Dancer
Tepki
7,843

Çok benziyor ama belli herşey jennie'nin yanındaki çocuk tae hala birlikteler mi bilmesekte kesinlikle birliktelerdi. Keşke ilişkiler, skandallar vs hemen medyaya düşse de öğrensek gerçekleri koskoca kpop sektöründe tek konuşabildiğimiz şeyler kıyafet mi gerçekten patlatın bir şeyler şaşırtın bizi sözüm adı lazım değil baş harfi dispacht olan şahsiyete.

Konu Sahibi
🍭SuGa 🍭

🍭SuGa 🍭

Trainee
Tepki
120
ben bunu aylar önce atmıştım tekrar görünce bir şok geçirdim :ROFLMAO:

Bir şey diycem ama neden bu kadar shop mu vb diye araştırıp kafa patlatiyorlar yakisirlar ciksinlar sevgili olup evlensinler onlar insan put değil buda değil. Hemen bi yalanlama cabasina giriliyor gibi bunlar hoş degil
beni yanlış anladım böyle bir söylenti de var hesapta ki çocuk de benziyor diye dedim çıkıyorlarsa dememin sebebi resmi açıklama olmaması. onun dışında çok mutlu olurum çok yakışıyorlar bence

Çok benziyor ama belli herşey jennie'nin yanındaki çocuk tae hala birlikteler mi bilmesekte kesinlikle birliktelerdi. Keşke ilişkiler, skandallar vs hemen medyaya düşse de öğrensek gerçekleri koskoca kpop sektöründe tek konuşabildiğimiz şeyler kıyafet mi gerçekten patlatın bir şeyler şaşırtın bizi sözüm adı lazım değil baş harfi dispacht olan şahsiyete.
evet ya 2023 oldu hala sevgili yapmak bir skandal olarak görülüyor millet rahat rahat ilişkisini yaşasın yaa